For Honor PC Performance Guide - Як поліпшити частоту кадрів

for honor pc керівництво з продуктивності, як покращити огляд частоти кадрів скріншот 0001Останній багатокористувацький титул Ubisoft, Для честі, одразу вразив нас сенсаційними візуальними ефектами та унікальним стилем на E3 2016. Жорстока бойова гра схожа на складну, ретельно приурочену гру камінних ножиць, і ми із задоволенням граємо кожного разу, коли потрапляємо до неї.

Ми взяли участь у відкритій бета-версії у вихідні дні перед офіційним запуском, щоб з’ясувати, чи вона витримала з точки зору графічної вірності, і не менш важливо, наскільки добре вона працює. Ось як ви можете забезпечити плавний ігровий процес на власному ПК.

Налаштування

Перш ніж ми розглянемо фактичні результати та порівняння результатів, давайте подивимось на це Для Честі графічні налаштування. По-перше, є чотири попередньо встановлені конфігурації - низька, середня, висока та ультра - які контролюють всі інші налаштування. Ви можете налаштувати звідти, і звичайні підозрювані з’являться, включаючи анізотропну фільтрацію текстур, опції згладжування FXAA, SMAA та TNA та оточуючу оклюзію HBAO + або MHBAO.

Вам знадобляться постійні 30 кадрів в секунду, інакше гра може вас завантажити.

Існує ще кілька езотеричних налаштувань, включаючи динамічні тіні, якість текстури, геометричні деталі, деталі текстури та розмиття руху. З них лише динамічні тіні мали дуже помітний вплив на продуктивність нашої тестової системи, MSI GS63VR з 6 ГБ GTX 1060 та Intel Core i7-6700HQ, але ваш пробіг може змінюватися, якщо ви оснащені старішим обладнанням.

Нарешті, є декілька варіантів роздільної здатності, зокрема масштабування та наддискретизація, які обговорюються у власних розділах нижче, через їх значний вплив як на продуктивність, так і на чіткість зображення.

Перш ніж ми почнемо

Є одне суттєве обмеження, про яке слід пам’ятати На честь на ПК. Гра вимагає стабільного середнього показника продуктивності 30 кадрів в секунду. Якщо під час багатокористувацької гри занадто часто опускатися нижче цього числа, сервер може вигнати вас із багатокористувацьких матчів. Це означає, що незалежно від балансу продуктивності та плавного ігрового процесу, який ви віддаєте перевагу, вам потрібно буде тримати налаштування на досить низькому рівні, щоб утримувати середнє значення 30 кадрів в секунду.

Тест в грі - ідеальний спосіб гарантувати, що ви не тільки підтримуєте середню частоту кадрів, але й ваш мінімум не падає занадто низько. Тим не менш, нашій тестовій системі вдалося в середньому досягти 67 кадрів в секунду при 1080p Extreme, тому планка не є такою високою, щоб досягти апаратного забезпечення середнього класу.

Легкий шлях

На честь має невелику кількість попередньо встановлених графічних параметрів: низький, середній, високий та екстремальний. Гра за замовчуванням стала Extreme із нашим GTX 1060 при 1080p. Різниця в продуктивності між екстремальною та високою майже повністю регулюється одним параметром, про який ми поговоримо далі.

Розрив у ефективності між високим та середнім рівнем дуже вузький. Ми не бачили великої різниці у продуктивності чи візуальній вірності, причому основні відмінності полягають у зменшенні кількості проходів текстурування текстур, а також зменшенні таких функцій, як динамічні тіні та якість навколишнього середовища. Тільки пильноокі спостерігачі, ймовірно, помітять різницю між налаштуваннями, особливо в запалі бою.

Попередня Наступна 1 з 8 для посібника з ефективності роботи ПК як покращити пресети частоти кадрів низькі 2 Попередньо встановлене - низьке для посібника з ефективності роботи ПК як покращити пресети частоти кадрів з низьким 1 Попередньо встановлене - низьке для посібника з ефективності роботи ПК як покращити пресети частоти кадрів середній 1 Попередньо встановлений - Середній для посібника з продуктивності ПК, як покращити пресети частоти кадрів середній 2 Попередньо встановлений - Середній для посібника з ефективності роботи ПК як покращити пресети частоти кадрів високі 1 Попередньо встановлений - Високий для посібника з ефективності роботи ПК як покращити пресети частоти кадрів високі 2 Попередньо встановлений - Високий для посібника з ефективності роботи ПК як покращити попередні налаштування частоти кадрів 2 Попередньо встановлене - екстремальне для посібника з ефективності роботи ПК як покращити попередні налаштування частоти кадрів 1 Попередньо встановлене - екстремальне

Знизьте налаштування до низького, і ви можете виявити, що вам не подобається зовнішній вигляд речей. Висока трава і коротке листя замінюються рівною, фактурною землею. Моделі персонажів стають особливо блочними, а текстури набувають нечіткого вигляду з низькою роздільною здатністю, щоб заощадити на відеопам'яті. Стрибок продуктивності там поважний, але вам може бути краще знизити шкалу візуалізації, про яку йдеться нижче, і залишити налаштування високими.

Більш динамічний варіант

Якщо ви майже можете грати в екстремальних цілях, є лише один параметр, до якого можна дотягнутися. Динамічні відображення - саме те, як вони звучать. Кожного разу, коли ви бачите плеєр або погодний ефект, віддзеркалені у будь-якій відбивальній поверхні, від металу до води, це динамічне відображення. Цей параметр також відповідає за найбільший Overwatch, завдяки своїй складності та постійному застосуванню.

Насправді, 31-відсотковий стрибок частоти кадрів, який ми зазнали після вимкнення динамічних відображень, становить майже весь бонус продуктивності при переході від крайнього пресету до високого пресету. Це цілком може означати різницю між плавною продуктивністю та завантаженням з ігор.

for honor pc керівництво з продуктивності, як поліпшити частоту кадрів динамічні відображення наfor honor pc керівництво з експлуатації як поліпшити частоту кадрів динамічного відбиття вимкнено
  • 1. Динамічні відображення увімкнено
  • 2. Динамічні відображення вимкнено

Є також більше хороших новин - вимкнення динамічних відображень не так сильно впливає на візуальну вірність. На честь це швидка гра, яка постійно крутиться і обертається, а це означає, що ви, мабуть, навряд чи помітили деталі відображення цього піхотинця в калюжі, перш ніж його зрубати.

Надайте масштабні скорочення через проблеми з продуктивністю, за ціною

Якщо наведені вище налаштування не приводять вашу продуктивність у відповідність, і ви не хочете страждати від блокових моделей персонажів і незграбної трави при найнижчому рівні, у вас є опція візуалізації. Зменшивши масштаб візуалізації, ваш екран та елементи інтерфейсу залишаться з рідною роздільною здатністю, але рендерінг ігрових кадрів буде меншим за відсотком від кількості. Це все більш поширений варіант, орієнтований на системи низького класу.

Тільки не чекайте, що гра буде виглядати гарно. Зниження шкали візуалізації - це те саме, що зниження роздільної здатності екрану як з точки зору вірності, так і підвищення продуктивності. Ви побачите різке підвищення продуктивності завдяки зменшеній кількості пікселів на екрані, але якість різко страждає. Тим не менше, торгова роздільна здатність щодо якості зображення може бути цінною пропозицією для систем нижчого класу.

І навпаки, супер дискретизація збільшує роздільну здатність удвічі та масштабує її до роздільної здатності вашого екрану для красиво гладких країв та добре змішаних текстур. Результат, безперечно, вражає, але поставив навіть GTX 1060 на коліна, опустившись із 67 кадрів в секунду на 1080p на Extreme, до невідтворюваних 20. Це єдине налаштування, яке все ще вимкнено в екстремальних пресетах, і з поважної причини. Ви можете використовувати це налаштування, щоб робити знімки екрану з високою роздільною здатністю або тому, що ви злі на ваш графічний процесор.

Гарна гра, за свою ціну

В кінці дня, Для Честівимоглива графіка буде боротися для тих, у кого система ще недостатньо підготовлена ​​для сучасних ігор. На графічних процесорах нинішнього покоління у вас не повинно виникнути великих проблем з утриманням понад 30 кадрів в секунду при 1080p, навіть із підвищеними налаштуваннями, хоча ті, у кого є RX 460 або GTX 1050, можуть виявити, що їм потрібно виконати певні налаштування, щоб це зробити.

На честь є однією з найпривабливіших багатокористувацьких ігор за останній час.

Якщо ваша система може це впоратись, На честь - одна з найпривабливіших багатокористувацьких ігор за останній час, незважаючи на те, що вона покладається на старовинний, але все ще актуальний фізичний движок Anvil. З іншого боку, такі елементи, як світловідбиваюча вода та висока деталізація трави, залишаться непоміченими, коли ви ухиляєтеся від ціпки.

Для більшості добре обладнаних ігрових систем солодке місце буде екстремальним, з вимкненими динамічними віддзеркаленнями. Тим часом у старих системах може знадобитися знизити якість аж до середньої або зменшити масштаб візуалізації, намагаючись знайти значний приріст продуктивності.

Останні повідомлення