Як виправити мокрий стільниковий телефон або смартфон

iPhone 7 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Складність і вартість часто йдуть рука об руку. Оскільки наші смартфони додають більше можливостей, представляють більші екрани та стають тоншими, вартість починає зростати, і мобільні телефони швидко стають інвестицією. Більшість з нас не можуть дозволити собі замінити телефони, якщо щось піде не так. То що ви робите, якщо кидаєте свій дорогоцінний телефон у ванну, серфінгу або праєте його улюбленими джинсами? Це може бути довгий постріл, але є кілька способів повернути життя цьому мокрому, здавалося б, мертвому телефону, поки не пізно.

Крок 1: Негайно витягніть телефон із рідини

Чим швидше ви схопите його з водянистих щелеп смерті, тим менше шкоди може бути. Це здається простим кроком, але бувають певні випадки, коли ви не надто захочете його врятувати (наприклад, коли він впаде в туалет - вівця). Тільки пам’ятайте, що після цього ви завжди можете помити руки, але з телефоном справа зовсім інша. Тут безпосереднє значення.

Крок 2: Вимкніть телефон

Вимкніть все живлення смартфона, щоб уникнути короткого замикання. Пристрій може не відразу вимкнути живлення, але спробуйте кілька разів. Вода та електрика не змішуються, але багато компонентів смартфона виживуть, якщо їх від’єднати від джерела живлення, коли вони змокнуть.

Крок 3: Вийміть корпус та батарею

Не можна починати виправляти телефон, якщо захисний футляр все ще увімкнений. Ймовірно, він також покритий водою, і ви хочете, щоб це було якнайдалі від вашого телефону, щоб до нього не потрапляло більше води. Якщо можливо, вийміть акумулятор. Ви можете спробувати посунути або зняти задню панель, щоб отримати доступ до батарейного відсіку. Смартфони, такі як iPhone від Apple, складніші, тому переконайтеся, що телефон вимкнений щонайменше. Найкраще заздалегідь ознайомитись з тим, як вийняти акумулятор телефону, щоб ви могли швидко вийняти його, щоб виправити ситуацію, але в наш час більшість телефонів не мають знімних батарей.

LG G5

Крок 4: Вийміть SIM-карту

Якщо ви можете вийняти SIM-карту, зробіть це і висушіть її. Цінні контакти та інші дані, які ви можете зберігати на своїй картці, можуть вижити, навіть якщо ваш телефон цього не зробить. Скоротіть свої втрати і рухайтеся далі.

Крок 5: Вийміть інші компоненти, якщо це можливо

Настав час вийняти карту MicroSD, навушники та все інше, підключене до вашого смартфона або вставлене у нього. Багато телефонів не дозволяють власникам легко відкрити їх і побачити, що всередині, але якщо ваш можна відкрити - не анулюючи гарантії - і ви почуваєтесь комфортно, знайдіть час, щоб якомога більше його розібрати. виставляти більшу площу поверхні для сушіння. Зазвичай ви можете видалити більшість пластикових оболонок за допомогою викрутки для окулярів або вклинивши щось рівне в основу кожуха.

Крок 6: Видаліть всю вологу

Тепер для виправлення. Для початку обережно струсіть телефон, щоб усунути зайву поверхневу вологу. Потім візьміть рушник і всмоктуйте якомога більше вологи, особливо в щілинах телефону. Не витирайте занадто сильно і не використовуйте фен або інші прилади, що видаляють тепло - надмірна температура може додатково пошкодити ваш смартфон.

Ви також можете спробувати використовувати невеликий пилосос для відсмоктування рідини. Якщо ви не розібрали телефон, це може допомогти позбутися будь-якої води зсередини. Не тримайте його занадто близько до телефону, інакше ви можете створити статичну електрику. Зрештою, ви не хочете викликати нову проблему, намагаючись вирішити іншу.

62051475 - мобільний телефон у подрібненому коричневому рисі. зберегти мокрий телефон - -. tuastonvilla / 123RF.com

Далі накрийте та запечатуйте всі компоненти смартфона в мішок з сирими пакетами рису або діоксиду кремнію (речі, що входять у ваші коробки для взуття). Рис та діоксид кремнію будуть працювати, щоб поглинати решту вологи та сприяти процесу випаровування. Якщо ви відчуваєте себе параноїком або просто хочете знати всі свої варіанти, є мокрі телефонні комплекти, такі як сумка Bheestie або Yikes! Ви можете використовувати телефонний та планшетний рятувальний набір. Ці непроникні для вологи сумки відрізняються за ціною, але вони, безсумнівно, дешевші, ніж відразу купувати новий телефон. Їх поглинаючі вологу кульки працюють так само, як рис або кремній, але намистини ефективніше утримують молекули води.

Крок 7: Наберіться терпіння

Незалежно від того, який метод сушіння ви вибрали, нехай ваш телефон залишається герметичним або залиште його на сухому місці або абсорбуючому рушнику протягом 24 - 48 годин, перш ніж продовжувати. Ви хочете дати своєму телефону достатньо часу для висихання, перш ніж намагатись увімкнути його та використати знову.

Крок: Перевірте телефон.

Пора перевірити, чи окупилася вся ваша напружена праця та терпіння. Вийміть смартфон із сумки, за необхідності складіть його знову і утримуйте кнопку живлення. Сподіваємось, ваш телефон знову почне працювати. Якщо ні, ваш телефон може бути занадто далеко, і вам доведеться купувати новий.

Якщо ви збираєтеся вибрати новий пристрій, розгляньте можливість придбання водостійкого телефону, такого як iPhone 7, Samsung Galaxy S7 або Sony Xperia Z5, які можуть впоратись із короткими зануреннями у воду. Можливо, ви також захочете придбати водонепроникний чохол наступного разу, особливо якщо ви збираєтеся проводити багато часу біля води.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found