Як поліпшити сигнал вашого смартфона

Якщо ви іноді страждаєте від перерваних дзвінків, поганих зв’язків або повідомлень про пропущені дзвінки, коли ваш смартфон ніколи не дзвонив, ви, звичайно, не самотні. Потужність сигналу смартфона може бути непостійною. Прагнення до барів стільникових телефонів, особливо всередині вашого будинку чи офісу, може бути неймовірно неприємним. Смуги сигналу на вашому смартфоні насправді дають лише приблизний орієнтир щодо потужності сигналу, і різні виробники мають різні заходи, тому смуги на одному телефоні не можна прямо порівняти з смугами на іншому. Ваша локальна мережа, ваш телефон, ваш оператор та різні типи перешкод у вашому місці поєднуються, щоб диктувати потужність вашого сигналу.

Що робити, якщо ви взагалі не можете отримати сигнал або коли ваш сигнал нерівний? У нас є кілька порад щодо того, як покращити сигнал вашого смартфона.

Змініть своє місцезнаходження

Жінка за допомогою телефону на швидкості 4G

Ми всі виконували танець на сигнальному барі, намагаючись знайти те невловиме солодке місце, де бари спливають. Поширені мертві місця в будинках чи офісах. Вони можуть бути спричинені перешкодами або будівельними матеріалами, що блокують сигнал. Найпростіше зробити спробу переїхати кудись ще, щоб зателефонувати. Підніміться наверх, вийдіть на вулицю, підійдіть до вікна, знайдіть місце, де хороший прийом, і запам’ятайте його для майбутніх дзвінків. Хоча це може спрацювати, не ідеально, якщо ваш стіл чи вітальня потрапляють у мертве місце, тож ви можете спробувати щось інше.

Зніміть свою справу

Корпус телефону може перешкоджати потужності сигналу, особливо якщо це міцний футляр або метал. Спробуйте зняти футляр, щоб перевірити, чи це сприяє покращенню якості прийому або дзвінка.

Тримайте заряд акумулятора

Низький заряд акумулятора телефону може вплинути на здатність вашого телефону приймати сильний сигнал, а також може вплинути на продуктивність. Намагайтеся тримати акумулятор вище 25%, коли це можливо. Подумайте про те, щоб носити з собою портативний зарядний пристрій, щоб ви могли тримати телефон зарядженим у дорозі.

Використовуйте дзвінки через Wi-Fi

Існує велика ймовірність того, що у вас вдома або в офісі є мережа Wi-Fi, то чому б не використовувати її для здійснення та отримання дзвінків? Зараз дзвінки через Wi-Fi широко доступні, і це може бути настільки просто, як зміна налаштувань на телефоні. На Apple iPhone перейдіть до Налаштування> Телефон> Дзвінки через Wi-Fi і переконайтеся, що його ввімкнено. Налаштування може бути розташоване в різних місцях на різних телефонах Android, тому відкрийте свій Налаштування і використовуйте пошук вгорі для пошуку Дзвінки через Wi-Fi. Вам також доведеться зареєструватися у свого оператора, щоб з’ясувати, яка їх політика щодо дзвінків через Wi-Fi. Деякі перевізники можуть очікувати від вас додаткових грошей або стрибка через кілька обручів, щоб активувати їх.

Якщо вам не вдається зателефонувати через Wi-Fi для роботи зі своїм звичним номером та оператором, ви все одно можете використовувати додаток або послугу для здійснення та отримання дзвінків через Wi-Fi. Багато найкращих додатків для обміну повідомленнями також дозволяють телефонувати через ваше з’єднання Wi-Fi, хоча особа, якій ви телефонуєте, також повинна мати такий самий додаток.

Перевірте свої налаштування

Налаштування iPhone 11 Pro Кори Гаскін / Цифрові тенденції

Переконайтеся, що налаштування мережі виглядають правильно. Вам потрібно переконатися, що ви під’єднуєтесь до потрібного оператора зв'язку та що голос і дані ввімкнено. Можливо, ви захочете змінити свої мережеві налаштування та протестувати, щоб побачити, чи це має значення.

На iPhone перейдіть до Налаштування> Стільниковий. На Android це буде Налаштування> Мережа та Інтернет або, можливо, якщо у вас є Samsung, це буде Налаштування> З'єднання> Мобільні мережі. Якщо ви не бачите жодних проблем, можливо, варто скинути налаштування, щоб перевірити, чи це допомагає. На iPhone це Налаштування> Загальне> Скинути> Скинути налаштування мережі, але майте на увазі, це також скине ваші мережі Wi-Fi та паролі, тому вам доведеться їх налаштовувати знову. На телефоні Android це буде відрізнятися від пристрою до пристрою; на Pixel 4 це Налаштування> Система> Параметри скидання> Скинути Wi-Fi, мобільний телефон та Bluetooth але на Samsung Galaxy S10 це Налаштування> Загальне управління> Скинути> Скинути налаштування мережі.

Змініть свого оператора

У більшості перевізників є карта покриття, яка показує, які зони охоплює їх мережа, і який тип зв'язку можна очікувати. Проведіть невелике дослідження, щоб знайти найкращого перевізника для покриття у вашому районі, і подумайте про перехід на них. У нас є керівництво, яке допоможе вам поміняти оператора з мінімальними клопотами. Ви також можете знайти карти покриття для багатьох найбільших перевізників у всьому світі на Open Signal.

Перевірте, де знаходиться найближча вишка стільникового зв'язку

стільникова радіовежа

Якщо ви зможете дізнатись, де знаходиться ваша найближча вежа стільникового зв'язку, то вам може бути дещо простіше переїхати до місця, яке може з нею зв’язатися. Існує корисний веб-сайт «Cell Mapper», який пропонує місця розташування для веж стільникових мереж. Не забудьте вибрати свого оператора, щоб знайти найближчу вежу.

Отримайте пристрій для посилення сигналу

В крайньому випадку, ви можете розглянути можливість розширення мережі або фемтосоти. Є ймовірність, що ваш оператор надасть один, але це інший пристрій, який ви повинні підключити до мережі, і він використовує ваш широкосмуговий Інтернет для створення стільникового сигналу у вашому домі. Також іноді можуть бути проблеми з передачею передачі - якщо вам телефонують і ви виходите з будівлі, дзвінок може впасти, коли він намагається переключитися на вишку стільникового зв'язку. Перевізники продають ці пристрої, але якщо у вашому домі чи в офісі недостатньо покриття, і ви скаржитеся, є ймовірність, що вони дадуть вам його безкоштовно.

Інший варіант - отримати підсилювач сигналу або ретранслятор комірки. Він може використовувати зовнішню антену, щоб прийняти сигнал іззовні, посилити його, а потім передати його на внутрішню антену, яка розподіляє його всередині вашого будинку, офісу або навіть в транспортному засобі. Якщо ви збираєтеся йти цим маршрутом, тоді виконуйте домашнє завдання і ретельно вибирайте. Важливо пам’ятати, що ці пристрої працюють лише за наявності сигналу для початку. Вони також можуть спричинити перешкоди.

Якщо ви розглядаєте будь-який із цих пристроїв для дому чи офісу, радимо ознайомитися з потенційними проблемами безпеки та безпеки.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found