Як завантажитись назад в OS X із Windows Boot Camp

Як завантажити назад в OS X з Windows Camp Mavericks логотип Mac - -Boot Camp - це не зовсім нова функція, нова для Mac OS X: якщо ви хочете встановити Windows 8 на Mac, наприклад, вам доведеться спиратися на програмне забезпечення. але, можливо, ви нещодавно представились йому. Встановлення Windows на Mac та подвійне завантаження з OS X через Boot Camp - це одне, але що ви робите, якщо хочете знову завантажитися в OS X з Windows? Нещодавно ми забавлялись із Boot Camp, завантажуючи Windows 8.1 на останньому iMac від Apple, і виявили, що повернення до OS X із настільної операційної системи Microsoft може бути не зовсім простим для всіх.

Ось чому ми складаємо цей короткий посібник. Тут ви дізнаєтесь, як повернутися до OS X, якщо ви використовували Boot Camp для встановлення та використання Windows на своєму Mac.

Існує один із двох основних методів, які ми перевірили. Якщо ви вже працюєте в Windows за допомогою Boot Camp, вам потрібно клацнути правою кнопкою миші значок Boot Camp у нижньому правому куті панелі завдань у класичному інтерфейсі робочого столу. Потім натисніть «Перезапустити в OS X». Як тільки ви це зробите, ваш Mac виконає те, що обіцяє ця кнопка, і ви повинні швидко повернутися до звичних меж Mavericks (або будь-якої іншої версії OS X, яку ви використовуєте).

Boot Camp 1

Що ж робити, якщо ваш Mac налаштований на завантаження в Windows, як тільки ви його ввімкнете, і ви не хочете пройти через танець необхідності завантажуватися в Windows, щоб просто повертатися до OS X кожного разу, коли ви хочете використовувати настільну ОС Apple? На щастя, існує простий спосіб це обійти.

Все, що вам потрібно зробити для завантаження прямо в OS X, це натиснути і утримувати кнопку «Option» на клавіатурі вашого Mac, як тільки ви ввімкнете систему. Продовжуйте його утримувати, і приблизно через 10 секунд ваш Mac запропонує вибрати один із двох варіантів завантаження: OS X та Windows. Виберіть OS X, і ваша установка завантажить вас прямо до неї без подальшого введення від вас.

Останні повідомлення