Наш посібник з того, як зробити так, щоб EMUI від Huawei відчував себе як вдома

Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Отже, ви придбали новий телефон Huawei або Honor - наприклад, Huawei Mate 20 Pro або Honor View 20 - або, можливо, вас хвилює P30 Pro. Що ж, вам доведеться впоратися з EMUI 9.0, користувацьким інтерфейсом, який використовується поверх Android на обох цих смартфонах виробника. Але перед тим, як ми це зробимо, ми отримали для вас кілька важливих порад, які допоможуть гарантувати, що EMUI працює в найкращому вигляді, прямо зараз.

EMUI сильно відрізняється від Android на Google Pixel, OneUI на телефоні Samsung, як Galaxy S10 Plus, або навіть MIUI на телефоні Xiaomi Mi 9. Хоча це не всім подобається відразу, але воно стає кращим, функціональнішим та керованішим, коли ви витрачаєте деякий час на його налаштування. Ось цим ми тут поділимось - наш процес покращення життя за допомогою EMUI.

Встановіть Google Gboard

Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Телефони Huawei і Honor постачаються із встановленим SwiftKey, але ми віддаємо перевагу власній клавіатурі Google під назвою Gboard, яка доступна в магазині Google Play безкоштовно. Він менш нав'язливий, має кращий інтервал між клавішами, швидко модифікується за допомогою додаткових мов і легко "вводить пальцем". Це перше, що ми робимо на кожному телефоні EMUI, і це відразу значно покращує зручність використання.

Використовуйте лоток додатків

EMUI розміщує всі значки програм на декількох головних екранах у стандартній комплектації, подібно до iOS на iPhone. Однак нам подобається бачити наш вибір шпалер на телефоні Android, тому ми ховаємо багато з цих програм у треї для програм. Не хвилюйтеся, в EMUI відсутній лоток додатків - це налаштовуваний користувачем варіант.

Ми радимо швидко активувати його, якщо ви збираєтеся ним користуватися. Йти до Налаштування> Домашній екран і шпалери, тоді Стиль домашнього екрану, і виберіть Шухляда варіант.

Розблокування журналу

Однією з наших улюблених функцій EMUI є Magazine Unlock, яка відображає інше зображення на екрані блокування кожного разу, коли ви розблоковуєте телефон. Хоча Huawei має широкий діапазон зображень, користуватися власними послугами веселіше і більш особисто. Це трохи заплутаний процес активації, тому він включений сюди.

Йти до Налаштування> Домашній екран і шпалери> Розблокування журналу. Зніміть галочку з кожного варіанту Підписки, потім натисніть Додано мною та Плюс у верхньому правому куті. Тут ви можете додати зображення, що зберігаються у всіх альбомах на вашому телефоні, включаючи всі, які ви завантажили з Інтернету.

Вийдіть із цього екрана назад на сторінку Розблокування журналу та переконайтеся, що повзунок Розблокування журналу у верхній частині екрана ввімкнено. Можливо, ви думаєте, що це все, але тут, мабуть, потрібно виконати ще один крок, і це трохи нудно. Заблокуйте телефон, а потім натисніть клавішу сну / пробудження, щоб активувати екран. Ви можете проводити пальцем ліворуч та праворуч, щоб побачити зображення, які відображатиметься в розділі «Розблокування журналу», і є ймовірність, що вони містять поряд із вашими власними зображеннями.

Якщо так, коли ви проводите пальцем між зображеннями, внизу екрана з’являється меню. Торкніться значка Кошик на всіх, кого ви не хочете, щоб у вашій галереї видаляли. Після того, як ви очистили залишки зображень Huawei, розблокування журналу слід заповнити власними зображеннями.

Завжди ввімкнений дисплей

Ця функція також відключена в стандартному режимі. Щоб побачити годинник та піктограми сповіщень на екрані сну телефону, перейдіть до Налаштування> Домашній екран і шпалери, потім до Завжди ввімкнений дисплей. Є повзунок для активації, а також планувальник, якщо ви не хочете, щоб екран світив вночі. Пам’ятайте: хоча це корисно, постійно ввімкнений дисплей швидше розряджає акумулятор телефону. Він також буде доступний не на всіх телефонах Huawei і Honor, лише на тих з екранами, які підтримують цю функцію.

Повідомлення

Тут завжди потрібно зробити деякі налаштування, але багато з того, що вам підходить, зводиться до особистих уподобань. EMUI досі бореться із сповіщеннями, тому важко зробити його кращим. Таким чином ми налаштовуємо сповіщення, які можуть працювати і для вас.

Йти до Налаштування, тоді Повідомлення. Торкніться Значки додатків, тоді Режим відображення значків. Ми віддаємо перевагу Непрочитані повідомлення параметр, який потім відображає піктограму з номером на кожній піктограмі програми залежно від доступних сповіщень. Вибирайте Нові сповіщення щоб натомість побачити просту зелену крапку на піктограмах.

Закінчивши, поверніться на крок назад і виберіть Сповіщення на екрані блокування. Ми обираємо Показати, або Показувати, але приховувати вміст, тому сповіщення з’являються на екрані блокування. Це пов’язує з іншим налаштуванням. Поверніться ще на крок назад і виберіть Більше налаштувань сповіщень. Ми вирішили, щоб сповіщення ввімкнули екран і вибрали Значки під способом сповіщення, що є налаштуванням для піктограм, що відображаються у верхній частині головного екрана. Шанс керувати індикатором сповіщень, якщо він є у вашому телефоні, також знаходиться під цим налаштуванням.

Не чекайте багато чого від системи сповіщень EMUI. Це не найкраще, і ми часто виявляємо, що покладатись на тінь сповіщень, а індикатор сповіщень кращий за очікування сповіщень на екрані. За допомогою панелі сповіщень багато програм підтримують відповіді, включаючи Gmail та Trello, роблячи його функціональним.

Текст, піктограми тощо

Можливо, вам не подобаються значки та шрифт, які входять у стандартну комплектацію EMUI. Змінити їх легко за допомогою програми «Теми», яка попередньо встановлена ​​на телефоні. Відкрийте додаток Теми, а потім торкніться значка Я внизу екрана. Далі торкніться Налаштувати, і тепер ви можете змінювати лише піктограми, шрифт або шпалери окремо, без застосування загальної теми.

Це чудовий спосіб отримати більш складний вигляд для Android, просто не божеволійте. Перегляньте доступні теми в магазині тем, виберіть ті, які вам подобаються, а потім скористайтеся меню Налаштування, щоб додати елементи до свого телефону. Наприклад, ми використовуємо стандартний шрифт Huawei з піктограмами з теми Nova або Flow та власними шпалерами. Це надає EMUI чистого, чіткого та добре помітного вигляду.

Якщо ви завантажуєте тему та застосовуєте елементи, а потім передумайте, все це легко змінити під Налаштувати меню у додатку Тема.

Управління жестами

Якщо ваш телефон Huawei або Honor має майже безрамковий екран, ми пропонуємо використовувати систему управління жестами EMUI. Це більш природно, ніж кнопки Android на цьому типі екрану, і це плавно і швидко. Щоб активувати його, перейдіть до Налаштування> Система> Навігація системою. Вибирайте Жести з трьох варіантів.

Вимкніть HiTouch

Інструмент візуального пошуку Huawei, де телефон може шукати в інтернет-магазинах потрібний товар, дуже дратує. Він активується двома пальцями на екрані і часто починається, коли ви намагаєтеся вибрати фрагменти тексту. Найкраще його вимкнути. відчинено Налаштування, потім прямуйте до Розумна допомогата торкніться HiTouch. Переведіть перемикач у вимкнене положення, і він більше не перешкоджатиме вам.

Пряме розблокування

Hauwei Mate 20 Pro Huawei Mate 20 Pro Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Якщо у вашому телефоні є розблокування за допомогою обличчя, переконайтеся, що ви вибрали Пряме розблокування, що дозволяє уникнути необхідності зсувати екран вгору, коли він розпізнає ваше обличчя, а замість цього переходить прямо на головний екран. Це варіант, коли ви вперше налаштовуєте телефон EMUI та реєструєте своє обличчя, але якщо ви пропустите його, перейдіть до Безпека> Розпізнавання обличчя (на цьому етапі вам потрібно буде ввести свій пароль), а потім виберіть Розблокувати пристрій, і Пряме розблокування.

На цьому наш посібник EMUI завершується. Це основний набір порад та підказок, які допоможуть вам розпочати роботу з телефоном. Будуть люди, які взагалі віддають перевагу альтернативним пусковим установкам, і це чудово. Але EMUI може бути цілком прийнятним, якщо ви витратите трохи часу на його персоналізацію та приховування деяких менш інтуїтивних аспектів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found