Як робити кращі фотографії за допомогою HTC 10

як зробити кращі фотографії за допомогою камери htc 10 -Для HTC його останній флагманський смартфон - це рішуче повернення до респектабельності. Однією з основних причин покращення репутації телефону є відмінна камера. Після неяскравої камери в One M9, HTC активізував свою гру і зумів створити одного з найкращих багатосторонніх шутерів 2016 року з HTC 10. Нові компоненти та вдосконалене програмне забезпечення роблять телефон чудовим шутером.

HTC усунув деякі недоліки камери за допомогою One A9, не зовсім флагманського телефону, який компанія випустила восени, але він пішов далі з 10. Хоча здається, що це крок назад, щоб перейти до 12-мегапіксельного зображення датчик, це насправді є значним покращенням порівняно з попереднім. Це датчик UltraPixel 2 з 1,55 мкм пікселями, діафрагмою f / 1,8 та оптичною стабілізацією зображення (OIS). Безпосередньою перевагою є значно покращені фотографії при недостатньому освітленні та ніч.

Замість того, щоб вистилати інтерфейс камери химерними функціями та іншими відволікаючими фактарами, HTC мудро зосередився на вдосконаленні основ фотографії, з особливим акцентом на режимах Photo та Pro. Саме остання з двох справді показує, на що здатна ця камера. Ось декілька способів використання камери HTC 10, щоб максимально використати свої фотографії.

Основи фото (автоматичного) режиму

Попередня Наступна 1 з 2 як зробити кращі фотографії з квітами htc 10 у фоторежиміяк зробити кращі фотографії за допомогою бейсбольної гри htc 10 у фоторежимі

У HTC 10 автоматичний режим відомий як Фото, що є трохи незвичним, але це режим за замовчуванням, з яким камера працює нестандартно. За умови автоматичного ввімкнення ви можете в основному спрямовувати та знімати, щоб робити чудові зображення, завдяки швидкому фокусуванню та режиму HDR (високий динамічний діапазон), який увімкнено за замовчуванням.

Справа в тому, що цей телефон має датчик зображення UltraPixel ззаду, він більш чутливий до вхідного світла і може спричинити хаос для знімків, які є дуже яскравими або стикаються із сильним джерелом світла, наприклад, сонцем або яскравою лампочкою. Як і в будь-якому автоматичному режимі, режим «Фото» повинен компенсувати це, регулюючи такі налаштування, як баланс білого, ISO, витримка та експозиція, щоб отримати більш збалансовані зображення. Якщо встановлено значення Авто, HDR спрацьовує, коли це необхідно, щоб збалансувати яскраві та тіньові місця.

За замовчуванням режим фотографії знімає у співвідношенні сторін 4: 3 при повному розмірі 12 мегапікселів. Якщо ви віддаєте перевагу більш широкому зображенню, ви можете торкнутися шухляди налаштувань ліворуч, торкнутися 4: 3 12MP поки не побачите 16: 9 9MP. Хоча зображення будуть із дещо меншою роздільною здатністю, ви зможете трохи наблизитись до об’єкта з трохи ширшим кутом.

Наводячи камеру на об'єкт, торкніться екрана, щоб сфокусуватись де потрібно. З'явиться піктограма сонця з вертикальним повзунком. Це регулювання експозиції для регулювання того, наскільки високим буде світловий вплив датчика. Посуньте його вниз, щоб зменшити кількість світла, що зробить зображення темнішим, або посуньте його вгору, щоб отримати більше світла, щоб зробити його яскравішим. Ви побачите отриману зміну в режимі реального часу. Проте повзунок не надто чутливий до дотику, тому для його переміщення в будь-якому напрямку знадобиться кілька пальців.

Отримавши задоволення від того, що є, торкніться кнопки спуску затвора на екрані, щоб отримати знімок. При натисканні кнопки гучності з'явиться екран із запитом, чи хочете ви, щоб кнопка діяла як кнопка жорсткого затвора або як спосіб збільшення або зменшення. Зробіть свій вибір, і він буде дотримуватися цього, якщо ви його не зміните.

Вивчення режиму Pro

Бризок води

Професійний режим на HTC 10 - це оновлений посібник користувача, і рівень контролю може отримати великі винагороди за якість зображень, які ви можете захопити. Щоб підняти свій рівень навичок фотографування на смартфоні на інший рівень, ви захочете навчитися користуватися режимом Pro.

На щастя, це не так страшно, як може здатися. Перейти на Pro так само просто, як висунути шухляду з лівого боку та постукати Про. Інтерфейс зміниться, і ви побачите опції для регулювання балансу білого, експозиції, ISO, витримки та ручного фокусування внизу програми. Торкніться будь-якого з них, і з’явиться вертикальний повзунок із різними числовими рівнями, що дозволить вам швидко регулюватись і бачити зміни, що відображаються в режимі реального часу. Ви також можете спробувати автоматичні налаштування для кожного, натиснувши на A у верхній частині повзунка.

Ми зазначали, що робить експозиція раніше, це регулювання яскравості та контрасту. Баланс білого регулює загальний тон і колір, щоб виглядати більш природно. ISO визначає, наскільки чутлива камера до доступного світла. Витримка затвора визначає, наскільки швидко або як довго датчик піддається впливу світла. Ручне фокусування дозволяє контролювати фокус для всього, що ви знімаєте, і найкраще його використовувати для зйомки об’єктів поблизу.

Однак, щоб знімати зоряні фотографії, не всі ці налаштування потрібно попрацювати. За замовчуванням параметр експозиції неактивний, оскільки він встановлюється автоматично. Це добре, оскільки коригування інших налаштувань буде достатнім для переважної більшості сценаріїв зйомки. У більшості випадків ключовими є витримка та ISO, оскільки вони безпосередньо впливають на те, на скільки світла піддається чутливий датчик UltraPixel.

Знімок екрана в режимі Pro

Налаштування цих функцій може бути корисним як в умовах яскравого світла, так і в умовах недостатнього освітлення. Наприклад, зйомка високої будівлі при яскравому сонячному світлі - особливо якщо конструкція підсвічується - призведе до переекспонованого зображення, навіть із увімкненим HDR. Збільшення витримки затвора допоможе це компенсувати. В результаті будівля буде виглядати темнішою, але принаймні у вас є корисне зображення, яке потім легше редагувати.

Фотографії при слабкому освітленні можуть отримати ще більше переваг у режимі Pro, і зменшення витримки затвора допоможе. Смартфони традиційно погано вловлюють навколишнє та природне світло - залишаючись у фокусі - у темних налаштуваннях. Фоторежим робить все, що може, але в іншому випадку намагається отримати стабільні результати. Професійний режим - це значне оновлення, і для цього потрібно лише пограти з налаштуваннями, щоб досягти більш природного складу. Обов’язково тримайте нерухому руку під час зйомки вночі або в умовах недостатнього освітлення, оскільки камери чутливі до руху при менших витримках затвора.

Отримання чудових знімків у режимі Pro

Попередня Наступна 1 з 3 як зробити кращі фотографії з ребрами htc 10 на гриліЯк зробити кращі фотографії за допомогою HTC 10 Fire у професійному режимі -як зробити кращі фотографії за допомогою яскравого сонячного світла htc 10 -

HTC 10 фокусується не так швидко, як Samsung Galaxy S7 або S7 Edge, але, безумовно, швидше, ніж його попередник. Це стосується і режиму Pro, тому вам, можливо, доведеться торкнутися, щоб правильно сфокусуватись на об’єкті, який ви хочете зняти. Якщо ви знімаєте рухомий об'єкт або предмет, торкніться його на дисплеї, і HTC 10 автоматично заблокується. Це ідеально підходить для зйомки всіх видів.

Зйомка в режимі Pro також означає, що ви можете робити зображення у форматі RAW, поряд із звичайним форматом JPEG. RAW - це ідентичний файл, за винятком того, що він зберігає приблизно в 10 разів більше даних, що означає, що зображення не зачіпається будь-якою цифровою обробкою. Відкривайте RAW-зображення у вдосконаленій програмі для редагування фотографій, як-от Adobe Lightroom, на комп’ютері чи телефоні, і ви можете краще контролювати їх вигляд.

За замовчуванням для режиму Pro встановлено лише JPEG, але ви можете змінити це, висунувши шухляду зліва та торкнувшись JPG піктограми в підменю, доки не з’явиться відповідь СИЛИЙ. Вам не потрібно знімати у форматі RAW, але це хороша ідея для тих мальовничих кадрів, які вам дійсно цікаві. Зверніть увагу, що ви також можете змінити співвідношення для фотографій з 4: 3 12MP на 16: 9 9MP, як уже згадувалося раніше. Однак якщо якість має значення, тоді дотримуйтесь 4: 3.

Отримати чудові знімки в режимі Pro, незалежно від налаштувань, які ви віддаєте перевагу, простіше, ніж здається. Налаштування ISO та витримки затвора має бути вашим першим кроком, хоча, можливо, вам також доведеться відрегулювати баланс білого, якщо на кадрі забагато жовтого або синього тону. Налаштування балансу білого на Авто може допомогти, але не надто сподівайтесь на це.

Для покращення композиції в режимі Pro не так багато іншого. Вбудовані інструменти дозволяють легко з’ясувати, який відчутний ефект, і коригування на льоту не дуже довго.

Зйомка з Зої

Постріл при слабкому освітленні

Zoe - це спеціальний режим фотозйомки, який вперше був представлений на One M7 ще в 2013 році. З тих пір він був розповсюджений як безкоштовний додаток у Google Play для будь-яких користувачів Android. Його мета полягає у змішуванні нерухомих знімків із короткими кліпами та сплесками. Як би це не було акуратно, він ніяк не буде працювати з режимом Pro. Все, що ви знімаєте в Zoe, має зніматися в Auto.

Насправді ця версія Zoe має менше функцій, ніж попередні, але це не втрата. Натискання кнопки спуску затвора в режимі Zoe робить одне зображення та три секунди відеокліпу. Ідея полягає в тому, що ви можете змішувати різні зображення та кліпи для створення відеомонтажу з фоновою музикою та художніми фільтрами для отримання більш драматичного ефекту. Це досить акуратно, і Zoe Photo Editor - який попередньо встановлений на HTC 10 - може отримати доступ всі ваші фотографії та відео (включаючи професійні). Немає правильного чи неправильного способу використання цього режиму, враховуючи рівень творчості, який він надає.

Єдине застереження - Зої більш чутлива до рухів як руками, так і предметами, що рухаються в кадрі. Тримайте стійку руку, і, ймовірно, вас не розчарує.

Останні повідомлення