Як користуватися камерою Huawei P9 Leica

У нового Huawei P9 є не просто одна, а дві дуже спеціальні камери, і вони обох разів стоять на задній панелі телефону. Компанія Huawei раніше концентрувала увагу на селфі, але для цього стильного флагманського телефону на базі Android все привертає шанувальників фотографії, які більше дбають про штативи та здатність до слабкого освітлення, ніж про палиці для селфі та прикольні фільтри.

Це не перший телефон, який націлений на затвор, але у P9 є якесь переконливе обладнання, щоб спокусити людей від дзеркальної камери, принаймні, коли ви хочете подорожувати легким транспортом. Власне, саме за допомогою експертів з камер Leica компанія Huawei доставила товари на P9. Компанія спільно розробила камери з подвійним об'єктивом за допомогою відомої фірми, і отримана в результаті камера для смартфона обіцяє зробити кілька дуже особливих знімків.

Ось що вам потрібно знати про налаштування камери Huawei P9, зокрема про те, як отримати найкраще, якщо його багато функцій.

Дві лінзи та технологія камери P9

Попередня Наступна 1 з 6 Зразок камери Huawei P9 Енді Боксолл / Цифрові тенденції Зразок камери Huawei P9 Енді Боксолл / Цифрові тенденції Зразок камери Huawei P9 Енді Боксолл / Цифрові тенденції Зразок камери Huawei P9 Енді Боксолл / Цифрові тенденції Зразок камери Huawei P9 Енді Боксолл / Цифрові тенденції Зразок камери Huawei P9 Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Ці дві лінзи можуть виглядати однаково, але вони мають дуже різні функції. Один знімає в RGB, щоб створити кольорове зображення, а другий піклується про монохромні зображення. Розумне програмне забезпечення Huawei об’єднує їх, щоб створити єдине, якісне зображення. Huawei заявляє, що монохромний об'єктив видає деталі та пропускає на 200 відсотків більше світла, ніж об'єктив RGB, який дбає про кольори. Leica постачає лінзи Summarit, тоді як Sony працює з 1,25-мікронними датчиками IMX286, в результаті чого отримують подвійну 12-мегапіксельну установку з діафрагмою f / 2.2.

Huawei стверджує, що камери P9 пропускають набагато більше світла, ніж конкуруючі телефонні камери, заявляючи, що ця цифра на 270 відсотків більше, ніж iPhone 6S і на 90 відсотків більше, ніж Galaxy S7. Це означає, що знімки, зроблені при слабкому освітленні - незалежно від того, сутінки це вони, у темній кімнаті чи на вулиці вночі - повинні виглядати чудово. Це значний момент для продажу, оскільки ми використовуємо наші смартфони, щоб фотографуватися з друзями, коли ми буваємо в барах і клубах, або на зборах у будинках, де освітлення часто може бути поганим.

Дві лінзи супроводжуються гібридним спалахом, де лазер обробляє фокусні відстані або за допомогою детектування контрасту. Все це робиться автоматично, і Huawei заявляє, що це найкраща система для кількох умов фокусування, від зйомки крупним планом до складних сцен та ситуацій у непростому світлі.

Всередині P9 знаходиться процесор Kirin 955, який також постачається з виділеним процесором сигналів глибинних зображень (ISP) - першим у світі смартфоном - і цифровим процесором цифрових сигналів (DSP). Ці два процесори забезпечують швидку, надійну та плавну роботу камери, при цьому створюючи фотографії, якими ви будете пишатися.

Ефект Боке

Використовуючи дві лінзи разом, ви можете створити популярний ефект боке - де ваші фотографії художньо розмиті - на ваших фотографіях після того, як ви їх зробите. Ефекти боке зазвичай досягаються лише за допомогою дорогих камер та спеціальних об'єктивів, плюс значний талант. На P9, щоб зробити ідеальний знімок, потрібно лише кілька натискань на кнопки.

Відкрийте програму камери та подивіться на портрет в портретному режимі - у верхньому лівому куті є індикатор стилю об’єктива камери. Торкніться його, щоб активувати режим боке. Звідси розташуйте камеру з об'єктом порівняно близько до об'єктива - рекомендується менше двох метрів - торкніться, щоб сфокусувати, а потім сфотографуйте.

Активуйте режим діафрагми P9 за допомогою піктограми лінзи зліва. Активуйте режим діафрагми P9 за допомогою піктограми лінзи ліворуч.

Торкніться попереднього перегляду в нижньому куті екрана або знайдіть зображення в додатку галереї вашого телефону. Більша версія піктограми об'єктива камери виділяє її, і вам слід натиснути на неї, щоб увійти в режим редагування. Тепер натисніть на область або об’єкт, який ви хочете мати у фокусі. З'явиться повзунок, щоб ви могли регулювати рівень розмитості навколо області.

Ви можете застосувати кілька фільтрів, які можна знайти, торкнувшись значка з трьома колами. Нарешті, збережіть зображення за допомогою піктограми диска, як тільки ви будете задоволені змінами. Відредаговане зображення зберігається як копія, тому ви можете створити кілька зображень з оригіналу. Пам’ятайте, режим боке працює лише тоді, коли P9 перебуває в режимі фото, а не в режимах HDR, нічному, монохромному або режимі Pro. Якщо ви не бачите піктограму, можливо, ви використовуєте неправильний режим.

Режими камери P9

P9 має широкий вибір доступних режимів камери, які вибираєте, проводячи пальцем праворуч від головного екрана програми камери. Фото - це основне налаштування, і звідси працює режим боке. Щоб знімати лише з монохромним об'єктивом камери P9, виберіть поруч із ним монохромний режим. Також є режим HDR та налаштування панорами.

Скріншоти для Huawei P9

На останньому торкніться стрілки у верхньому лівому куті, щоб змінити орієнтацію, щоб ви могли робити вертикальні панорами замість горизонтальних. Торкніться Night Shot, щоб отримати контроль над ISO та часом експозиції камери. Поки автоматичний режим адекватний, натисніть слово Авто, щоб вручну відрегулювати обидва параметри. Це зручний варіант, якщо ви не хочете використовувати повний ручний режим, щоб зробити ефективну фотографію в умовах недостатнього освітлення.

Продовжуючи роботу з функціями камери, режим «Світлопис» від P8 повертається назад, забезпечуючи прості налаштування для зйомки певних типів фотографій, таких як сліди фар автомобіля, плавні водяні знімки та зіркові доріжки на небі. Якщо ви знімаєте відео, P9 має режим уповільненої зйомки та проміжок часу.

Нарешті, є режим краси як для фотографій, так і для відео. Хоча він працює як для передньої, так і задньої камер, він ідеально підходить для селфі. Існує повзунок для регулювання ступеня Режим краси покращує зображення, і результати не сподобаються всім.

Селфі та режим "Ідеальне селфі"

Huawei P9 має 8-мегапіксельну фронтальну камеру з діафрагмою f / 2.4. Це не зовсім відповідає стандарту задніх камер, але все одно робить пристойні знімки. Якщо ви любитель селфі, переконайтеся, що ви активували Perfect Selfie, приховану функцію, якщо ви відхилите попереднє сповіщення.

Щоб знайти його, проведіть пальцем ліворуч від головного екрана програми камери та знайдіть частину перемикача Perfect Selfie вниз у списку, що з’явиться. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб зробити селфі з різних ракурсів, до яких ви застосовуєте бажаний рівень краси. Відтоді P9 буде розпізнавати ваше обличчя в наступних селфі та застосовувати ці покращення автоматично, навіть на групових фото.

Режим фільму Leica

Чи будуть режими фільму Leica прославленими, вирішувати вам, трохи погравши з ними. Leica відтворила ті самі режими, які додає до камер, включаючи MP240, тому у вас є стандартний, яскравий та плавний - усі вони тонко регулюють вигляд вашого зображення.

Щоб змінити режим, проведіть пальцем ліворуч від головного екрана камери та торкніться Режим фільму. Те саме дія стосується більшості режимів камери, включаючи HDR та панорами. Це постійна зміна, тому якщо вам не подобається ефект, обов’язково не забудьте змінити його на стандартний.

Режим P9 Pro

Режим Huawei Pro забезпечує повний контроль над основними функціями камери. Це дуже легко активувати, просте у використанні, але для належного використання вимагає певного рівня знань (або великих експериментів). Однак все правильно, і P9 зробить фотографії, які мають високопрофесійний вигляд.

На головному екрані у більшості основних режимів камери (Фото, HDR та Монохромний) є лінія прямо над кнопкою затвора. Проведіть пальцем угору по цьому, щоб увійти в режим Pro. Зліва направо елементи керування регулюють фокусну точку, ISO, витримку, значення експозиції, автоматичне / ручне фокусування та баланс білого. Торкніться кожного з них і посуньте повзунок, щоб відрегулювати значення.

як користуватися моделлю камери huawei p9 pro -як користуватися затвором камери huawei p9 -як користуватися камерою huawei p9 raw -
  • 1. Зсуньте меню режиму Pro, використовуючи рядок над кнопкою затвора.
  • 2. За допомогою повзунків регулюйте кожне налаштування.
  • 3. Збережіть файли у форматі RAW та активуйте горизонтальну напрямну в розділі Налаштування.

Функцію, яка доповнює режим Pro, можна знайти в меню налаштувань, провевши пальцем ліворуч. Торкніться Сітка камери щоб вибрати ваші уподобання, починаючи від звичайної сітки, закінчуючи сіткою Phi і навіть спіраллю Фібоначчі. Ні, вони не будуть багато значити для новачка, але досвідченим фотографам вони можуть бути корисними при складанні знімків. Те саме стосується і горизонтального лічильника рівня, який також знаходиться в меню налаштувань, так що ви можете переконатися, що зображення рівні.

Ще однією особливістю, яка зацікавить досвідчених шанувальників камер, що використовують P9, буде можливість зберігати зображення у форматі RAW, який дозрів для редагування в такому програмному забезпеченні, як Photoshop. Щоб активувати це, проведіть пальцем ліворуч, щоб показати меню налаштувань у режимі Pro, і переверніть перемикач біля опції формату RAW.

Редагування та фільтри

Режими фільму Leica - не єдиний спосіб змінити ваші фотографії на P9. Huawei додала набір власних живих фільтрів, які можна отримати, торкнувшись значка трьох дисків, що перекриваються, у верхній частині екрана.

як користуватися фільтрами камери huawei p9 в прямому ефірі -як користуватися фільтрами редагування камери huawei p9 - -як використовувати сплеск редагування камери huawei p9 - -
  • 1. На Р9 доступно декілька фільтрів під напругою.
  • 2. Застосуйте фільтри до існуючих зображень у меню редагування галереї.
  • 3. Використовуйте інструменти редагування в галереї, щоб отримати доступ до спеціальних ефектів.

Щоб редагувати фотографії за допомогою власного набору інструментів Huawei, перейдіть до галереї або торкніться зображення попереднього перегляду в додатку камери, а потім виберіть Редагувати в нижній частині екрана. Це відносно повний набір, який включає інструменти для обрізання, внесення коригувань атрибутів зображення та додавання різних спеціальних ефектів.

Отримайте штатив і надихайтеся

Розуміння того, як працюють функції камери P9, є лише початком. Проявіть творчість, дізнайтеся трохи більше про те, як режим Pro може змінювати зображення та значення налаштувань, і ви відкриєте світ потенціалу. Останнє - придбайте собі штатив, який можна використовувати зі смартфоном. Він вам знадобиться, щоб зробити чудові нічні фотографії, використовуючи ручний режим або Нічний знімок.

Huawei так прагне показати, що можна зняти за допомогою P9, вона об’єдналася з 15 різними всесвітньо відомими фотографами, які за допомогою P9 зробили надзвичайні фотографії. Багато з них відображаються в додатку для обміну фотографіями EyeEm, який попередньо встановлений на P9, і якщо вам потрібна певна натхнення, ознайомтеся з кількома прикладами тут.

Останні повідомлення