Як встановити щітки Photoshop (і знайти їх безкоштовно)

Цифрові художники не повинні обмежуватися одним екранним курсором так само, як фізичні художники не повинні обмежуватися однією пензлем. Пензлі Photoshop відкривають безмежні можливості як для редагування фотографій, так і для цифрового мистецтва, від додавання текстури до створення цифрової акварелі з чистого полотна.

Adobe має сотні пензлів Photoshop, які входять до складу передплати на Creative Cloud, але більшість із них не постачаються попередньо встановленими. Ось як знайти та встановити щітки Photoshop.

Як знайти безкоштовні пензлі Photoshop

Незважаючи на те, що там є безліч чудових наборів кистей для Photoshop, перед тим, як купувати додаткові пензлі, слід вивчити, що вже включено в передплату Creative Cloud. Adobe створила пензлі Photoshop із справжніх пензлів, а тепер пропонує кілька різних наборів пензлів, створених художником Кайлом Т. Вебстером.

Щоб отримати доступ до пензлів, запустіть панель пензлів Photoshop (у меню перейдіть до Windows> Кисті). У меню вильоту в правому верхньому куті панелі (що виглядає як чотири горизонтальні лінії) виберіть "отримати більше пензлів". Це перенесе вас на портал пензлів Creative Cloud, де ви зможете переглядати та завантажувати будь-які щітки.

Технічно ці пензлі не є «безкоштовними», оскільки ви платите за них як частину передплати на Creative Cloud, але принаймні вам не доведеться знову витягувати дебетову картку.

Встановлення пензлів Photoshop

1. Доступ до панелі щітки

Почніть знову на панелі пензля та натисніть на вкладку кисті (не налаштування кисті), якщо вона ще не вибрана.

2. Знайдіть і завантажте пензлі

На панелі пензля натисніть на меню вильоту (кнопка з горизонтальними лініями). Виберіть "Імпортувати пензлі". У спливаючому вікні знайдіть завантажені пензлі та натисніть гаразд.

3. Організуйте свої пензлі

Набори пензлів часто організовані в папки. Після завантаження набору пензлів шукайте папку на панелі щіток з однойменною назвою.

Встановлення нових щіток може залишити у вас величезну кількість їх. Щоб упорядкувати нові пензлі, просто перетягніть їх, щоб змінити порядок. За допомогою піктограми папки внизу створіть нову папку, наприклад папку улюблених, а потім перетягніть пензлики до нової папки для зручного доступу пізніше.

Використання пензлів Photoshop

Ви можете переглянути попередній перегляд кожного пензля, щоб допомогти знайти той, який найкраще підходить для вашого проекту. Щоб побачити більший попередній перегляд пензля, використовуйте повзунок внизу панелі пензля, щоб збільшити розмір піктограми.

Деякі пензлі - це не ваша типова кисть. Подивіться у правий верхній кут пензля, і піктограма сповістить вас про його тип. Піктограма пензля сигналізує про стандартну кисть, тоді як піктограма руки позначає, наприклад, пензлик.

Поряд зі стандартними параметрами, такими як форма, розмір та колір, ви можете отримати доступ до додаткових налаштувань на панелі налаштувань пензля. Тут ви можете налаштувати такі речі, як розкид та текстура.

Що стосується пензлів Photoshop, то єдиними обмеженнями є ваша власна фантазія. Є щітка практично для будь-чого - і якщо ви не можете знайти ідеальну для того, що вам потрібно, ви навіть можете створити свою власну. Але це історія для іншого часу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found