Як налаштувати Google Nest Hub Max

Ласкаво просимо у світ Google Nest Hub Max. Ви збираєтеся насолодитися одним з найкращих розумних хат-хабів на ринку. Nest Hub Max - це універсальний блок, який пропонує чудові відеодзвінки, розумне управління будинком, ще один екран, на якому можна дивитись YouTube TV тощо. Звичайно, він також сумісний з іншими вашими екосистемними пристроями Google.

Однак, якщо ви не хочете мати справу з деякими передбачуваними проблемами, найкраще налаштувати це з першого разу. Цей вичерпний п’ятикроковий посібник поставить вас на правильний шлях.

Крок 1: Вийміть його з коробки

Перш за все, вам, очевидно, доведеться вийняти Google Nest Hub Max з упаковки. У комплекті є посібник із швидкого запуску, який містить покрокові інструкції щодо підключення джерела живлення до Nest Hub Max. Знову ж таки, ви захочете подумати, де ви хочете розмістити розумний дисплей, перш ніж підключати його джерело живлення. Після підключення шнура живлення до розетки Nest Hub Max автоматично вмикається.

Nest Hub Max спереду Джон Веласко / Цифрові тенденції

Крок 2: Завантажте додаток Google Home

Якщо ви користувач Android, швидше за все, на вашому смартфоні вже встановлена ​​програма Google Home. Якщо ні, то ви захочете перейти до Google Play Store, щоб завантажити безкоштовну програму. Або ж користувачам iOS потрібно буде завантажити безкоштовну програму через App Store.

Крім того, ви також захочете завантажити програму Nest, оскільки вона пропонує розширені функції, до яких ви можете отримати доступ, недоступні через додаток Google Home - наприклад, перегляд журналу історії, налаштування зон активності, розпізнавання знайомих облич та набагато більше.

Крок 3: Підключіть Nest Hub Max до Wi-Fi через програму

Для встановлення зв’язку вам потрібно буде під’єднати Google Nest Hub Max до домашньої мережі Wi-Fi за допомогою програми Google Home. Це досягається, дотримуючись наведених нижче кроків.

Зображення екрану телефону
 1. Натисніть кнопку плюса у верхній частині головного екрана.
 2. Виберіть Set Up Пристрій варіант.
 3. Виберіть Нові пристрої на наступному екрані, оскільки ви встановлюєте його вперше
 4. Виберіть будинок для свого Nest Hub Max. Якщо у вас кілька будинків, пов’язаних із вашим обліковим записом Google, ви можете вказати, до якого будинку ви хочете бути частиною. Якщо ні, програма шукатиме пристрої Google Nest поблизу.
 5. Виберіть Nest Hub Max зі списку в нижньому правому куті екрана Nest Hub Max, а потім натисніть на Далі.
 6. Вас запитають, у якій кімнаті буде знаходитися Nest Hub Max, тож виберіть зі списку правильну.
 7. Виберіть зі списку домашню мережу Wi-Fi. Після вибору Nest Hub Max спробує підключитися до вашої мережі - закінчуючи цю частину процесу налаштування.

Крок 4: Увімкнення декількох ключових функцій

Після підключення Nest Hub Max через Wi-Fi є кілька додаткових рекомендованих функцій, які вам буде запропоновано увімкнути, щоб максимально використовувати смарт-дисплей. Вони включають наступне нижче.

 • Особливості зондування камери: Додавши вбудовану камеру, Nest Hub Max може розпізнавати обличчя та жести, щоб допомогти персоналізувати та контролювати досвід за межами просто голосових дій. Візьмемо, наприклад, Face Match, який розпізнаватиме обличчя та відображатиме відповідний вміст. Існують також Швидкі жести, які призупиняють / відтворюють відео за допомогою жестів руками.
 • Duo відеодзвінки та обмін повідомленнями: Щоб здійснювати та приймати відеодзвінки на Nest Hub Max, потрібно створити обліковий запис Google Duo.
 • YouTube TV: Завдяки широкоформатному екрану Nest Hub Max добре відволікає вас від перегляду відео, як-от на YouTube TV. Так, для цього потрібна передплата, але якщо цього не зробити, ви можете записатись на безкоштовну пробну версію!
 • Вбудована камера Nest: Nest Hub Max також є одночасно системою безпеки, тому ви побачите підказку про налаштування цієї додаткової функції в додатку Home. Ви зможете будь-коли підключитися до прямої трансляції та навіть вести двосторонні розмови.
Домашня програма Nest Hub Max Джон Веласко / Цифрові тенденції

Крок 5: Почніть використовувати свій Nest Hub Max

Нехай вас не лякають усі ці попередні кроки, бо, чесно кажучи, це простий процес, який вимагає менше 10 хвилин для запуску Nest Hub Max. Більшість людей, які вже є власниками інших пристроїв із підтримкою Google Assistant, таких як Google Home та Google Home mini, будуть знайомі з взаємодією з Google Assistant за допомогою голосових дій. Хочете знати, яка погода на вулиці? Просто скажіть: "Гей, Google, яка погода?" Або як щодо майбутніх зустрічей? Потім скажіть: "Гей, Google, що в моєму календарі?" Це так просто.

Nest Hub Макс Джон Веласко / Цифрові тенденції

За допомогою Google Nest Hub Max можна зробити набагато більше, але перед тим, як заглибитися у глибші речі, ви захочете ознайомитися з інтерфейсом. Він розміщений у досить простому макеті, оскільки натискання на екран відкриє безліч карток, якими ви можете прокручуватись. Ще одне меню, яке ви часто відвідуєте, - панель «Перегляд будинку», до якої можна отримати доступ у будь-який час, провевши пальцем вниз від верхньої частини дисплея. Ви матимете доступ до увімкнення / вимкнення світла, налаштування процедур, надсилання широкомовного повідомлення іншим динамікам вдома та багато іншого!

Щоб дізнатися більше про різні функції Google Nest Hub Max, пропонуємо прочитати деякі з наших порад та підказок.

Останні повідомлення