Як встановити запуск Google Now на будь-який телефон Android

Google Now Launcher Android, як

Коли Nexus 5 вийшов, він мав чистий, елегантний новий вигляд, з анімованими перехідними анімаціями та легким доступом до Google Now. Пускова установка мала надзвичайно великі піктограми, що забезпечують більшу чіткість за рахунок того, що ви можете відображати чотири на екрані замість п’яти. Google також зіштовхнув вкладку віджетів із панелі програм, але головною новиною стала інтеграція Google Now. Ви можете провести пальцем зліва направо на головному екрані, щоб отримати доступ до Google Асистента, або просто сказати “OK Google”, і воно спалахне.

Виявилося, ця естетика та функціональність не входили до складу Android 4.4 KitKat. Це була абсолютно нова програма запуску, яка спочатку називалася Google Experience Launcher. Власники інших пристроїв Nexus, можливо, були розчаровані тим, що стильний зовнішній вигляд не з’явився в рамках оновленої платформи, але Google випустив його як безкоштовне завантаження в Play Store під назвою Google Now Launcher. Якщо у вас є пристрій Nexus або Google Play Edition з ОС Android 4.4 або новішої версії, ви можете завантажити його.

Google Now Launcher для пристроїв Android 4.3 Jelly Bean

Якщо у вас є пристрій з ОС Android 4.3, ви все ще можете отримати програму запуску, але є кілька додаткових кроків. Вам потрібно встановити лише один файл, якщо на вашому пристрої встановлено Android 4.3.

  1. Щоб побачити, яка у вас версія Android, перейдіть до Налаштування> Про телефон.
  2. Переконайтеся, що у вас остання версія Google Search. Якщо ви запустите Play Store і зареєструєтесь Мої програми Ви зможете побачити, чи потрібне оновлення.
  3. Завантажте файли від розробників XDA та витягніть файл GoogleHome.apk.
  4. Йти до Налаштування> Безпека, або можливо Налаштування> Більше> Безпека на своєму пристрої Android і прокрутіть вниз до Невідомі джерела встановити прапорець.
  5. Надішліть GoogleHome.apk електронною поштою, Dropbox або Google Drive (або тим, що ви хочете використовувати), а потім торкніться його на своєму телефоні, щоб встановити. Коли ви натискаєте кнопку «Домашня сторінка», вам буде запропоновано вибрати свій панель запуску.

Google Now Launcher для інших пристроїв Android

Інші телефони Android також можуть запускати програму Now Launcher. Для того, щоб він працював, вам також не потрібно рутувати телефон. Вам знадобиться Android 4.4, якщо ви очікуєте, що панель запуску буде працювати ідеально, але вона буде працювати з попередніми версіями, принаймні частково. Напевно, вам потрібна принаймні версія 4.1. Для нас це працює бездоганно на Galaxy S3 з Android 4.3. Зауважте, що встановлення його на пристроях з попередніми версіями Android може призвести до неповороткої поведінки, тому робіть це на свій страх і ризик.

  1. Завантажте файли APK у цій темі розробників XDA та витягніть їх.
  2. Йти до Налаштування> Безпека, або можливо Налаштування> Більше> Безпека і прокрутіть вниз до Невідомі джерела встановити прапорець.
  3. Надішліть файли APK електронною поштою на свій телефон, ви також можете використовувати Dropbox або Google Drive, торкніться їх у потрібному порядку, щоб встановити кожен. Встановіть PrebuiltGmsCore.apk, потім Velvet.apk і, нарешті, GoogleHome.apk.
  4. Ви закінчили, натисніть кнопку «Домашня сторінка» та виберіть панель запуску.

Використання програми запуску Google NowGoogle_Now_Launcher_2

Якщо ви задаєтеся питанням, як отримати віджети зараз, коли вкладка віджетів вийшла з панелі програм, ви можете довго натискати будь-яке порожнє місце на головному екрані або торкнутися кнопки Меню, і ви отримаєте Шпалери, Віджети, і Налаштування.

Зайдіть в Google Асистент і виберіть Налаштування внизу праворуч. В Голос Ви можете вибрати, чи потрібно "OK Google" запускати послугу Google Now. Можливо, вам доведеться змінити мову на Англійська (США) щоб це працювало.

Якщо ви стикаєтесь із примусовим закриттям за допомогою Пошуку Google, змініть мову на іншу, крім англійської, а потім поверніть її знову, і проблема повинна бути знищена.

Повідомте нас, як ви це робите, у коментарях нижче.

Останні повідомлення