Найпоширеніші проблеми OnePlus 7 Pro та способи їх усунення

OnePlus 7 Pro - чудовий смартфон з енергією і справді приголомшливим дисплеєм, але він набагато дорожчий, ніж попередні випуски OnePlus. Коли ви платите за телефон найкращий долар, ви можете розраховувати на майже ідеальну продуктивність, але, на жаль, це рідкість. Ми розібрались і склали список типових проблем OnePlus 7 Pro із порадами щодо того, як їх обійти чи виправити.

Якщо ви все ще стикаєтесь із вашим OnePlus 7 Pro, тоді перевірте ключові налаштування, які ми рекомендуємо змінити, і розгляньте можливість придбати собі гідний чохол та захисник екрану.

Проблема: Привид торкається екрана

Ми повідомляли про цю проблему з сенсорним екраном OnePlus 7 Pro, яка викликала кілька великих тем на форумі OnePlus. Люди страждають від фантомних дотиків до сенсорного екрану, за які вони не відповідають. Проблема видається випадковою і найчастіше трапляється у верхній частині екрана. Очевидно, програма CPU-Z - це хороший спосіб перевірити проблему, оскільки вона, здається, викликає послідовні примарні дотики, але вони трапляються з перебоями для страждаючих у різних додатках.

Вирішення проблем:

 • Деякі люди повідомляють, що примари стикаються, якщо ви вимкнете NFC у швидких налаштуваннях.

Можливе виправлення:

 • Деякі люди припускають, що проблема виправлена ​​або зменшена в останній офіційній версії ОС Oxygen. Однак це суперечить, а інші, очевидно, все ще страждають від примарних дотиків після оновлення.

Проблема: добре, Google не працює

Ми бачили теми на форумі OnePlus та форумі розробників XDA про те, що голосова команда “OK, Google” або взагалі не працює, або лише з перебоями працює на OnePlus 7 Pro. Для деяких людей це здається випадковим, тоді як інші повідомляють, що він не працює, лише коли телефон розблоковано. Є кілька різних потенційних рішень, які ви можете спробувати.

Можливі виправлення:

 • Якщо у вас встановлена ​​програма Plus Beat, спробуйте видалити її та протестуйте, щоб вирішити проблему.
 • Відкрийте Play Store і знайдіть програму Google, а потім торкніться Видаліть та видаліть усі оновлення. Після цього спробуйте натиснути Оновлення і перезавантажте свій OnePlus 7 Pro. Тепер знову налаштуйте “OK, Google”.
 • Деякі люди досягли успіху після відновлення заводських налаштувань, хоча це потрібно зробити дуже радикально. Якщо ви хочете спробувати, переконайтеся, що спочатку все створили резервну копію, а потім перейшли до Налаштування> Система> Параметри скидання> Стерти всі дані> Скинути телефон> Ввести PIN-код або пароль> Далі> Стерти все.

Проблема: Екран не відповідає

Навіть із сучасним чіпсетом і 12 ГБ оперативної пам'яті неправильна робота зі смартфоном може призвести до відставання або, в гіршому випадку, до невідповідного екрану. На жаль, це, здається, трапляється частіше, ніж ми очікуємо, з численними користувачами Reddit, які повідомляють про проблеми на своїх екранах.

Можливі виправлення:

 • Хоча це не остаточне виправлення, апаратне скидання вашого OnePlus 7 Pro виведе вас із застиглого екрану. Натисніть і утримуйте кнопку живлення та кнопку збільшення гучності, поки телефон не вимкнеться і не завантажиться логотип OnePlus. Ви зможете відновити свою діяльність, коли екран блокування завантажиться.

Випуск: розряд акумулятора та його перегрів

Незважаючи на те, що OnePlus 7 Pro має великий акумулятор на 4000 мАг, ми не вражені його витривалістю. З часом автономної роботи та перегрівом багато що залежить від того, як ви користуєтеся телефоном. Ви повинні визнати, що тривалі ігрові сесії з графічно інтенсивними іграми забирають багато енергії та генерують багато тепла. Люди обговорюють свій досвід у цій темі форуму OnePlus, і не всі задоволені.

Вирішення проблем:

 • Почніть із нашого загального посібника про те, як заощадити час автономної роботи вашого смартфона для деяких ідей.
 • Дисплей стане вашим великим витратою енергії, тому розгляньте можливість Налаштування> Дисплей і опустити час очікування екрана в Спати, встановити Навколишній дисплей вимкнути або ввімкнути лише тоді, коли ви торкаєтесь екрана, і розгляньте можливість зменшення роздільної здатності екрана та частоти оновлення.
 • Подумайте про те, щоб взяти одне з наших улюблених портативних зарядних пристроїв, щоб поповнити свій OnePlus 7 Pro, коли вам потрібно.
 • Погляньте Налаштування> Акумулятор> Переглянути докладне використання і шукайте проблемну програму, яка витрачає занадто багато енергії.
 • Не забудьте видалити будь-які програми чи ігри, якими ви не користуєтеся.
 • Йти до Налаштування> Акумулятор> Енергозбереження і налаштуйте, коли ви хочете, щоб він увімкнувся.

Глюк: вхідні дзвінки та тексти не працюють на Verizon

На Reddit та форумі розробників XDA є теми, що стосуються вхідних дзвінків та текстових повідомлень, які взагалі не проходять або миттєво падають під час прийому для людей, які використовують OnePlus 7 Pro на Verizon. Здається, вихідні дзвінки та текстові повідомлення працюють чудово. На щастя, це має бути легко розібратися.

Можливі виправлення:

 • Якщо ви щойно взяли свою стару SIM-карту та помістили її у свою нову OnePlus 7 Pro, то вам слід зайти на веб-сайт Verizon і ввійти у свій обліковий запис. Вам потрібно піти на Мій Verizon> Мій пристрій> Активувати або перемикати пристрій> Активувати на існуючій лінії а потім дотримуйтесь інструкцій, щоб зареєструвати свій OnePlus 7 Pro.
 • Крім того, ви можете зателефонувати до Verizon і повідомити, що хочете додати до свого облікового запису пристрій без CDMA. Коли вони додають до вашого облікового запису без CDMA, можливо, доведеться перезавантажити телефон, щоб він працював.
 • Слід також переконатися, що HD Voice увімкнено. Він повинен бути безкоштовним, і ви можете отримати його, зателефонувавши та попросивши, або додати його самостійно через свій обліковий запис Verizon в My Verizon> Продукти та програми> Отримати продукти> HD Voice> Отримати зараз> вибрати свій OnePlus 7 Pro> Підтвердити покупку> ОК.

Досада: Сканер відбитків пальців рідко буває успішним

Незважаючи на те, що вбудовані сканери відбитків пальців є футуристичними (і прості у використанні), вони все ще не настільки надійні, як фізичні сканери відбитків у минулому. Починаючи з високих показників невдалих розблокувань і закінчуючи мокрими проблемами з пальцями, багато користувачів OnePlus 7 Pro виявляють невдоволення своїми вбудованими сканерами відбитків пальців. Ось декілька можливих виправлень для найбільш ефективного сканування відбитків пальців.

Можливі виправлення:

 • Перший спосіб - це повторна реєстрація відбитків пальців. Йти до Налаштування >Екран безпеки та блокування> Відбитки пальців і натисніть на сміттєвий бак поруч із профілями відбитків пальців. Ігноруйте цей крок, якщо ви вперше налаштовуєте відбиток пальця. Коли не збережено жодних зареєстрованих відбитків пальців, натисніть Додайте відбиток пальця і дотримуйтесь процесу налаштування. Важливо розташувати руку і палець так само, як і при розблокуванні телефону.
 • Залежно від товщини екрану, це вплине на точність сканера відбитків пальців. Для найточнішого сканування вам потрібно буде зняти захисний екран або вибрати пластиковий захисний фільм на відміну від загартованого скла.

Досада: автоматична яскравість погано працює

Авто-яскравість може бути зручною функцією, коли ви переходите з одного середовища в інше, але деякі користувачі скаржились, що це не дуже добре працює на OnePlus 7 Pro. Замість того, щоб поступово змінюватися при зміні середовища, яскравість, здається, мерехтить, потрапляє на неправильний рівень або просто взагалі не змінюється.

Можливі виправлення:

 • Перейдіть до Налаштування> Відображення та увімкніть Адаптивна яскравість, але майте на увазі, що, можливо, вам доведеться регулювати її вручну протягом перших днів, щоб навчити її бажаним рівням яскравості. Але, дайте йому пару днів, і телефон повинен дізнатися, які ваші уподобання.
 • Також, можливо, варто спробувати варіант затемнення постійного струму, який ви знайдете в меню Налаштування> Службові програми> Лабораторія OnePlus> затемнення постійного струму. Це може допомогти зменшити мерехтіння при нижчих рівнях яскравості, хоча це може вплинути на точність кольорів.

Останні повідомлення