Старий MySpace Кім Кардашьян показує її перед зіркою

Кім Кардашьян рожеві новини MySpace Кредит: Us Weekly / Кім Кардашьян / Myspace Кім Кардашьян може бути однією з королев соціальних медіа, яка має один із найпопулярніших акаунтів в Instagram та Twitter, але вона також не новачок. Таблоїд Celeb Us Weekly (через мікрофон) відкрив свою сторінку MySpace (пам’ятаєте цю?) З 2006 року, і хоча її 856 друзів та 73 коментарі бліді в порівнянні з мільйонами підписників, які вона має зараз, вони роблять її схожою на решту нам - лише трохи.

Виходячи з профілю, ми можемо трохи дізнатися про тодішню 25-річну Кардашьян. Їй був лише рік до початкуНе відстаючи від Кардашян, популярний реаліті-серіал, в якому знімається вся родина Кардашян-Дженнер. Її тато - імовірно Роберт Кардашьян, а не Кейтлін, уроджена Брюс Дженнер - значиться як її герой. Вся її сторінка виконана в рожевому кольорі і була розроблена з використанням чогось, що називається pimp-my-profile.com, яке все ще існує. Це також показує, як потворно виглядав MySpace, ще в той день.

Окрім членів клану Кардашян-Дженнер, серед її друзів був її колишній бойфренд Рей Джей, художник R&B, з яким вона поділилася суперечливим моментом (насправді, можливо, це катапультувало її до слави до реаліті-шоу). Вона назвала себе некурящим і непитущим і сказала, що колись хотіла б мати дітей. Звичайно, зараз у неї є дитина від Каньє Веста, і вона очікує на неї другої, але звіти свідчать, що вона все ще не приймає алкоголю та не палить. Кардашян також пішла від принцеси Кімберлі з девізом: "Я ПРИНЦЕСЯ, і ти там не так [sic]".

Найкращі друзі Кім Кардашьян у MySpace у 2006 році. Найкращі друзі Кім Кардашьян у MySpace у 2006 році. Кредит: Us Weekly / Кім Кардашьян / Myspace

Однак Мік просунувся вперед трохи далі, використовуючи Wayback Machine, і продемонстрував, як її сторінка еволюціонувала з часом, збігаючись з її зростанням популярності. У серпні 2007 року - після її інциденту з Ray J, але до дебюту в шоу - кількість її друзів зросла до 66 000, а Серена Вільямс була внесена до списку найкращих друзів. Вона також мала понад 4000 коментарів і стала неодруженою (ви, мабуть, здогадуєтесь, чому), але все ще працювала якоюсь принцесою.

У 2008 році вона зібрала майже 3 мільйони друзів, а дизайни рожевих сторінок замінили на один, на якому представлені різні її фотографії. На той час слава Кардашян заходила, і її сторінки MySpace ставали дещо професійнішими (пам’ятайте, у цей момент у неї почалася кар’єра, хоча ми не впевнені в чому). Але Мік зазначає, що з плином часу, а популярність MySpace слабшала, і рівень активності Кардашьян також зменшувався. Її сторінка все ще існує, але вона порожня, і вона має лише 375 700 підключень.

Отже, який сенс цієї історії? В Інтернеті нічого не вмирає, і якщо ви активний користувач соціальних мереж, як, наприклад, принцеса Кімберлі, ваше минуле залишатиметься з вами - і добре, і погане. Однак соціальні медіа також служать машиною часу, і відвідування вашої старої сторінки MySpace може повернути кілька чудових спогадів.

Останні повідомлення