Як повернути викрадену вкладку браузера

Як виправити викрадений браузер, який відчуває себе виснаженимНавіть якщо ви ніколи раніше не чули про «викрадений браузер», ви, мабуть, розпізнаєте симптоми. Зазвичай вони мають форму надокучливої ​​веб-сторінки чи спливаючого вікна, яке нескінченно повторює або переспрямовує вас, і не дозволяє вам орієнтуватися незалежно від того, що ви робите. Це шкідливе програмне забезпечення, яке викрадає ваш веб-переглядач та псує ваші налаштування. Хоча це рідко завдає постійних збитків, це також дуже і дуже дратує. Деякі типи викрадень не зникнуть навіть після перезавантаження комп’ютера - і їм, безумовно, байдуже, над чим ви працювали.

Ось декілька методів якнайшвидшого відновлення викраденого браузера, щоб ви могли повернутися до роботи!

Закрийте викрадену вкладку за допомогою посилання "Улюблене" (Edge)

Вкладка Edge

Якщо ви використовуєте Windows 10, спробуйте скористатися цим швидким трюком Edge, перш ніж заглиблюватися у більш складні рішення. Якщо це спрацює, ви зможете за рекордний час вимкнути викрадену вкладку та продовжити свою справу. Ось як це зробити:

Часто корисно, хоча і не завжди, перезавантажувати Windows 10 через меню «Пуск». Однак існує багато інших способів зробити це, якщо ви не можете отримати доступ до меню «Пуск» через проблеми зі шкідливим програмним забезпеченням.

Коли будете готові, перейдіть до вибраного. Якщо ви не впевнені, де воно знаходиться, знайдіть у полі пошуку «вибране» або перейдіть до Швидкого доступу, щоб знайти улюблені закріплені посилання. Ви шукаєте папку, яка є набором URL-адрес.

Відкрийте одну з вибраних URL-адрес - неважливо, яку.

Це знову відкриє Edge, але з додатковою вкладкою для вашого улюбленого посилання. Вкрадена вкладка все одно повинна бути там, поруч із нею. Не переходячи на викрадену сторінку, натисніть на значку "Х" на захопленій вкладці, щоб закрити її.

У разі успіху це полегшить проблему, щоб ви могли повернути вас до справи. Однак вам, мабуть, не слід відвідувати цей веб-сайт ще раз, і ви можете спробувати деякі інші наші кроки, щоб бути у безпеці.

Відновіть налаштування браузера за замовчуванням (Edge, Chrome, Firefox, Opera)

Заголовок Microsoft Edge coffeemate / 123RF

Можливо, під час серйозного викрадення встановлено розширення зловмисного програмного забезпечення або іншим чином заплутано в налаштуваннях вашого браузера. Щоб усунути проблему, вам доведеться відновити налаштування за замовчуванням. Це трохи всебічніше, ніж здається. Відновлення налаштувань за замовчуванням може усунути проблему викрадення, але також може видалити будь-які надбудови або налаштування, до яких ви звикли. Поступайте обережно.

Край

Дані браузера EdgeEdge насправді не має можливості відновити ваші налаштування, але він має опцію "очистити дані браузера", яка, по суті, виконує ту саму роботу. Почніть з пункту " Налаштування меню, яке можна знайти, натиснувши три крапки у верхньому правому куті. Натисніть на Налаштування і вибрати Видалення даних про переглянуті.

Це дасть вам швидкий контрольний список типів даних для очищення та a Показати більшеваріант для більш широкого вибору. Клацніть Показати більше і виберіть усі параметри даних, від вашої історії до дозволів.

Клацніть на Ясно , щоб розпочати видалення даних. Це може зайняти деякий час - і це видалить ваші паролі, автоматичне заповнення, історію тощо. Це основне скидання, і згодом, можливо, вам доведеться витратити деякий час, налаштувавши браузер так, як вам подобається знову.

Chrome

Налаштування скидання ChromeПерейдіть до кнопки меню, вона ж "гамбургер" у верхньому правому куті. Клацніть тут і виберітьНалаштування.Можливо, вам доведеться відкрити нове вікно Chrome, щоб зробити це, або вимкніть комп’ютер і перезавантажте його, залежно від того, наскільки серйозний викрадення.

Перемістіться черезНалаштування і вибрати Показати додаткові налаштування.

У наступному списку шукайте Скинути налаштування. Виберіть цей параметр, а потім підтвердьте, щоб розпочати процес. Це видалить більшість налаштувань - тобто закріплені вкладки, теми, домашню сторінку - поза межами параметрів доступності.

Firefox

Firefox "/> Firefox надає вам обидва a Оновити і Безпечний режим варіант. Оновити варіант - гарне місце для початку. Почніть із відкриття чистої версії Firefox, після чого виберіть кнопку меню, яка представлена ​​трьома смужками у верхньому правому куті вікна браузера. Ось вибирай Інформація про усунення несправностей.

Відкриється нове вікно із багатьма темами на вибір. Шукайте розділ вікна у верхньому правому куті, який починається з „Налаштуйте Firefox”. Знизу ви повинні побачити кнопку із написом Оновити Firefox… Натисніть цю кнопку, щоб розпочати процес.

Це відновить налаштування Firefox до стану за замовчуванням. Однак Firefox намагатиметься зберегти якомога більше важливої ​​інформації.

Опера

Очищення даних OperaЯк і Edge, Opera не має можливості відновити за замовчуванням. Тим не менш, ви можете зробити те саме вручну, видаливши всі дані браузера. Почніть з переходу до Налаштування та управління Opera , а потім виберіть Налаштування вибір (Alt-P).

В Налаштування, виберіть Конфіденційність та безпека і виберітьВидалення даних про переглянуті.

У наступному спливаючому вікні виберіть усі поля, щоб видалити всі дані. Що стосується часових рамок, використовуйте власний розсуд. Видалення даних веб-перегляду за минулий день або тиждень може усунути проблему, зберігаючи деякі дані, але лише повне стирання може остаточно вирішити проблему. Коли будете готові, виберіть Видалення даних про переглянуті.

Примітка. Для “полегшеної” версії відновлення налаштувань подивіться, чи можете ви просто вимкнути всі свої розширення та доповнення. Chrome, Firefox та Opera дозволяють це зробити. Вимкніть усі розширення, а потім спробуйте їх по одному, щоб перевірити, чи можете ви визначити ті, які насправді корисні. Це може зайняти трохи часу, але також може бути корисним, якщо є багато даних браузера, які ви не хочете видаляти.

Варто також зазначити, що деякі програми, такі як Norton Power Eraser, дозволяють використовувати сторонні програми для скидання налаштувань браузера та пошуку проблем. Це може бути корисним рішенням, якщо ви взагалі не можете змусити браузер відповісти.

Використовуйте сканер зловмисного програмного забезпечення (усі браузери)

перевірити наявність шкідливих програм

Інший варіант - виконати сканування шкідливого програмного забезпечення, щоб виявити та усунути будь-які потенційні проблеми з вашим браузером. Перевага тут полягає в тому, що сканування шкідливого програмного забезпечення може дозволити вирішити проблему викрадення, не вимагаючи видалення даних. Недоліком є ​​те, що він може взагалі не працювати, особливо якщо ваш сканер зловмисного програмного забезпечення нещодавно не оновлювався.

Можливо, на вашому комп’ютері вже є улюблений шкідливий інструмент - це чудово! Переконайтеся, що оновлено, і використовуйте його, щоб перевірити, чи програмне забезпечення може виявити проблему викрадення. Якщо ви не впевнені, з чого почати, у нас є кілька розширень та рішень для сканування, які ви можете спробувати на основі браузера. Клацніть на посилання нижче, щоб перевірити їх.

Cick & Clean (Chrome)Пошук шкідливих програм (Firefox)
Вбудовані утиліти (Edge)Вбудовані утиліти (Opera)

Останні повідомлення