Переправа тварин через нові горизонти: Довідник ринку ріпи та стебла

Гра на ринку стебла - один із найшвидших способів зробити його великим Перетин тварин: Нові горизонти. Це давня традиція, яка росла так само, як і коренеплід в Дикий світ дні, коли рання мережа підключення Wi-Fi Nintendo була в зародковому стані.

Тепер, коли ця функція дозріла і проіснувала достатньо довго, щоб бачити канали спілкування в Інтернеті, такі як Discord, стали видатнішими, вражати її насиченістю ніколи не було простіше. Це далеко не так заплутано, як гра на Уолл-стріт, але ми тут, щоб допомогти вам кількома порадами та стратегіями вибору, які можуть зробити вас Белліонером за одну ніч.

Більше путівників

  • Як заробити гроші в Нові горизонти
  • Посібник з їжі фруктів у New Horizons
  • Всю рибу, щоб зловити Нові горизонти
  • Як вигнати жителів села Нові горизонти

Початок роботи: Де і коли купувати ріпу

Все, що потрібно для початку торгівлі ріпою, це готівка. Дзвони. Будь-яка сума, насправді. Чим більше ви вкладете, тим більше ви отримаєте, якщо все піде за планом. Прибуток - це прибуток, тому все, що ви вкладаєте, зазвичай коштує часу.

Ріпу продає раз на тиждень Дейзі Мей, чарівна маленька кнурка, яку ви зустрінете блукаючи по вашому острові з прив'язаними до голови овочами. На відміну від інших мандрівних торговців, таких як Label, Kicks та Leif, вона набагато передбачуваніша, що обов’язково з’являється щонеділі вранці. У вас є день до обіду того дня, щоб купити у неї скільки завгодно ріпи, при цьому ціна, яку вона стягує, була рівною щотижня.

Як і в реальних інвестиціях, ідея полягає в тому, щоб купувати дешево, а продавати високо. Дейзі Мей стягуватиме лише від 90 до 110 дзвіночків за ріпу, і вона дозволить вам купувати стільки ріпи чи стільки ріпи, скільки вам подобається, перш ніж вона закриє магазин на тиждень. Ви можете носити стопку з 100 ріп в кожному слоті інвентарю, це означає, що за один пробіг можна придбати не більше 4000 ріп за максимальну вартість 440 000 дзвонів. Це багато готівки та багато овочів.

Після придбання у вас є час до наступної неділі продати свою ріпу "Нуклінгам" - на вашому острові чи комусь іншому. Будь-які залишки ріпи зіпсуються і загниють, ставши не чим іншим, як сміттям, яке використовується для залучення в музей деяких помилок, таких як мурахи. Ви можете буквально спостерігати, як ваші гроші стискаються, гинуть і поглинаються комахами.

Зберігання ріпи та жахів подорожей у часі

Ринок ріпи, що перетинає тварин

На відміну від Дейзі Мей, ви не можете витягнути мільйони ріпи з кишені, як це ніщо. Ці речі займають цінний запас протягом більшої частини тижня, роблячи решту вашого життя на острові трохи менш розслабляючим, ніж це повинно було бути. Ріпку не можна зберігати разом із вашим одягом, деревом та залишками ремесел, пов’язаних із Зайчиковим днем, але це не означає, що простір, який надають усі ці модернізації будинку, піде марно.

Ріпу можна розміщувати як меблі. Насправді це єдиний спосіб дістати їх з кишені. Будь то всередині на вашій вишуканій сучасній дерев'яній підлозі або зовні на траві, ріпка буде сидіти красиво або на підлозі, або на поверхні, як стіл або полиця. Зауважимо одне, що Ізабель та решта жителів вашого острова не сприймають ріпу, що залишилася на землі. Вони не будуть робити жодних минулих коментарів, але одна ріпка, яка залишиться лежати, звалить ваш рейтинг п'ятизіркових міст назад. Очистіть підвал, якщо хочете підтримувати чистоту.

Після того, як ви будете готові продати, вам залишається лише забрати їх і притягнути до Nooklings.

Хоча слово обережності. Ріпа неймовірно чутлива до часових парадоксів. Цьому бабуся Дейзі Мей Джоан навчила нас у минулих іграх. Вони не витримають подорожей у часі, тому, якщо ви хочете зробити його великим на ринку стебла, вам доведеться взяти на себе зобов’язання про природний потік Всесвіту. Це означає, що не потрібно міняти системний годинник на ферму Nook Miles або що завгодно, що до цього часу доводиться лордам часу.

Визначення тенденцій: Як продати ріпу за найкращою ціною

Animal Crossing нові горизонти ріпи діаграми

Продавати ріпу - це більше наука, ніж мистецтво. У грі є елемент удачі, але поява Інтернет-комунікацій надзвичайно полегшило гравцям об’єднання, щоб зрозуміти, здавалося б, випадкові кількості зелені, які пропонує Nooklings для цих летких білих овочів, які змінюються двічі на день, до і після обіду.

Відстежуючи недільну ціну Дейзі Мей (вона ж «базова ціна») та кожну ставку, яку пропонують «Нооклінги» протягом тижня, можна обґрунтовано передбачити ціну, яку вони заплатять у будь-який день. Дані - це ключ до згрібання великих дзвонів, а Інтернет наповнений інструментами, які допоможуть вам це зробити.

Інтернет-програми, такі як Turnip Prophet, пропонують зручний спосіб відстежувати тенденції розвитку ріпи, тому ви точно знаєте, коли збирати овочі та готівку, практично виключаючи ризик втратити інвестиції за тиждень.

На основі минулих даних можна передбачити тенденцію, якою будуть дотримуватися ціни на ріпу вашого тижня. Чотири відомі моделі дотримання цін на ріпу такі:

  • Маленький Шип
  • Великий Шип
  • Зменшення
  • Випадкові

Це нині зрозумілі закономірності, і вони приблизно такі самі собою пояснювальні, як і з’являються. Маленькі сплески бачать, що ціни в якийсь момент тижня стрибають приблизно до позначки 200 дзвонів, тоді як великий сплеск може досягти максимуму десь до 660 дзвонів. Зменшення буде спричиняти, що Nooklings пропонують все менше і менше базової ціни, як триває тиждень, тоді як випадкове саме це - випадкове. Ви ніколи не отримаєте більше 140% прибутку на випадковому тренді, тому найкраще продавати, коли Nooklings пропонують вам вищу ціну, ніж ваша ціна придбання.

Який би тренд у вас за тиждень не був відіграє роль і в тренді наступного тижня. Якщо ви зробите його великим з великим спайком, дуже мало шансів, що це відбудеться вдруге поспіль. Якщо ви намагаєтесь повернути свої гроші за тенденцією до зниження, велика ймовірність, що наступного разу у вас буде більш прибуткова тенденція.

Максимально використовуючи все це: Пошук друзів на високих місцях

Переправа тварин - ріпа друзів

Через те, як можна відстежувати тенденції та віртуально йти за вами на наступний тиждень, максимізація прибутку означає покладання на мережу друзів, сім’ї чи доброзичливість незнайомців в Інтернеті. Якщо ви знаєте кількох інших, хто грає у гру, ви можете допомогти один одному зробити її великою, повідомляючи ціни та тенденції ріпи та продаючи свої товари на тому острові, який, ймовірно, виплатить найбільше.

Торгуючи в Інтернеті з незнайомцями, справа стає дещо складнішою. Мереж на зразок незліченних Переправа тварин Зараз канали розбрату неймовірно зайняті. Люди торкаються горла один одного, коли справа доходить до торгівлі ріпою. Вам буде набагато легше відстежити чийсь великий спайк тут, але дуже важкий час перелазити натовп, щоб увійти та вийти, перш ніж господар зачинить свої ворота. Гірше того, що сьогодні ці типи гравців зазвичай щось шукають взамін, тому з вас можуть стягувати комісію за продаж ваших товарів на чужому острові.

У найкращому випадку ви можете придбати мішок, повний ріпи, за 360 000 дзвонів у неділю і продати їх за 660 дзвонів через кілька днів за 2460 000, заробляючи собі смаковий прибуток близько 2 мільйонів за те, що нічого не робите. Це повторюється для кожного повного запасу, який ви можете придбати на початку тижня.

Якщо у вас немає грошей для виготовлення такого тіста за один тиждень, ви все ще можете грати на ринку стебла, щоб досягти цих високих висот. Знову ж таки, прибуток - це прибуток, і якщо ви повернете зароблене назад на ринок, вам незабаром вистачить, щоб він зростав, як овочі, якими ми торгуємо, щоб це здійснилося.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found