Обмеження розміру GIF у Twitter просто стало втричі більшим

щебетатиTwitter продовжує свою тенденцію збільшення обмеження розміру для завантаження медіа на свої платформи, з останнім оновленням, що стосується GIF-файлів.

Ряд досвідчених користувачів Twitter, які можуть похвалитися потужною грою GIF, помітили зміну, яка дозволяє завантажувати анімовані GIF-файли розміром до 15 МБ. Попереднє обмеження розміру як для фотографій, так і для GIF-файлів у Twitter було лише 5 МБ, хоча до попереднього не було змін.

Наразі є кілька кричущих обмежень відповідно до оновлення. Збільшений розмір GIF стосується лише Інтернету в Twitter, тобто ви поки що обмежуєтеся карати GIF-файлами на мобільних пристроях. Крім того, зміна не стосується клієнтів Twitter, таких як TweetDeck або Hootsuite. Отже, високоякісна вечірка у форматі GIF наразі є сферою діяльності флагманської платформи Twitter.

Серед уважних користувачів Twitter, які писали в Twitter про оновлення (використовуючи ретельно підібраний, цілком доречний GIF), був віце-президент Marvel з цифрових медіа Райан Пенагос; та колишній інженерний менеджер Twitter Ян Чан, який поділився чудовим GIF-файлом Матриця повністю.

Twitter збільшив ліміт завантаження gif. Тепер я, нарешті, можу поділитися усім твітом фільму «Матриця» у твіті! (cc @KingJames) pic.twitter.com/xpxNvm835b

- Ян Чан (@chanian) 12 липня 2016 р

Це саме той тип хаосу, який зараз настане, оскільки всі люди в Twitter відмовляються від тексту, щоб спілкуватися виключно через GIF-файли. Добре, можливо, це трохи перебільшено. Однак, вважаючи, що деякі відомі інсайдери соціальних медіа думають, що цей текст є насправді приречені, можливо, це набагато ближче до істини, ніж багато хто з нас готові вірити.

Сам Twitter розгорнув зміни надзвичайно тихо, хоча це було зазначено у його керівництві щодо поширених запитань щодо фотографій, повідомляє The Verge. Платформа внесла кілька подібних змін щодо своєї продукції. Зовсім недавно він продовжив обмеження часу для завантаження відео як у Twitter, так і у Vine, до 140 секунд.

Останні повідомлення