Як вимкнути регулювання продуктивності iPhone в iOS 11.3

Кілька років тому Apple спокійно представила функцію управління продуктивністю для iPhone, яка запобігає несподіваному вимкненню телефонів зі старими, погіршеними батареями. Хоча функція ефективно зупиняє несподівані вимкнення, ціна - це зниження продуктивності. Ось чому під час виявлення відбулася величезна реакція і чому Apple пропонує дешевші ціни на заміну акумуляторів, оскільки це простий спосіб вирішити проблему.

Випустивши iOS 11.3, Apple додала інструмент, який надає інформацію про стан вашого акумулятора і дозволяє вимкнути функцію управління продуктивністю - на ризик несподіваних вимкнень. Це як світло "перевірки двигуна" у вашому автомобілі, але для вашого телефону. Ось як ним користуватися.

Повідомлення про стан акумулятора

Здоров’я акумулятора iPhone

Якщо у вас є iPhone 6 або пізнішої версії, тепер ви побачите функцію акумулятора в iOS 11.3. Щоб переглянути інформацію про ваш акумулятор, перейдіть наНалаштування> Акумулятор> Стан акумулятора.Ви бачите одне з таких повідомлень:

Apple Apple

Наразі ваш акумулятор підтримує нормальну пікову продуктивність.

Це повідомлення означає, що ваш акумулятор у доброму стані, його ємність перевищує 80 відсотків, і до вашого телефону не застосовано жодних функцій управління продуктивністю.

Apple Apple

Цей iPhone зазнав несподіваного вимкнення, оскільки акумулятор не зміг забезпечити необхідну пікову потужність. Для запобігання цьому більше не застосовується управління ефективністю. Вимкнути…

Коли ви бачите це повідомлення, це означає, що через заряд акумулятора телефон вимкнувся. Це повідомлення може з’являтися через низку різних проблем, зокрема погіршена чи пошкоджена батарея або екстремальні погодні умови. Ви можете вимкнути функції управління продуктивністю, торкнувшисьВимкнути.

Якщо ви продовжуєте бачити це повідомлення, ви, мабуть, хочете перевірити заряд акумулятора.

Apple Apple

Здоров’я акумулятора значно погіршується. Уповноважений постачальник послуг Apple може замінити акумулятор для відновлення повної продуктивності та ємності. Докладніше про варіанти обслуговування…

Ви побачите це повідомлення, як тільки максимальна ємність акумулятора знизиться до 80 відсотків. Хоча у вас, мабуть, виникають проблеми з продуктивністю, ви можете продовжувати користуватися телефоном, не завдаючи шкоди. Заміна акумулятора, ймовірно, призведе до помітного поліпшення продуктивності.

Apple Apple

Цей iPhone не може визначити стан акумулятора. Уповноважений постачальник послуг Apple може обслуговувати акумулятор. Докладніше про варіанти обслуговування…

Існує дві причини, чому ви бачите це повідомлення. Перша і найімовірніша причина полягає в тому, що у вас несанкціонований постачальник послуг встановлював нову батарею. Менш імовірно, оскільки існує проблема з акумулятором, не пов’язана з його віком. У будь-якому випадку, якщо ви помічаєте зниження продуктивності, вам доведеться обслуговувати акумулятор у уповноваженого постачальника послуг.

Як працює управління ефективністю

Apple Apple

Функцію управління продуктивністю в iOS 11.3 не можна вмикати та вимикати. Ви побачите опцію вимкнення управління продуктивністю лише тоді, коли ваш телефон несподівано вимкнеться через проблему з батареєю. Після вимкнення управління продуктивністю неможливо ввімкнути його, якщо інша подія, пов’язана з акумулятором, не спричинить несподіваного вимкнення. Після того, як ви вимкнете управління продуктивністю, ви побачите повідомлення: «Цей iPhone пережив несподіване вимкнення, оскільки акумулятор не зміг забезпечити необхідну пікову потужність. Ви вручну вимкнули захист управління продуктивністю. "

Власники iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X.

IPhone 8, iPhone 8 Plus або iPhone X мають іншу функцію управління продуктивністю, ніж їх попередники. Оскільки ці пристрої мають оновлені програмні та апаратні компоненти, вони краще обладнані для боротьби з коливаннями акумулятора, не впливаючи на загальну продуктивність. Маючи це на увазі, ви, мабуть, не побачите зниження продуктивності на цих пристроях, поки акумулятор значно не погіршиться через деякий час.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found