Розкрито підключення Far Cry Primal до Far Cry 4

Far Cry PrimalНезалежно від того, про що ви думаєте Far Cry Primal, огляди є, і ясно одне; це не орієнтована гра. Хоча відсутність історії критикували як страйк проти неї, деякі просто хочуть знати; Що тут до чого? Far Cry 4? Хоча Первинна схоже, не має жодного офіційного підключення до шутера 2014 року, існує передбачуваний зв’язок, оскільки елементи гри були перероблені з останньої нумерованої глави серії.

Як виявляється, Ubisoft запропонував псевдоканонічний зв'язок доісторичної пригоди зFar Cry 4 через пов’язаний блог на веб-сайті гри. У двох коротких дописах блог «Розкопки Коулі» пропонує відправлення від розкопок археолога Джозефа Коулі на «мезолітичному об’єкті» в Центральній Європі, який, можна сміливо припускати, має на меті виявити залишки ПервиннаАкторський склад

Ось кікер: Перший допис, написаний самим доктором Коулі, представив основного автора блогу, журналіста Діві Кандалу, якого Коулі зазначає, як добре відомого тим, що пише профіль на Far Cry 4 лиходій Язичник Хв. Для Far Cry 4, Ubisoft створив фальшивий особистий блог для Кандали, письменниці з вигаданої нації, який включав інтерв’ю з Мін.

"Ми отримали дозвіл копати на мезоліті біля Дунаю, і ми впевнені, що збираємось знайти дуже цікаві предмети", - написав Коулі у своєму дописі в блозі. «Ми насправді впевнені в цьому, що найняли журналістку рок-зірок Дів’ю Кандалу для документування нашого прогресу. Я представив її ім'я людям The Molay Group після прочитання її роботи (ви, можливо, пам'ятаєте її з її прекрасного твору про колишнього диктатора Кираті Пагана Міна, опублікованого в Weekly Read). Я впевнений, що вона напише щось ще більш гідне похвали, як тільки ми закінчимо тут! "

Як зазначав Котаку, історії Far Cry серіали не пов'язані безпосередньо, наймит / дрейфер зон конфлікту Херк, який з'являється в необов'язкових місіях для обохFar Cry 3 і 4, припускаючи, що дві ігри існують в одному світі. Минулого року Єврогамер взяв кілька вільних ниток і створив звивисту фантастику, присвячену теорії змови, що поєднує наративи всіх чотирьох номерів Far Cry ігри. Це досить акуратно, особливо якщо врахувати, що це робитьFar Cry Primal непрямий приквел для всієї серії.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found