Керівництво викликом Fortnite Week 9: Місце розташування Кемп-Код і Де розпалювати багаття - 3 сезон

Week 9 виклики, на які можна жити Fortnite, і одна з них вимагає від вас розпалювати багаття у місці, яке називається Camp Cod. Це досить легкий виклик, але оскільки Camp Cod відсутній на карті, можливо, вам цікаво, де він розташований. Сама проблема вимагає, щоб ви загасили три багаття, тому в цьому посібнику ми покажемо вам, де вони знаходяться, та включимо кілька порад, щоб максимально спростити це.

Ось як розпалювати багаття у Camp Cod в Fortnite.

Рекомендована література:

  • Fortnite сезон 3 тиждень 8 посібник із викликів: Місце пробного часу "Моторний погром"
  • Fortnite Сезон 3 тиждень 7 виклики: Де збирати камінь у Rapid’s Rest
  • Fortnite 3 сезон 5 тижнів виклики: Як ловити рибу на Скелястих скелях

Місцезнаходження Кемп-Код

Перше, що вам потрібно буде зробити, це знайти Camp Cod. Його можна знайти на самому південно-східному острові, на південь від Кетті-Кут. Приємна річ цієї області полягає в тому, що вона, як правило, не зайнята, тому у вас не повинно виникнути великих проблем із завершенням завдання. Хоча ми все-таки рекомендуємо взяти з собою хоча б одного приятеля, про всяк випадок. Хтось інший, можливо, намагається виконати той самий виклик, тому найкраще помилятися з обережністю.

Як розпалювати багаття

Для розпалення багаття потрібно запалити його натисканням Площа на PS4 або X на Xbox One. Для того, щоб копати, вам знадобляться дрова, і багаття багаття насправді підкаже вам, скільки потрібно. За замовчуванням трохи деревини вже слід розміщувати у багатті, тож вам потрібно буде лише 30 додаткових шматків дерева, щоб запалити його після того, як він запалиться. Навколо цієї місцевості багато дерев, тож у вас не повинно виникнути проблем із пошуком деревини. Вам доведеться взаємодіяти з багаттям двічі - один раз, щоб запалити його і знову запалити, тому переконайтеся, що ви робите обидва дуже швидко.

Якщо цього не зробити, вогонь спалить всю деревину після того, як ви її запалите, і вам знадобиться знайти 300 плюс додаткові 30 шматочків деревини, щоб запалити багаття. Коротше кажучи, просто переконайтесь, що ви запалюєте багаття і швидко його розпалюєте, щоб він зарахував. Після того, як ви розпалили вогонь, він повинен трохи вибухнути, що є ознакою того, що він вважався для вас. Також є користь від розпалювання багаття поза виконанням виклику - це зцілить вас, тому обов’язково пам’ятайте про це, якщо вам потрібен швидкий підсилення в середині перестрілки.

Багаття 1

Перше багаття (їх можна добувати в будь-якому порядку) знайдено майже в центрі острова. Біля нього ви знайдете сундук, жовту парасольку та кілька стільців. Поблизу можна знайти багато дерев, тож пам’ятайте вирубувати їх, якщо вам потрібна деревина.

Багаття 2

Друге багаття розташоване на східній стороні Кемп-Код, на південь від великої споруди. Поруч ви знайдете пару стільців, схожих на те, що вони бачили кращі дні. Книжкову полицю поруч із будівлею можна порубати для деревини, але вам краще використовувати навколишні дерева.

Багаття 3

Остаточне багаття знайдено на самій східній стороні Кемп-Код на пристані біля води. Не забудьте взяти з собою трохи деревини, оскільки поблизу не так багато. Якщо це ваше третє і останнє багаття, ви отримаєте кредит за виконання завдання разом із 35 000 XP. Непогано менше, ніж за дві хвилини роботи!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found