Фінальна фантазія VII Рімейк: Скільки розділів?

Фінальна фантазія VII Рімейк це довга гра. Навряд чи це вм'ятину під час роботи Персона 5, але він, безумовно, дотримується традиції JRPG, коли справа доходить до її довжини. Через його лінійне розповідання історій є багато чого, що ви можете пропустити на своєму шляху, якщо продовжите основний сценарій, перш ніж пов’язувати вільні кінці.

На щастя, на відміну від деяких інших жанрів у жанрі, сміливий римейк Square Enix використовує глави, щоб розділити свою кампанію на легко керовані фрагменти. Але скільки їх є, і скільки часу насправді потрібно, щоб виконати Фінальна фантазія VII Рімейк?

Скільки розділів є у Final Fantasy VII Remake?

Final Fantasy 7 Довжина римейка

Фінальна фантазія VII Рімейк не робить те, що останні кілька основних серій Final Fantasyігри зробили. Він не набиває все на сім розділів, аби лише зробити якусь милу заяву про власну назву.

Місія закрити Шінру займає всі 18 глав, причому деякі приходять і йдуть з набагато меншими розмахами і величчю, ніж інші. У кінці кожного розділу ви не отримаєте значних виграшів, але це спробує.

Скільки триває рімейк Final Fantasy VII?

Залежно від того, як ви збираєтеся грати, Фінальна фантазія 7 Рімейк займе близько 35-40 годин. Це часовий проміжок, до якого традиційно прагнуть найкращі JRPG, і ми починаємо замислюватися, чи не все це розпочало зараз 30-річна франшиза Square Enix.

Цей початковий часовий проміжок базується не тільки на власному першому проходженні гри, але і на середньому показнику, який розміщують інші торгові точки та користувачі за час виходу гри. Це теж усі побічні квести у сумці. Існує не так багато досліджень, щоб зануритися, тому тривалість роботи не повинна сильно змінюватися між гравцями.

Якщо ми говоримо про пост-ігровий вміст, кілька додаткових необов'язкових босів і Жорсткий режим розблоковуються наприкінці початкової 40-годинної розгулу, можливо, розтягуючи всю вартість гри на 100 годин, як тільки ви врахуєте смертей, які ви накопичуватимете, і шліфування, яке вам, без сумніву, потрібно зробити, щоб вирівняти своїх героїв, щоб пройти через його виклики.

Усі пункти Final Fantasy VII Remake не повертаються

Final Fantasy 7 Переробка розділів глав

По-справжньому JRPG, у кожній історії великих пригод і праведності є момент, коли неможливо повернутися до життя раніше. Точка, де будь-які побічні квести та предмети, які ви могли пропустити, назавжди зникнуть. Можливо, хтось був поранений або вбитий, або місце, куди вам потрібно було піти, стало непривітним, занадто небезпечним для пересування або просто вибухнуло у вогняну кульку.

Ми не говоримо, що саме це відбувається в Фінальна фантазія VII Рімейк, але бувають випадки, коли побічні квести та місії можуть бути незавершеними, якщо ви не будете обережні. Ось коли.

Розділ 3

Місцезнаходження: сектор 7 нетрі

Після того, як ви закінчите з усіма невдоволеннями в реакторі Мако, ви потрапите в нетрі сектору 7. Між спробами отримати зарплату за роботу і тим, що Джессі ще фліртує з вами, у вас є достатньо часу, щоб побігати містом і зробити кілька доручень для його жителів.

Пункт неповернення для цього досить чіткий. Вашою основною місією буде відправитися на Сьоме Небо, щоб рухати історію. Спробуйте увійти до будівлі, і вас попросять підтвердити, чи закінчили ви свою справу з містом. Відступайте, якщо у вас є якісь видатні побічні квести.

Розділ 8

Місцезнаходження: сектор 5 нетрі

Після того, як ви трохи прослідкуєте за Еріт, ви опинитесь у нетрях Сектору 5 - зокрема, в Центральному районі. Тут у вас буде ще один набір із шести побічних квестів, в які ви зможете потонути зубами. Перший стосується невловимих медалей Moogle, які потрібні, щоб підібрати два різні предмети квесту, які вам знадобляться пізніше в грі. Більше про це тут.

Кілька інших квестів, таких як "Ангел нетрях", - це ланцюгові місії, які піднімають пізніше, тому вам слід переконатися, що ви виконаєте їх, перш ніж переходити за межі розділу 8. Деякі з них досить довгі, тому переконайтеся, що квести правильно завершити, перш ніж рухатися далі.

Розділ 9

Місцезнаходження: Стіновий ринок

Після того, як ви потрапите на Wall Market і у вас залишиться трохи часу, щоб стежити за його сумнівними подіями, ви зможете взяти участь у трьох різних побічних квестах. Окрім квесту "Вечірка ніколи не зупиняється", вони відносно короткі, тому ви не будете занадто довго стримуватися від своєї головної місії.

Спроба зайти в особняк дона Корнео, поки Аеріт готується до прослуховування, підштовхне вас до розділу 10, тому обов’язково завершіть ці квести до того.

Розділ 14

Місцезнаходження: Стіновий ринок та нетрі сектору 5

Ось фінальний етап. У главі 14 представлений найбільший вибір побічних квестів за всю гру, розділений між Стіновим ринком та Нетрі Глави 5. Незважаючи на залучення кількох сюжетних ліній з попередніх побічних квестів, ці нові заходи можна розпочати, навіть якщо ви пропустили їх попередників. Ви будете бігати по різних нетрях Мідгара для деяких з них, тож готуйтеся виділити достатньо часу.

Ви можете насправді розпочати їх, як тільки глава 14 поверне вам контроль над вашими персонажами, але вам потрібно буде пройти шлях, який виглядає як точка неповернення в будинку Дона Корнео, щоб закінчити місію, пов’язану з його таємними схованками. Розташування кожного схованки включено до нашого посібника з медалі Moogle.

Після того, як ви пройдете його будинок і вийдете з каналізації, Леслі розповість вам про справжню точку неповернення. Використовуйте його грейферні гармати, щоб перекинутися через стіну в місто, і ви втратите свій шанс завершити останню партію побічних квестів у грі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found