Як автоматизувати завдання в iOS за допомогою робочого процесу - TheUnlockr

Мало що в житті настільки зручно, як автоматизація - IFTTT, хтось? - що дозволяє нам з максимальною легкістю пробиватися через більш одноманітні життєві завдання. Apple це знає, саме тому компанія, що базується в Купертіно, розробила Workflow - потужний інструмент автоматизації, призначений для пришвидшення ваших повсякденних завдань.

Концепція розумна: додаток має купу тригерів та дій, які ви можете встановити в додатку, які потім можна виконати зверху вниз, лише одним натисканням кнопки. Більше того, оскільки додаток створено компанією Apple, він може отримати доступ до безлічі системних утиліт, до яких сторонні програми не зможуть отримати доступ. Використовуючи Workflow, ви можете швидко отримати найпопулярніші новини від Apple News, наприклад, або створити колаж, використовуючи деякі з ваших останніх фотографій.

Пропоновані Apple додатки, однак, є лише вершиною айсберга. Щоб максимально використати програму, вам слід використовувати її для автоматизації завдань, які ви виконуєте щодня. Якщо ви заощадите трохи часу тут чи там на справах, які постійно робите, це матиме набагато більший ефект, ніж якби ви налаштували це для автоматизації того, що робите раз на місяць. Додаток насправді обмежується лише вашою уявою.

Щоб розпочати автоматизацію завдання, завантажте програму Workflow із App Store. Потім запустіть програму та торкнітьсяМої робочі процесина вкладці - абоГалереявкладку, якщо ви хочете скористатися заздалегідь зробленою дією - у верхньому правому куті. Опинившись, виберітьСтворити робочий процес і виберіть один із чотирьох робочих процесів, описаних нижче.

Тип робочого процесуДоступ з:
ЗвичайнийДодаток Workflow (iOS)
Сьогодні віджетСьогоднішній вигляд (iOS)
Apple WatchВаш Apple Watch (WatchOS)
Розширення діїМеню спільного доступу (iOS)

Вибравши робочий процес, проведіть пальцем праворуч, що відкриє меню Дії. Тут ви можете шукати потрібну дію або вибрати дію зі списку доступних пропозицій. Закінчивши дію, перетягніть її праворуч, щоб додати до поточного робочого циклу. Якщо ви хочете включити додаткову дію, яка відбуватиметься після першої, проведіть пальцем праворуч і повторіть процес.

Щоб відредагувати робочий процес, торкніться значка шестірні у верхньому правому куті. Отримане меню буде містити безліч різних налаштувань, що дозволить вам змінити тип робочого циклу та назвати його, серед іншого. Задоволившись, торкніться Готовоу верхньому правому куті, щоб залишити робочий процес у програмі, або виберітьДодати на головний екран для запуску робочого процесу в Safari. Звідти ви захочете торкнутисяПоділитисяіДодати на головний екран.

Це воно! Знову ж таки, програма обмежена лише вашою уявою, тому експериментуйте з різними робочими процесами. Макнг ваше життя легше ніколи, ну, легше.

Девід Коген - постійний співробітник Digital Trends - веде TheUnlockr, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його в Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Останні повідомлення