Дивіться, як AMD анонсувала свої нові чіпи Ryzen 3000 на Computex 2019

Напередодні конференції з електроніки Computex для ПК AMD провела свій основний доклад, щоб анонсувати свій довгоочікуваний процесор серії Ryzen 3000. AMD розпочала конференцію своїм основним доповіддю, яку представила генеральний директор компанії, доктор Ліза Су.

Ось усе, що вам потрібно знати про те, як це дивитись.

Як дивитись

Презентація відбулася вранці перед тим, як Computex офіційно стартує, о 10 годині ранку в понеділок, 27 травня, у Тайбеї. На щастя, вам не потрібно бути на Тайвані, щоб спостерігати, як всю презентацію транслювали в прямому ефірі.

Тут, у штатах, основний доклад розпочався о 19:00. ПТ у неділю, 26 травня, або 22:00. ET.

Весь прямий ефір вбудований вище.

Чого очікувати

Перш за все, ми очікуємо, що AMD повністю представить процесори Ryzen 3-го покоління і супровідні відеокарти Radeon Navi, які компанія дразнила на виставці CES 2019. Хоча тести, дебютовані в той час, свідчать про те, що вона буде грізним конкурентом Intel потужних процесорів, точні характеристики для серії Ryzen 3000 важко визначити.

Перший надійний погляд на лінійку Ryzen 3000 і те, які базові характеристики вона запропонує, з’явився незабаром після дракона AMD на чіпі на виставці CES 2019. На той момент модель попереднього перегляду Ryzen 3000, яку компанія продемонструвала, побудована відповідно до їх Архітектура Zen 2 і 7-нм виробництво продемонстрували продуктивність, рівну рівню Core i9-9900K від Intel, але з 30-відсотковим споживанням енергії та спортивним підключенням PCIe 4.0.

Нові витоки цього тижня від Wccftech пролили більше світла на технічні характеристики, які можна очікувати від лінійки Ryzen для настільних ПК третього покоління. Наразі в серії 3000 буде представлено принаймні дві моделі, одна з 12 ядрами і блискавичною тактовою частотою 5,0 ГГц без розгону, а інша - з 16 ядрами та 4,2 ГГц.

Подальший витік, опублікований Wccftech, також розкриває деякі подробиці щодо нових графічних процесорів Radeon Navi, які в кінцевому підсумку вийдуть із процесорами Ryzen 3000: флагманський Radeon Navi RX 3080 перенесе чотири шейдерних двигуна попереднього покоління на вісім шейдерних двигунів, кожен з 5 обчислювальними блоками .

Окрім цих нещодавно повідомлених подробиць, споживачам потрібно набагато менше говорити про те, як виглядатиме кінцевий портфель запусків цьогорічних процесорів AMD. У березні спекуляції вказували на лінійку 3-го покоління з щонайменше п'яти різних моделей у ціновому діапазоні (приблизно від 200 до майже 600 доларів), щоб запропонувати споживачам більше рівнів і, таким чином, більший вибір, ніж їх попередники 2-го покоління. Ми також дізналися, що нові процесори все ще відповідатимуть улюбленому сокету AM4 AMD, зберігаючи безперервність та модульність як у серії 2000, так і в перспективі серії 4000, яку компанія пообіцяла побудувати з сокетами AM4. Нарешті, поширилися чутки про надвисокий клас лінійки Threadripper в серії 3000, яка має бути оголошена пізніше цього року, після появи базових моделей 3000 на ринку.

На цьому фронті багато чого змінилося з березня. Запуск варіантів Threadripper лінійки Ryzen 3000, спочатку запланованих на кінець 2019 року, здається, викликає серйозні сумніви, хоча його доля ще належить з'ясувати. Також цілком ймовірно, що 3-е покоління буде включати широкий спектр опцій, із Ryzen 3, Ryzen 5 і Ryzen 7, що містять шість, вісім і дванадцять ядер відповідно.

Останні повідомлення