Як почистити корпус AirPods або AirPods Pro

Якщо ви відчуваєте, що бачите AirPods від Apple скрізь, це тому, що ви бачите. Вони є найпопулярнішими справжніми бездротовими навушниками на ринку, і після Кіберпонеділка AirPods Pro здається, вони стануть більш повсюдними, ніж будь-коли. Випущений наприкінці жовтня AirPods Pro підняв навушники Apple на нові висоти - і нову цінову категорію (250 доларів). Незалежно від того, купуєте ви найновіші AirPods Pro або у вас є пара першого чи другого випуску, ви, безсумнівно, хочете підтримувати чистоту зарядного пристрою.

Але, в першу чергу, ви не хочете пошкодити своїх дорогоцінних бездротових друзів. Ось як повністю почистити футляр AirPods, не завдаючи шкоди ні справі, ні навушникам.

Очищення зовнішнього вигляду

  1. Використовуйте м’яку суху тканину потерти зовнішню частину, щоб зняти з корпусу частину ворсинок, бруду та інших наводок. (Порада: якщо у вас немає відповідної тканини, гумка, зубна щітка або скотч можуть бути ефективними для видалення поверхневих плям.)
  2. Якщо необхідно, використовувати a трохи змочена тканина щоб усунути складнішу бруд. Однак майте на увазі, що потрапляння навіть невеликої кількості рідини всередину зарядного чохла може пошкодити його.
  3. Використовуйте ватяну паличку або Q-наконечник для очищення суглобів, хребтів та інших щільних ділянок корпусу. Знову ж таки, ви можете злегка змочити тампон, якщо бруд дійсно стійкий, але будьте обережні при чищенні в салоні.

Прибирання інтер’єру

  1. Використовуйте суху ватяну паличку або ватний диск для очищення зарядних портів. Пил та ворсинки можуть впливати на швидкість заряджання чохла, тому обов’язково робіть це приблизно кілька тижнів.
  2. Очистіть канавки зверху на футлярі за допомогою чистого ватного тампона або ватного диска. Ви можете злегка змочити бавовна, але не забудьте дати канавкам повністю висохнути, перш ніж закривати футляр.
  3. Використовуйте зубочистку розробити уперту бруд на внутрішньому з’єднанні корпусу. Будьте обережні - ви не хочете пошкодити суглоб.

Тепер ваш футляр AirPods повинен виглядати як новий! Просувайтесь як особа з найблискучішим корпусом AirPods.

Останні повідомлення