Інтернет WTF: Не можна перетворювати вбивство на мем

Заголовок Інтернету WTF 06_30_2013

Найкраща частина мого тижня - це коли я сідаю, даю Інтернету хороший раз і шукаю, про що написати цю колонку. Це також дійсно легко, адже в поєднанні з моїм полум’яним вдачею та невимушеним характером є той факт, що Інтернет сповнений жахливих людей та неймовірних звірств, які вони публікують на ньому.

Але цього тижня ти справді полегшив мені роботу. Дійсно, якби ми роздавали золоті зірки та кущі, просто будучи найстрашнішими гіршими, шокуюча кількість вас там би плавала.

І все тому, що здоровий контингент придурків з доступом до Інтернету вважав, що світу потрібен мем Аарона Ернандеса.

гернадезінг мемСерйозно кажучи, кожен, хто хоч якось був учасником цього, робить широкополосну пустелю гарною справою. Я почну виступати за те, щоб винних у цьому божевіллі переселили на ті пилові пустирі, де вам краще спробувати скористатися комутованим доступом. Спробуйте запустити Chrome на своєму смартфоні з підтримкою 4G, просто спробуйте!

Я чую, що я кажу, і розумію, що це звучить наче як без інтернету табір інтернування для хуїв. Я чую це і я стою біля нього, бо подивіться на стрибок у пошуках Ернандезінга. Як ти смієш. Як насмілюється кожен із вас.

Ернандес Google тенденції

Тож давайте просто усунемо очевидну частину цього: хтось був вбитий і люди зробили a мем з нього. Блін, KnowYourMeme вже має запис про це лайно. Це означає, що достатньо вас там робили це лайно, щоб виправдати свою позицію в енциклопедії для мемів.

Можливо, люди не прочитали цілу історію; вони щойно побачили сумнозвісне відео, на якому Ернандеса виводять із дому з сорочкою на руках і в наручниках. Можливо, вони казали: "Ого, це виглядає шалено смішно, цей хлопець відстій!" Він справді смокче, ви маєте рацію - не через його неефективний вибір одягу, що виготовляється своїми руками, а через, ви знаєте, причини, за якими його нібито вбили.

Звичайно - щоє дійсно дивний спосіб надіти сорочку, і хтось повинен був щось про це сказати, але чи справді це було гідно мему?

Потім є ті, у кого немає виправдання: люди, які також привласнили селфі, що навозила зброю, зробив Ернандес. Це як фотографії MySpace, але з посиланнями на вбивства. Це, мабуть, весело.

Єдине виправдання, яке я можу зробити з цього, полягає в тому, що колективний жах від того, що, можливо, Ернандес (можливо, - не подавайте мене в суд! Я сказав "можливо", і я кинув "нібито" десь тут також), що змушує людей відчувати переляканий, дивний і незручний (і, можливо, тут теж є расистський підводний привіт - вітання, люди, які Ернандезували!), тому замість того, щоб відчувати справжні почуття, ми з нього глузуємо.

А що відбувається, коли ви поєднуєте пригнічені почуття з (спробами) гумору та підключення до Інтернету? Меми - це те, що відбувається.

Я все для того, щоб замінити темні або серйозні емоції висміянням когось - привіт мене звуть Моллі, я пишу колонку під назвою "Інтернет WTF?", І, можливо, це наймолодша людина, яку незнайомець назвав би "похмурою", чи маємо ми зустрів? Але навіть я знаю, коли потрібно проводити межу, і це далеко за рамками того, що пересічна людина вважатиме "настільки жахливим, що це обмежує матеріал" і вбивством, яке сталосяще ні два тижні тому це закінчилося.

Крім того, впевнений - це є дійсно дивний спосіб надіти сорочку, і хтось повинен був щось про це сказати, але чи справді це було гідно мему? Чи справді Ернандезінг заслуговує на існування поруч із сварливим Котом та негідником Стівом?

Це не просто вся річ, яку він міг когось вбити, це те, що це просто ледача робота, Інтернет. Меми чарівні: це наші духовні тварини. Вони - внутрішній жарт, який ми одержимі Інтернетом, наркомани Reddit ділимось, і їх не слід так задирати! Нам потрібно дотримуватися більш високих стандартів того, що заслуговує на те, щоб його запам'ятали ... і жорстокий чувак, який сфотографував себе, що тримає пістолет, а потім неправильно одягнув сорочку під час арешту, не повинен робити розрізу.

Якщо ви починаєте намагатися перетворити все на внутрішній жарт, вже нічого не смішно! Це як коли ця дивна дитина в середній школі спала, а потім намагалася робити вигляд, ніби все було веселим моментом, яким ви поділилися: "Ха-ха-ха-ха, а потім згадай, як коли ти сказав:" схоже, що у нас закінчилася піца, "я був усім" у вашої мами немає піци! '' ХАХАХАХА ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЯК МИ РАЗОМ ЗАБАВАЛИСЯ !? ПОТВЕРДИТИ МОЮ ГУМОР! "

Не будьте такою дитиною, хлопці. Усі ненавидять цю дитину.

Останні повідомлення