Як зберегти паролі на iPhone

Зараз середня людина має пам’ятати десь від 70 до 80 паролів. Це великий номер. Замість того, щоб записувати все у блокнот або - набагато гірше - використовувати один і той же пароль для кожного облікового запису, простіше та безпечніше зберігати паролі на своєму iPhone. Завдяки функції автозаповнення ви можете зберегти на iPhone паролі та вводити їх кожного разу, коли ви входите в один зі своїх облікових записів.

У цій статті ми покажемо вам, як увімкнути автозаповнення для Safari, і розглянемо, як використовувати брелок Apple на вашому iPhone та інших пристроях Apple. Обидва процеси повинні зробити збереження паролів на iPhone дуже простим.

Як зберегти паролі на iPhone

Зберігайте паролі на iPhoneПаролі налаштувань iPhoneПаролі та акаунти iPhone

Щоб зберігати паролі на своєму iPhone, вам просто потрібно увімкнути автозаповнення. Ось як це зробити:

  • Йти до Налаштування.
  • Йти доПаролі та облікові записи.
  • Торкніться Автозаповнення так, щоб повзунок перейшов у зелене положення.

Тепер у вас працює автозаповнення на вашому iPhone. Ви можете використовувати його під час входу в обліковий запис або створення нового. Створюючи новий обліковий запис, він автоматично введе надійний пароль для вас. Ви можете натиснутиВикористовуйте надійний парольщоб використовувати цей пароль, або ви можете торкнутися Виберіть власний парольнатомість. Навіть вибираючи власний пароль, ви все одно можете передумати і торкнутися Запропонований пароль у верхній частині клавіатури, яка введе автоматично згенерований пароль.

Незалежно від того, обрали ви запропонований пароль або власний, AutoFill запам'ятає збережені імена користувачів та паролі та швидко введе їх для вас під час входу в обліковий запис.

Як використовувати брелок на iPhone (та інших пристроях Apple)

Вам не потрібно використовувати брелок для збереження паролів на вашому iPhone. Однак, якщо ви хочете зберегти паролі у своєму обліковому записі iCloud і використовувати їх на своїх пристроях Apple, тоді вам доведеться використовувати брелок.

Ось як активувати його на своєму iPhone. Йти доНалаштування> Apple ID> iCloud. У налаштуваннях iCloud прокрутіть вниз і торкнітьсяБрелок. Нарешті, натиснітьБрелок iCloud так, щоб повзунок перемістився в зелене положення. (Ви можете виконати той самий процес, щоб активувати брелок на iPad.)

Далі, якщо ви хочете мати можливість використовувати збережені паролі на своєму Mac, вам потрібно виконати наступне. Йти до Меню Apple> Системні налаштування> Apple ID> iCloud. Зверніть увагу, що для MacOS Mojave або старішої версії ви виберете iCloud відразу після Системні налаштування. Нарешті, натисніть Брелок так, що біля нього з’явиться зелена позначка.

Тепер ви зможете вводити паролі iPhone на свій Mac і навпаки.

Сторонні менеджери паролів

AutoFill пропонує найпростіший спосіб збереження паролів на iPhone. Однак, можливо, вам буде цікаво дослідити одну з багатьох програм сторонніх менеджерів паролів, доступних для iOS. Сюди входять Dashlane, 1Password і Bitwarden, які також зберігають ваші паролі на вашому iPhone, що дозволяє швидко вводити їх під час входу в один зі своїх облікових записів. Деякі можуть вимагати щомісячної передплати, і вони трохи складніші, ніж AutoFill, але вони, як правило, дуже добре справляються з тим, що роблять.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found