Як дивитись PGA Tour: Меморіальний турнір онлайн безкоштовно

Хоча пандемія змусила цьогорічний турнір PGA: Меморіальний турнір не проводитись перед живими меценатами, вони все одно можуть транслювати матч в Інтернеті. Турнір відбуватиметься з 16 по 19 липня в Дубліні, штат Огайо. На щастя, відсутність живої аудиторії - не єдине нове доповнення - Тайгер Вудс повернеться до турніру після того, як зіграв лише одну офіційну подію PGA Tour цього року в лютому. Отож, оскільки багато частин країни все ще відмовляються від COVID-19 та Вудса, що вперше за кілька місяців відступає на зелену ділянку, цей турнір формується як один на віки. Ось як сьогодні дивитись PGA Tour: Меморіальний турнір онлайн.

Дата: 16 липня - 19 липня

Розташування: Дублін, штат Огайо

Курс: Гольф-клуб Muirfield Village

Гаманець: $9,300,000

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись PGA Tour: Меморіальний турнір онлайн в США

Тайгер Вудс

Весь турнір буде прослуховуватися з комфорту вашого дивана завдяки передплаті на Hulu + Live TV, налаштувавшись на Golf Channel. Підписавшись на тарифний план, ви отримаєте тижневу безкоштовну пробну версію з необмеженим доступом до її понад 60 прямих каналів і каналів на вимогу, а також велику потокову бібліотеку платформи. Наприкінці тижня ви можете безкоштовно скасувати або продовжити підписку за 55 доларів на місяць як чудову заміну кабелю. Як варіант, ви можете обрати дешевші плани, які включають лише доступ до потокової бібліотеки Hulu, а не пряме телебачення. За $ 6 на місяць ви можете передавати їх вміст з рекламою, а за $ 12 на місяць - з бібліотеки без реклами. На жаль, оскільки ці два плани не включають прямих телевізійних каналів, ви не можете дивитись такі програми, як PGA: Меморіальний турнір, з цими передплатами.

Окрім Hulu + Live TV, ви все ще можете дивитись сьогоднішній турнір без кабелю. Завдяки NBA PGA Tour Live ви можете транслювати ексклюзивне пряме трансляцію таких турнірів, як сьогодні, через Amazon Prime або NBC Sports Gold за 10 доларів на місяць.

Крім того, ви можете підписатись на потоковий тарифний план CBS, який коштує лише 6 доларів на місяць і пропонує безкоштовну 7-денну пробну версію при реєстрації. Основною відмінністю між опціонами NBC та CBS є більш комплексний план першого на відміну від обмежених пропозицій останнього. Однак майте на увазі, що CBS включає безкоштовну пробну версію, а NBC - ні.

Вудс буде виступати проти деяких гідних супротивників, зокрема, Рорі МакІлроя з Північної Ірландії, який зараз займає перше місце у світі. Як оголосила PGA лише минулого тижня, Вудс буде поєднуватися в групі з Макілроєм та Брукс Кьопкою. Мак-Ілрой та Вудс вважаються двома сучасними гігантами гольфу, тому вам не доведеться запізнюватися на сьогоднішню ранкову поїздку.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення