Як зробити смайлик із себе

Як би ви хотіли перетворити себе на персонажа смайликів? Замість того, щоб надсилати текстові повідомлення смайликам, просто не приправте їх персонажем, який схожий на вас і може виражати найрізноманітніші емоції!

Ось тут з’являється Bitmoji. Це чудова, весела програма, яка обов’язково подарує вам години задоволення! Дозвольте мені показати вам, як це працює. Він доступний як на iOS, так і на Android. Спочатку ви увійдете в систему, а потім програма проведе вас через кілька простих кроків, щоб створити свого персонажа Emoji. Ви можете зробити такий, який схожий на вас, або ей, зробіть такий, який ні на що не схожий на вас! Ви завжди можете змінити його пізніше, якщо вам це не подобається, але одночасно у вас може бути лише один активний персонаж.

Bitmoji-App-Featured

Після того, як ви пройшли процедуру налаштування і вибрали волосся, очі, ніс та деякі інші деталі, ви також вибираєте, хочете окуляри чи ні, головний убір та тип фігури. Тоді ви підбираєте своє вбрання. Я пішов за Чудо-жінку! Звичайно.

Тепер, якби я був прискіпливим до цього процесу, я б зазначив, що над розділом збірки потрібно трохи попрацювати. Важкий варіант - це не зовсім те, що я б назвав "важким". Це просто виглядає більш середнім, ніж їх середній варіант. Але ... Це персонаж смайликів, тому….

У будь-якому випадку, як тільки ви вирішите свій зовнішній вигляд, ви потрапите на інший екран, де ви зможете вибрати ТОНИ опцій смайлів! Попросіть когось вечеряти. Майте якесь ставлення! Надішліть трохи любові. Отримайте святковий! І ще декілька, які ми справді не можемо розгадати значення.

Щоб продемонструвати свій нещодавно створений шедевр смайлів, надішліть його безпосередньо в обрану вами програму соціальних мереж. Або ... Якщо ви вже спілкуєтесь у програмі, змініть клавіатуру та виберіть потрібні смайли. Вони також мають розширення Chrome, так що ви можете мати його скрізь!

Треба визнати ... Я дуже розважився цим! Сподіваюся, вони також скоро додадуть персоналізовані GIF-файли! Це було б чудово!

Останні повідомлення