Президент Обама запускає блог Tumblr: "Будуть тролі"

непоганий-ОбамаЯкщо ви ще не стежили за перевиборчою кампанією президента Барака Обами у 2012 році у Facebook чи Twitter, тепер ви можете отримувати більше оновлень у нещодавно запущеному блозі президента Tumblr, barackobama.tumblr.com.

Запущений сьогодні, блог розпочався з листа до інших блогерів Tumblr, в якому йдеться:

Приємно познайомитися.

Є багато причин, чому ми раді сьогодні запустити новий Tumblr кампанії "Обама-2012". Але здебільшого це тому, що ми розглядаємо це як можливість створити щось не лише наше, але й ваше.

Ми хотіли б, щоб цей Tumblr був величезною спільною розповіддю - місцем для людей по всій країні, щоб поділитися тим, що відбувається у наших відповідних куточках, і як ми беремо участь у цій кампанії, щоб покращувати її.

Це можливо завдяки функції подання Tumblr.

Ви можете надіслати нам кілька абзаців про те, як пройшов ваш останній концерт з телефонної розсилки, або чому ви в 2012 році. Поділіться найновішою діаграмою, яку ви побачили, що змусила вас піти "вау". Задайте питання. Завантажте фотографію футболок 2012 року чи вивісок, які ви бачите в дикій природі. Передайте жарти, особливо якщо вони смішні. А якщо ви серед тих, хто схильний до Tumbl, надішліть нам публікації, які ви опублікували на власному Tumblr, і нам слід переглянути реблог.

Серед вас будуть тролі: це ми знаємо. Ми лише просимо вас пам’ятати, що ми люди - досить добрі - і що ваша мати хотіла б, щоб ви були чемними.

Дякую, Tumblr. Ми з нетерпінням чекаємо вашого знайомства.

Тут ми хотіли б зазначити дві речі. По-перше, це досить хороший спосіб нав'язати натовп Tumblr: звертайтеся безпосередньо до них і не звучіть як загальний інструмент. По-друге, приємно бачити, що кампанія Обами зараз офіційно використовує слово "тролі". Безумовно, є кілька політичних оголошень, які можуть використати новий знайдений Інтернет-лексикон кампанії. Готуйся, Ромні! (Або Каїн, або хто завгодно.)

Справжньою новиною тут є не Обама, однак, це Tumblr. Блогерська платформа пережила зоряний рік. Лише минулого місяця Tumblr забезпечив нове фінансування на 85 мільйонів доларів, побачивши, що кількість щорічних переглядів сторінок зросла з 2 до 13 мільярдів; і кількість переглядів мобільних сторінок зросла у 17 разів у порівнянні з попереднім роком. Зараз зареєстровано 30 мільйонів щоденників, де користувачі викладають понад 40 мільйонів повідомлень на день.

Tumblr виглядає як особливо придатний простір для кампанії Обами, де багато її користувачів нахиляються далі вліво, ніж інші соціальні мережі, а також більше займаються політичним процесом та новинами загалом.

Чи, безумовно, будь-яке із засідань соціальної мережі, здійснене кампанією Обами, може перетворитися на голосування, ще залишається зрозуміти. Ми сподіваємось лише на те, що вони не публікують занадто багато неприємних GIF-файлів.

Останні повідомлення