Як дивитись Neuralink Live Demo сьогодні

Ми нарешті отримаємо більше деталей про компанію Elon Musk, яка займається інтерфейсом мозок-машина, Neuralink, під час прямої трансляції сьогодні, п’ятниця, 28 серпня.

Neuralink - амбіційна компанія з Маск, яка, як повідомляється, об'єднає людей зі штучним інтелектом, вставляючи чіп в мозок людини. За словами Маск, місія Neuralink полягає у допомозі в лікуванні розладів мозку, контролі рівня гормонів та збереженні та зміцненні мозку людини.

Ось усе, що вам потрібно знати про веб-трансляцію Nerualink у п’ятницю, зокрема, як дивитись її в прямому ефірі.

Що таке Neuralink Neuralink

Коли відбувається веб-трансляція Neuralink?

Веб-трансляція розпочнеться о 15:00. PT сьогодні в п’ятницю, 28 серпня.

Як дивитись онлайн-трансляцію Neuralink

Ви можете дивитися пряму трансляцію на веб-сайті Neuralink. Ми також вбудуємо відео вгорі цієї сторінки, як тільки воно стане доступним.

Про що буде трансляція?

Згідно з твітом від Маск у вівторок, у веб-трансляції буде функціонувати працюючий пристрій Neuralink. Він також підтвердив в окремому твіті, що вони продемонструють V2, другу версію машини, яка буде використовуватися для вставки імплантатів безпосередньо в мозок.

Що ми досі знаємо про Neuralink?

Ми не знаємо багато про Neuralink, оскільки компанія залишається відносно спокійною щодо своїх пристроїв та технологій. Спочатку Маск оголосив про свою участь у Neuralink в 2017 році і влітку минулого року виступив з презентацією, сподіваючись набрати найвищих дослідників та інженерів до команди Neuralink для подальшого розвитку технології.

Однак те, що ми знаємо про Neuralink, це те, що чіп, введений в мозок, потенційно може допомогти при різних розладах, включаючи зняття тривоги та обсесивно-компульсивний розлад. Маск заявив, що чіп дозволить людям, які паралізовані, керувати стільниковими телефонами та комп'ютерами.

Маск також натякнув на можливість того, що технологія мікросхем мозку Neuralink дозволить людям без особливих зусиль передавати музику в свій мозок. Однак кінцевою метою Neuralink було б створення мікросхем, які можуть збільшити потужність зберігання та обробки людини.

За словами Маска, ті, хто досить сміливий, щоб охоче потрапити чіп у свій мозок, пройдуть процес, подібний до лазерної хірургії ока Лазіка, що є досить неінвазивною процедурою у великій схемі речей.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found