Хакери руйнують Reddit за допомогою протрамп-банерів, повідомлень

Координована хакерська атака вразила Reddit, знищивши десятки субредітів матеріалом, що підтримує кампанію перевиборів президента Дональда Трампа 2020 року.

Модератор на r / SubredditDrama опублікував перелік порушених підредитів, який включає r / NFL, r / BlackMirror, r / Food, r / Beer, r / Naruto, r / RupalsDragRace, r / DestinyTheGame, r / TheDailyZeitgeist та багато іншого .

. @ reddit переживає масштабний злом, і підпис @DailyZeitgeist потрапив разом із такими підпрограмами, як r / food. Ми намагаємось виправити лайно, #zeitgang так голий з нами. pic.twitter.com/OSl1KCbP5C

- Kristi YamaGuccimane ™ ️ (@crispymemed) 7 серпня 2020 р

«Триває розслідування, пов’язане з низкою вандалізованих громад. Здається, джерелом атак були скомпрометовані акаунти модератора. Ми працюємо над блокуванням цих облікових записів та відновленням постраждалих спільнот », - заявив представник Reddit у заяві Digital Trends.

Команда безпеки Reddit розпочала виправлення зіпсованих субредітів, але, як повідомляється, розслідування ZDNet повідомляє, що вандалізм повертається через кілька хвилин.

У дописі на r / SubredditDrama, де модераторам subreddit було надано вказівки щодо того, як вони самі можуть усунути вандалізм, стверджується, що для деяких зламаних акаунтів увімкнено двофакторну автентифікацію. У дописі також висловлювалось припущення, що в облікових записах використовуються однакові комбінації імен користувачів та паролів на інших інтернет-форумах із слабким рівнем безпеки або що сторонній мобільний додаток скомпрометований.

Reddit вимикає r / The_Donald

У червні, після років порушень політики щодо вмісту, Reddit закрив r / The_Donald, підтримку Трампа, яка була поміщена в карантин минулого року за вміст, що підтримував насильство.

Вимкнення r / The_Donald було поруч із новою політикою щодо вмісту Reddit, спрямованою на витіснення мови ненависті з Інтернет-спільноти. Заборонено близько 2000 субредітів, включаючи r / darkhumorandmemes, r / chapotraphouse, r / consumeproduct, r / darkjokecentral та r / gendercritical.

Останні повідомлення