Як змінити свій Disney + пароль

Незалежно від послуги, бувають випадки, коли ви захочете змінити пароль, щоб забезпечити безпеку своїх облікових записів. І хоча Disney + може не бути головним при зміні пароля, це варто врахувати - тим більше, що минулого року хакери викрали облікові дані користувачів Disney +, щоб продати їх глядачам на непідтримуваних територіях. Дійсно, це гарна ідея періодично покращувати захист облікового запису, і зараз настав час це зробити. Ось як.

Подальше читання

  • Як завантажити фільми та шоу з Disney +
  • Найкращі фільми на Disney +
  • Як отримати Disney + на телевізор

Як змінити пароль Disney +

Просто введіть поточний пароль, а потім новий пароль, а потім натисніть Зберегти.

Першим кроком до захисту вашого облікового запису Disney + є зміна пароля на щось трохи сильніше. Дісней рекомендує використовувати унікальний пароль, який використовує цифри, символи та символи. Це може затруднити хакерам розшифровку пароля та відбити їх настільки, щоб рухатися далі та знаходити кар’єр, який легше зламати. Ми радимо вибрати для цього менеджер паролів, такий як 1Password, оскільки він може створити випадковий, надбезпечний пароль, унікальний для потокової служби, і безпечно зберігати його.

Отримавши унікальний пароль на увазі, виконайте наведені нижче дії, щоб змінити його:

  1. Перейдіть на веб-сайт www.disneyplus.com/account.
  2. ВиберітьЗмінити пароль.
  3. Введіть свій існуючий пароль внизу Поточний пароль.
  4. Введіть ваш новий пароль у Новий пароль поле.
  5. Клацніть синій Зберегти кнопку.

Попередження: Якщо вашу машину зламав кейлоггер, зміна пароля не призведе до різниці, оскільки вірус схопить нові дані під час наступного введення. Якщо ви підозрюєте, що це так (тобто декілька ваших облікових записів було зламано), запустіть сканер вірусів.

Як визначити, чи не зламано ваш обліковий запис Disney +

Чесно кажучи, Дісней + не є настільки всебічною послугою і не має усіх контрольних знаків (він не веде журналу того, що ви дивитесь, і не показує вам, де ви ввійшли в систему), тому єдиний спосіб, яким ви зможете визначити, чи не порушено ваш Disney +, - це те, коли ви взагалі втратили доступ.

Що робити, якщо ваш обліковий запис Disney + було зламано

Перше, що ви хочете зробити, якщо ваш обліковий запис Disney + було зламано, це зв’язатись із Disney з датою реєстрації в службі, останній раз, коли ви мали доступ, оригінальною адресою електронної пошти та видом способу оплати ( Наприклад, дебет Visa) у файлі. Можливо, вони зможуть його відновити.

У противному випадку ми рекомендуємо звернутися до свого банку або постачальника кредитних карток і пояснити їм, що сталося. Вони можуть повернути гроші, які ви заплатили за рахунок (7 доларів за одномісячне членство, 13 доларів за пакет Disney + або 70 доларів за доступ до Disney + протягом цілого року).

Останні повідомлення