Підписників Instagram легко помітити за допомогою нової функції профілю

1305060 автозбереження v1 2 37020033 м Panithan Fakseemuang / 123RF Припиніть прокручувати цей список підписників - Незабаром Instagram покаже вам, чи є підписка взаємною, виділивши інформацію у верхній частині свого профілю. Спокійне оновлення для послідовників Instagram було вперше випущено для Android і ще не пройшло шлях до iOS.

Зі зміною у верхній частині профілю користувача під ім’ям користувача та біографією з’явиться нове повідомлення «Підписується на вас», якщо цей користувач є серед ваших підписників. Нова функція з’являється вище, де Instagram показує ваших спільних підписників і відображає, хто з ваших послідовників також підписується на цього користувача.

Instagram не обов'язково був таємним, про те, хто користується за ким, але визначаючи, чи підписується інший користувач Instagram за вашим профілем, раніше потрібно було прокрутити список усіх ваших підписників, щоб знайти їх ім'я, або для найновіших підписників, прокручуючи сповіщення. Зміна, хоча і незначна різниця, дозволяє легко зрозуміти, чи інший Instagrammer вже йде за вами чи ні.

Ця функція ще не перенесена на iOS, незважаючи на оновлення від 18 вересня для виправлення помилок та покращення продуктивності. Випуск iOS 11 від 19 вересня може означати, що найближчим часом з’явиться чергове оновлення Instagram, яке додасть функції, які відповідають новим параметрам оновленої операційної системи.

Легко знайти оновлення для послідовників з’являється після того, як кілька користувачів спостерігали за тим, як їхні профілі переходили з триколонної сітки в чотириколонну. Ця функція не є універсальною, і Instagram не зробив офіційної заяви, що свідчить про те, що вона поки що лише тестується. Хоча ширша сітка може мати більше сенсу, оскільки екрани смартфонів продовжують збільшуватися в розмірах, інстаграмери, які навмисно розміщують утрьох, щоб створити візерунок у своїй сітці профілю, стурбовані тим, як зміна перекосить ретельно створений вигляд у їхньому профілі.

Останнє оновлення - і пропозиції щодо можливого оновлення зміни сітки - з’являються після оновлення Instagram для автоматичного відтворення звуку на відео. Щоб уникнути незручності від випадкового відтворення відео в іншому тихому середовищі, Instagram вмикає цю функцію лише тоді, коли користувачі натискають піктограму динаміка, щоб переглянути її зі звуком. Як тільки додаток закрито, Instagram ще раз за замовчуванням замовчує відео, доки не буде прослухано інше відео. У поєднанні з новими різьбовими відповідями та новими альбомними та портретними орієнтаціями для галерей, Instagram, схоже, перебуває в стадії невеликих змін, що стосуються досвіду користувачів.

Останні повідомлення