Як працює новий план Sprint 'Framily'

Спринт-містечко

Мобільні дані стали основним акцентом на виставці CES 2014. Один із заголовків, який з’явився на виставці, з’явився з анонсом у понеділок плану AT&T щодо залучення компаній до оплати за користування даними користувачів за допомогою плану спонсорованих даних. Sprint потрапив у центрі уваги мобільних даних, оголосивши про своє заплутане та не особливо зручне для пошуку Google "Framily Plan".

Що таке план Framily?

Доступний для нових клієнтів, план Framily - це ще одна спроба змінити спосіб надання мобільних даних абонентам. (Існуючі абоненти можуть підписатись на новий план Framily, але повинні платити додатково 15 доларів на місяць, поки не буде виконаний їх початковий контракт.) По суті, це модифікована версія сімейного плану, який можна застосовувати до груп, які не пов’язані між собою, але бажають заощадити на рахунку за телефон. Це пояснює невдале ім’я, яке читається так, як друкарська помилка. Sprint вирішив просто запустити, а не правильно, але все ще є питання, як саме це буде працювати. Ми зробимо все, щоб зрозуміти новий план.

За першу лінію обслуговування за планом Framily клієнт Sprint платить 55 доларів на місяць. (Ми будемо ігнорувати податки та донарахування, оскільки вони змінюються, і ми просто зробимо всі цифри безладними.) Ці $ 55 отримують передплатнику "необмежену кількість розмов, текст та 1 Гб даних". Для кожної додаткової людини, яка приєднується до плану Framily, ціна за лінію зменшується на 5 доларів. Тож рахунок клієнта А зменшується до 50 доларів на місяць, а клієнт Б також користується зниженою ціною. Ця знижка 5 доларів обмежується 30 доларами від початкової ціни 55 доларів на місяць, тобто кожен рядок коштує 25 доларів на місяць. Хоча знижки припиняються після того, як до Framily Plan приєднаються сім людей, група може складатися з десяти осіб.

Зарахування математики

Якщо ви займаєтеся математикою, ось просте рівняння для вашого щомісячного рахунку: $ 55 - ($ 5 x Кількість людей, які планують, до 7) = Щомісячна вартість.

Отож, коли ви досягли максимальної знижки, а ви та ваші сім-десять друзів платите 25 доларів на місяць за необмежену кількість розмов, текстових повідомлень та 1 Гб даних, ви можете продовжувати налаштовувати свої плани, як вважаєте за потрібне. Для тих, хто потребує необмежених даних, учасник Framily Plan може додати до свого щомісячного рахунку 20 доларів (що складає загальну суму 45 доларів на місяць для необмеженого всього, якщо ви збільшили свою знижку) і не має обмеження на використання даних. Крім того, ті, хто платить ще 20 доларів на місяць за необмежену кількість даних, можуть щороку отримувати новий телефон.

Щоб спиратися на це початкове рівняння, ось ваш рахунок для необмежених користувачів даних: [$ 55 - ($ 5 x Кількість людей, які планують, до 7)] + $ 20 = Щомісячна вартість.

Математика приносить більше задоволення, коли ви економите гроші

Кожен рахунок для користувачів Framily Plan доставляється окремій особі, тому, коли ви ділитесь заощадженнями, вам не потрібно ділити загальну вартість - лише власний рахунок, як би ви отримували за індивідуальним планом. Теоретично все це здається досить непоганою ідеєю, хоча для цього є деякі можливі ризики. Деякі непостійні дружні стосунки можуть змусити ваш рахунок коливатися, якщо він випадає, але навіть якщо ви раптом не можете терпіти когось, вам ніколи не доведеться взаємодіяти з ним, оскільки ви платите за нього як за особу, і ви обидва заощаджуючи один одному гроші. Схоже, план Framily дозволить забезпечити значну економію для більшості абонентів.

Для потенційних клієнтів Sprint, які готові зібрати друзів та родину та скористатися планом Framily, незважаючи на будь-які сумніви щодо його назви, план буде доступний з 10 січня 2014 року.

Останні повідомлення