Як захистити свої нотатки паролем у iOS 9.3

як додати паролі примітки ios 9 3 додаток заблоковано Malarie Gokey / Digital Trends Apple нарешті завершила роботу з iOS 9.3, оновленням, яке містить ряд цікавих функцій, таких як можливість захисту паролем окремих нотаток у програмі Notes.

Звичайно, напевно, це не гарна ідея зберігати таку інформацію, як імена користувачів та паролі, у програмі Notes, але багато людей використовують програму для отримання такої конфіденційної інформації. Якщо у ваших Нотатках є приватна інформація, яку ви не хочете, щоб хтось бачив, коли піднімає ваш телефон, нова функція буде ідеальною для вас. Ось як увімкнути параметр пароля та Touch ID у Notes.

Додавання пароля до нової чи існуючої нотатки зробити надзвичайно просто, і це можна зробити двома способами.

Спосіб перший: перейдіть до Налаштування

як додати паролі примітки ios 9 3 img 3296як додати паролі примітки ios 9 3 img 3297як додати паролі примітки ios 9 3 img 3298як додати паролі примітки ios 9 3 img 3301
 • Йти до Налаштування >Примітки >Пароль.
 • Потім виберіть пароль, підтвердьте його та додайте підказку.
 • Нарешті, увімкніть Використовуйте Touch ID, і ви готові піти.
 • Зайдіть у програму Нотатки та відкрийте нотатку, яку потрібно заблокувати.
 • Торкніться меню спільного доступу та виберітьБлокування Примітка.
 • Вам доведеться робити це для кожної нотатки, яку ви хочете заблокувати.

Спосіб другий: Відкриті нотатки

як додати паролі примітки ios 9 3 img 3301як додати паролі примітки ios 9 3 img 3302як додати паролі примітки ios 9 3 img 3303як додати паролі примітки ios 9 3 img 3305
 • Відкрийте будь-яку наявну або нову нотатку в додатку.
 • Торкніться меню спільного доступу.
 • Виберіть Додати пароль варіант.
 • Коли ви вперше зробите це, вам буде запропоновано ввести новий пароль.
 • Ви також можете ввімкнутиВикористовуйте Touch ID.
 • Вам доведеться робити це для кожної нотатки, яку ви хочете заблокувати.

Пов’язана пропозиція: IPhone SE. Великий крок для малого.

Це трохи іронічно, що для того, щоб захистити свою нотатку від інших, вам потрібно перейти в меню спільного доступу, але це зараз так. Після встановлення пароля він автоматично застосовуватиметься до нових нотаток, які потрібно захистити паролем. Пароль повинен відрізнятися від пароля, який ви використовуєте для Touch ID.

Після встановлення паролів для нотаток, які ви бажаєте захистити, ви зможете побачити, які нотатки заблоковані значком замка, який з’являється під заголовком примітки. Після того, як ви розблокуєте нотатку, вона залишатиметься розблокованою, доки ви не закриєте програму або не виберете її Заблокувати зараз у нижньому меню програми.

Важливо зазначити, що перший рядок нотатки все одно відображатиметься у вашому списку нотаток, тому, якщо примітка містить певну конфіденційну інформацію, ви можете уникати розміщення цієї інформації в першому рядку нотатки. Після розблокування нотатки ви можете зробити все, що змогли б зробити, якби нотатка не була захищена паролем, включаючи її спільний доступ та редагування.

Це воно! Повідомте нас, якщо у вас виникнуть проблеми із блокуванням нотаток або ви знайдете інший спосіб.

Останні повідомлення