Marvel Ultimate Alliance 3: Як зібрати найкращу команду

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order для Nintendo Switch є колосальні 36 ігрових героїв. Оскільки у вашій партії одночасно може бути четверо людей, у вас є важкі рішення, які потрібно приймати протягом усієї кампанії. Не помиліться, ви можете досягти великого успіху за будь-якої комбінації героїв. Ви можете вибрати улюблених і стильно прокручувати лиходіїв. Але якщо ви хочете зібрати ідеальну команду, вам доведеться переглянути рівні та статистику, щоб створити загін, наповнений героями, які доповнюють один одного.

Найкращі герої

Як уже згадувалося, жоден з 36 героїв за своєю суттю не кращий за інших. Вони просто різні. Тим не менш, після того, як ви пограєте у другому розділі, у вас буде розблоковано 20 героїв. Це означає, що у вас є надлишок героїв на вибір. На даний момент усі розблоковані герої приблизно на одному рівні. Це ваш час, щоб почати будувати загін, щоб вирівняти рівень, що залишився у восьми главах. Ось декілька героїв, яких ви розблокуєте у другому розділі, і, на нашу думку, вам варто надумати поповнити свій склад.

Халк: Наш улюблений танк у грі, Халк не має собі рівних, коли справа стосується фізичних збитків. Він може рухатися повільніше, ніж деякі спритні герої, але він може прийняти побиття і доставити ще сильнішого кулаками. Крім того, дуже весело розбивати і кидати ворогів, як Халк.

Людина-павук, Павук-Гвен, Майлз Моралес: Всі троє героїв Спайді мають подібні атаки та здібності. Спочатку ви розблокуєте Людина-павук, але незабаром підлітки будуть розблоковані. Кожен з цих трьох швидкий і спритний і може грати в основному над землею. З точки зору трьох, людина-павук є найбільш традиційною. Павук-Гвен має найкращий захист завдяки своїм викривляючим здібностям, тоді як Майлз Моралес завдає електричним елементам шкоди своїми здібностями. Ви не можете помилитися з будь-яким із трьох, але розумно мати такого у своєму складі.

Червона відьма:Як героя підтримки, Червона Відьма може створювати зони, що уповільнюють ворогів. Вона також навчиться корисній цілющій здатності, коли достатньо вирівняється, тож якщо ви виявите, що використовуєте ці три оживлення, цілитель - чудовий варіант.

Якщо ви погоджуєтесь з нашими рекомендаціями, то у вас залишиться один слот для заповнення до кінця другого розділу. Халк, герой Спайді, і Червона відьма покриють ваші бази. Для четвертого героя, можливо, виберіть універсального солідного персонажа, такого як Капітан Америка або Тор.

Додайте нових героїв у мікс

Після другої глави ви не будете додавати нових героїв до Альянсу так часто, але будете дотримуватися пари на кожному рівні до восьмої глави. Якщо ви дотримуєтеся тієї самої команди героїв з самого початку, швидше за все, вони перебувають на рекомендованому рівні або навколо нього. Але якщо ви випробовували героїв, можливо, у вас є один чи два, які не відповідають рівню. Якщо ви боретеся, найкраще додати до свого загону останнього придбаного героя. У кожному випадку новонабрані герої були принаймні на один-два рівні вище, ніж наш найвищий рівень.

Якщо ви збираєтеся багато міняти місцями героїв протягом усієї кампанії, ми рекомендуємо тримати принаймні дві константи у своєму складі. Причиною цього є те, що якщо ви замінюєте всю свою команду на кожному контрольно-пропускному пункті, усі ваші персонажі будуть недорівняні.

Використовуйте кубики XP / Випробування нескінченності для вирівнювання героїв

Ви можете боротися з проблемою низького рівня героїв, використовуючи кубики XP, знайдені протягом всієї кампанії, щоб миттєво вирівняти героїв. Крім того, якщо ви вирішите пізніше в грі, що хотіли б грати за героя, який серйозно занижений, ви можете це зробити. Для того, щоб підготувати їх до бою, потрібно просто більше, ніж просто кубики XP. Завершення випробувань нескінченності - виклики, що відкривають середину кампанії - може швидко вирівняти героїв. Крім того, ви можете розігрувати сценарії, які більш відповідають їх рівню, і переходити звідти.

Командні бонуси

Є 29 членів команди в Marvel Ultimate Alliance 3, з лише двома членами до 12 членів. Кожен персонаж має чотири командні команди. У меню вибору героя ви можете переглянути всі бонуси команди, а також активні бонуси вашої команди. Наявність у вашій команді двох-чотирьох персонажів від однієї організації забезпечує підвищення статистики. Наша нинішня команда з Халка, Людини-павука, Тора та Залізної людини отримує чотири бонуси за шість категорій. Ці прискорення статистики сягають аж до 10 відсотків з деякими приналежностями.

Незважаючи на те, що ми не рекомендуємо створювати свою команду на основі цих стат-бонусів, якщо ви стикаєтесь із босом, перевірте свої бонуси, поспілкуйтеся зі своєю командою, щоб отримати більше бонусів, і повторіть спробу. Іноді для того, щоб подолати горб, потрібно просто трохи додаткових сил або життєвих сил.

Після того, як ви завершите кампанію і витратите час на вирівнювання всіх своїх героїв до максимуму, підвищення рівня статистики, яке забезпечують члени команди, буде мати більше значення, коли мова зайде про створення абсолютно найкращої команди, яку можна пройти через складніші труднощі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found