Як безкоштовно здійснити груповий відеодзвінок Skype у Windows, Mac, Xbox One

як безкоштовно здійснити груповий відеодзвінок у Skype на Windows Mac Xbox One 2 -

Якщо ви регулярно берете участь у групових дзвінках по Skype із друзями, колегами по роботі та / або родиною, ви знаєте, наскільки неприємним може бути покладання на аудіо та надію, що всі звертають увагу і залишаються на одній сторінці. На щастя, якщо ви користувач Skype, який базується на Windows, Mac або Xbox One, ці розчарування залишились у минулому. Microsoft оголосила, що групові відеодзвінки для користувачів цих трьох платформ будуть безкоштовними вже сьогодні.

Хоча, можливо, ви не знайомі з цією функцією, якщо ви ніколи не підписувались на преміум-версію Skype, на щастя, легко здійснити груповий відеодзвінок. Ми покажемо вам, як це зробити нижче.

Як безкоштовно здійснити груповий відеодзвінок у Skype

1. Після того, як Skype буде відкрито, виберіть одного з людей, якого потрібно додати до групового дзвінка.

Skype як 1

2. Потім натисніть меню + або Плюс праворуч від списку ваших друзів і натисніть «Додати людей…».

Skype, як 2

3. Звідти відкриється нове вікно, яке дозволить вам вибрати інших людей, яких ви хочете долучити до цього дзвінка. Клацніть на людей, яких ви хочете додати, у списку з написом «Вибрати контакти», а потім натисніть «Вибрати», щоб додати їх.

скайп, як 3

Щоб прибрати кого-небудь із дзвінка, виберіть його зі списку з написом «Люди в цій групі», розташований у правій частині вікна, і натисніть «Видалити» нижче. Ви також можете додати когось до дзвінка, ввівши його номер телефону в полі під кнопкою "Вибрати", яка знаходиться в розділі "Вибрати контакти". Закінчивши, натисніть "Додати" в нижньому правому куті вікна.

4. Тепер вам потрібно лише натиснути «Відеодзвінок», який знаходиться між верхом списку контактів та кнопкою «Група дзвінків».

скайп як 4

Відтепер люди у вашій групі зможуть взяти участь, коли вони отримають дзвінок.

Крім того, ви можете переглянути відео нижче, де також показано, як здійснювати групові відеодзвінки в Skype. Кліп надано Microsoft та YouTube.

Останні повідомлення