Як подати претензію у врегулюванні порушення даних Yahoo

Якщо на вас вплинуло порушення даних Yahoo між 2012 і 2016 роками, ви можете подати претензію лише до 20 липня.

Люди, які постраждали від порушення, можуть мати право на безкоштовні послуги з моніторингу кредиту та / або до 100 доларів. Гроші є частиною класової угоди на суму 117,5 мільйонів доларів. Після вирахування за послуги та витрати адвокатів залишається близько 85 мільйонів доларів для виплати претензій.

Мирова угода відбулася після кількох серйозних порушень даних, які мучили інтернет-провайдера протягом декількох років. Хакери отримали доступ до внутрішніх систем Yahoo та взяли записи з усіх приблизно 3 мільярдів акаунтів Yahoo. Користувачі Yahoo могли мати свої облікові записи електронної пошти, календарі, паролі, імена та контакти під час цих різних порушень.

Кінцевий термін подання претензії швидко наближається, але ви можете легко подати претензію в Інтернеті, щоб отримати певні переваги.

Хто має право подати претензію

Будь-яка особа, яка мала рахунок Yahoo у період з 1 січня 2012 року до 31 грудня 2016 року та є резидентом США чи Ізраїлю, має право на поселення.

Як заявити претензію

Потерпілі від порушення даних можуть перейти на офіційний веб-сайт про врегулювання даних, щоб отримати свої переваги. Існує безліч форм претензій, які ви можете вибрати, залежно від того, як вас торкнулись.

Подавши претензію, ви можете отримати як мінімум два роки послуги з кредитного моніторингу. Щоб заробити 100 доларів, ви повинні довести, що у вас вже є служба кредитного моніторингу, яку ви будете зберігати принаймні рік. В Інтернеті існує безліч безкоштовних послуг з моніторингу кредитів, на які ви можете швидко зареєструватися, якщо ви оберете цей варіант.

Альтернативні платежі можуть бути меншими за 100 доларів США або можуть сягати до 358,80 доларів США, залежно від кількості заявників.

Тим, хто потребує більшої вимоги щодо власних витрат через порушення, потрібно буде завантажити супровідні документи, такі як квитанції, виписки з рахунків з несанкціонованими звинуваченнями або листи з Податкової служби. На веб-сайті сказано, що такі типи відшкодування можуть сягати до 25 000 доларів.

Останні повідомлення