Як виграти Fortnite без будівлі

Грати у Fortnite, не скориставшись її будівельною механікою, все одно, що спробувати грати Apex Legends без використання будь-яких спеціальних здібностей вашого персонажа. Звичайно, ви можете це зробити, але ваші шанси на перемогу будуть зменшуватися в геометричній прогресії. Однак є вагомі причини, чому люди вирішили грати Fortnite не прокладаючи жодної сходи. Можливо, вони шукають нового виклику, оскільки гра стала занадто простою завдяки їхнім навичкам побудови експертів. А може, їхні будівельні навички жахливі, і вони хочуть уникнути витягування цих креслень будь-якою ціною.

Незалежно від ситуації, є певні речі, які ви повинні враховувати, намагаючись грати Fortnite без використання матеріалів. Насправді, весь ваш стиль гри, швидше за все, зміниться. Ось декілька порад, які допоможуть вам зняти Королівство Перемоги, не будуючи жодної споруди.

Подальше читання

  • Найкраща зброя у Fortnite
  • Як покращитися у Fortnite
  • Що таке Fortnite?

Знайдіть зброю вищого рівня

Якщо ви не збираєтеся користуватися перевагами будівництва, вам доведеться запастися найкращою зброєю в грі. Незважаючи на те, що це завжди необхідно, щоб виграти Королівство перемоги, це ще більше пріоритет для гравців, які не збираються будувати власні притулки.

Однак отримати потужну зброю недостатньо - ви також захочете запастися потужною вибуховий зброю. Без гідної вибухівки вам важко буде зруйнувати конструкції суперника та вирівняти ігрове поле. Якщо ви не можете знайти хорошу ракетну установку або Boom Bow, Minigun є надійною альтернативою. Поки у вас є кілька видів зброї, які можуть усунути переваги будівельників-експертів, ви рухаєтесь у правильному напрямку.

Найкраще зробити зарядку, яка складається з однієї зброї близької дальності, однієї зброї далекої дії, вибухівки, а потім двох пристосувань. Залежно від вашого ігрового стилю, вам може бути зручніше вимикати деякі з них за допомогою зілля та медкітів - немає встановленої формули, тому переконайтеся, що ви налаштовуєте свої зарядки на власний смак. Тільки не забувайте вибухівку!

Використовуйте гаджети

Зібравши кілька міцних озброєнь, вам також потрібно буде підібрати кілька корисних пристосувань. Два, на яких вам слід зосередитися, - це наближені шахти та приманки. Міркування про Proximity Mines очевидні - оскільки ви не можете власноруч створити прикриття, вам доведеться міхурити своє оточення, щоб залишатися в безпеці.

З іншого боку, приманки найкраще використовувати в кінці гри, коли гравців залишилося небагато. На цьому етапі матчу гравці, як правило, починають встановлювати масивні вежі, щоб отримати перевагу у висоті над своїми ворогами. Але оскільки ви не будуєте, вам потрібно знайти інший спосіб здобути перевагу. За допомогою «Приманки» ви можете залучити стрілянину у своїх опонентів і викрити їх позицію. Дізнавшись їх місцезнаходження, використовуйте свою найпотужнішу зброю, щоб або атакувати їх безпосередньо, або підірвати їх прикриття.

Відтворіть край кола

Одним з недоліків будівництва є те, що це, як правило, мертва роздача вашого місця розташування. Це шумно, повільно, і його легко помітити здалеку. Це означає, що якщо ви не використовуєте матеріали, у вас є одна перевага - стелс. Ви повинні зробити все, що в ваших силах, щоб доповнити це, а це, мабуть, означає грати край кола.

Незважаючи на те, що ваші вороги можуть поспішати, щоб знайти хорошу позицію для своєї наступної вежі, ви можете замість цього зупинитися і спостерігати, як розгортається дія. Гра на краю кола - один із найкращих варіантів - поки ви можете знайти готові споруди або листя, за якими можна сховатися. Це також означає, що вам не доведеться стежити за спиною, а замість цього ви можете зосередитись на дії перед собою.

Не вступайте у кожен бій

Fortnite Глава 2

Якщо ви не Fortnite професіонал, не відчувайте потреби видаляти кожного гравця, з яким ви стикаєтесь. Пам'ятайте, стелс - це ваша єдина перевага, і хоча у вас може бути стрибок на нічого не підозрюючого ворога, ви можете виставити свою позицію іншим в районі, намагаючись накласти вбивство. Натомість, покладайтесь на пастки, такі як Proximity Mines, щоб зробити роботу за вас.

Однак важливо розуміти, що не слід просто приховувати весь раунд. Спочатку вам захочеться запастися потужною зброєю - оскільки вам потрібно буде витягнути великі гармати до кінця раунду - перед тим, як звалитися в хорошому місці. І якщо ви побачите ворога, який має сильну зброю або збирається її розграбувати, у ваших інтересах спробувати її усунути. Тільки пам’ятайте - стелс стоїть на першому місці, і, можливо, найкраще дозволити всім іншим зробити важку роботу за вас.

Удосконалюйте свою зброю

Fortnite Глава 2

Ця остання порада - це здоровий глузд, але поліпшення своєї мети - це найважливіше, що ви можете зробити, щоб виграти Королівство Перемоги, не будуючи. Проведення цілої гри без використання матеріалів ставить вас у величезний невигідний стан, і єдиний спосіб це компенсувати - бездоганна гра. Зрозумійте дальність дії кожної зброї, зосередьтеся на пострілах у голову та дізнайтеся, які гармати найкраще знищують конструкції супротивників. Навіть якщо ви технічно кращий гравець, ви все одно можете програти меншому супернику, який знає, як побудувати правильну вежу. Єдиний спосіб отримати Рояль Перемоги, не будуючи, - це різко перевершити суперника - і трохи удачі ніколи не зашкодить.

Останні повідомлення