Як зробити 3D-фотографію будь-яким смартфоном

У 3D є спосіб увійти та вийти з короткочасних тенденцій, але можливість створювати тривимірні фотографії без будь-якого додаткового обладнання може надати цій технології більшої потужності, ніж 3D-телевізори. Спільно використовуючи ваші стрічки в соціальних мережах, тривимірні фотографії, здається, згинаються та рухаються, коли друзі прокручують, створюючи привабливу графіку, яка, швидше за все, призупинить цю прокрутку.

3D традиційно вимагає декількох камер для збору даних для реконструкції глибини сцени, але завдяки штучному інтелекту тривимірні фотографії тепер можна знімати з однооб'єктивних смартфонів і навіть генерувати з існуючих 2D фотографій. Хоча якість не замінить якість справжньої 3D-камери чи фотограмметрії, це також означає, що вам не потрібно купувати або брати з собою будь-яке додаткове спорядження, щоб його виготовити.

Звичайно, якщо ви плануєте знімати багато 3D, спеціальні 3D-камери все одно пропонують більше якості та менше місця для помилок. Наприклад, Vuze XR знімає 3D, 180-градусні кадри з переключеними вперед двома лінзами та 2D 360 із об'єктивами назад.

Щоб зробити 3D-фотографію зі смартфона, потрібно завантажити програму - або скористатися такою, яка у вас уже є, наприклад, Facebook, - і застосувати кілька порад щодо 3D-фотографії.

1. Виберіть сторонній додаток для 3D-фотографії.

Існує кілька десятків програм для тривимірної фотографії, які розміщують магазини програм, але не всі створені рівними. Деякі не створюють справжню 3D-фотографію, а натомість тривимірне відео з паралакса або коротке відео, яке показує глибину, а не взаємодіє з прокруткою користувача або положенням пристрою перегляду. Інші незграбні та важкі у використанні, або не оновлювались нещодавно. З додатків, які ми спробували, PopPic та LucidPix пропонували найпростіший досвід. Ви також можете створювати тривимірні фотографії за допомогою програми, якою вже користується більше 2 мільярдів людей: Facebook.

PopPic - це лише додаток для iOS, який поряд із створенням тривимірних фотографій дозволяє користувачам грати з глибиною іншими способами, наприклад, регулюючи розмиття фону навіть із пристрою з одним об’єктивом. Додаток так само простий у користуванні, як і будь-який основний рідний додаток для камери. Просто натисніть на затвор, щоб зробити фотографію, і зачекайте, поки додаток перетвориться на тривимірне зображення. Отримане меню внизу пропонує різні фільтри, ефекти та інструменти фокусування.

LucidPix використовує А.І. для створення 3D-зображення з камери або з існуючого 2D-зображення з пристрою Android або iOS. Результати досить хороші, залежно від сцени, хоча опція 3D Face створює відверто жахливі селфі. У нього немає можливості використовувати цю можливість 3D для регулювання розмитості фону, але він пропонує 3D-кадри та фільтри.

Facebook не потребує вступу - але, можливо, доведеться вказати на приховуючі 3D-інструменти. Facebook перетворить наявні фотографії на 3D-зображення. Щоб це сталося, розпочніть публікацію, як зазвичай, додайте фотографію, а у верхньому лівому куті торкніться піктограми «Зробити 3D» та дочекайтеся обробки фотографії.

2. Зніміть фотографію на звичайному тлі.

Без кількох лінз A.I. може лише здогадуватися під кутами, яких камера не бачить. На зайнятому, захаращеному тлі А.І. зазвичай гадає жахливо, заповнюючи прогалини розмитими кольорами, які дико виглядають недоречно.

Щоб допомогти програмі - і отримати кращі результати - зробіть фотографію на простому фоні. А.І. має легше заповнити кілька кольорів, а не кілька десятків.

Звичайно, 3D зовсім не цікавий, коли зображення не має глибини. Хоча фон не повинен бути захаращеним, фотографія все одно повинна мати певну глибину. Не фотографуйте людей або предмети, притиснуті до стіни.

Об'єкти до краю зображення, особливо в комп'ютерному 3D, як правило, спотворюються найбільше, а в деяких випадках і повністю розмиваються. Зберігайте найважливіші аспекти зображення в центрі кадру.

3. Поділіться або збережіть.

Програми можуть мати можливість знімати тривимірні фотографії, але ці файли можуть бути несумісні з вашою операційною системою. Іншими словами, якщо ви збережете їх у своїй камері, у вас вийде плоске 2D зображення. Більшість програм для тривимірних фотографій дозволяють надсилати зображення прямо до сумісної соціальної мережі, включаючи Facebook. Для мереж, які не сумісні, або для спільного використання на вашому смарт-пристрої, відео або GIF зберігатимуть 3D-ефект неушкодженим, але не будуть взаємодіяти з рухом телефону глядача. Збереження у вигляді 2D-зображення все ще є можливістю створити розмитий фон за допомогою програми 3D.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found