Як захистити паролем документ Microsoft Word 2013

Не має значення хто ти, хто твій досвід чи чим ти займаєшся для життя. Якщо ви користуєтеся комп’ютером, на вашому Mac або ПК, напевно, є документи Word, які ви не хотіли б, щоб інші люди знаходили та читали.

Пов’язані: Найкращі альтернативи Microsoft Office

На щастя, легко захистити документ Word 2013 паролем. У цьому посібнику ми покажемо вам, як це зробити. У майбутніх оновленнях ми додамо інструкції щодо захисту Word та Word-сумісних документів в інших програмах, схожих на Word, таких як OpenOffice та інших.

Як захистити паролем документ Word

Спочатку відкрийте документ Word, який потрібно захистити паролем. Потім натисніть Файл і натисніть Захистити документ під Інформацією.

Крок 1 слово

Звідти натисніть Шифрувати паролем.

Крок 2 слово

Потім Word запропонує ввести пароль. Виберіть один, але майте на увазі, що якщо ви забудете, що це таке, ви втратите доступ до цього документа.

крок 3 слово

Після вибору пароля Microsoft Word запропонує ввести його кожного разу, коли ви хочете відкрити цей документ. Пам’ятайте, це захищає лише єдиний цільовий документ. Кожен документ Word, який ви хочете захистити паролем, повинен виконуватися в індивідуальному порядку.

Крок 4 СловоПов’язані: Як захистити PDF-документ паролем

Останні повідомлення