Як керувати, вимикати чи приховувати сповіщення Chromebook

як керувати сповіщенням про chromebook - Повідомлення Michael Crider / Digital Trends у Chrome OS подібні до тих, що вбудовані в OS X та пізніші версії Windows, але вони мають свої особливості, які вимагають трохи уваги. Сповіщення на Chromebook та іншому обладнанні ОС Chrome надходять із двох основних джерел: розширень та веб-сайтів із підтримкою сповіщень. Сайти, які часто оновлюються, як-от Facebook, попросять відображати сповіщення під час першого їх відвідування. Щоб керувати веб-сайтами, які можуть відображатися поза вкладками та вікнами, дотримуйтесь інструкцій нижче.

Керування сповіщеннями веб-сайтів

Щоб розпочати керувати налаштуваннями сповіщень веб-сайту, відкрийте стандартне вікно Chrome, потім натисніть кнопку меню (вкрай праворуч від адресного рядка) і виберіть «Налаштування». Прокрутіть униз меню "Налаштування" та натисніть "Показати розширені налаштування", а потім знайдіть розділ "Конфіденційність". Натисніть "Налаштування вмісту". Якщо ви не можете його знайти, просто використовуйте рядок пошуку та введіть "сповіщення".

повідомлення 1 Майкл Крайдер / Цифрові тенденції Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

У меню налаштувань вмісту є підрозділ "Повідомлення". Тут є три варіанти:

  • Дозволити всім сайтам показувати сповіщення. Це дозволяє будь-якому веб-сайту, який активний на вашому Chromebook, на будь-якій вкладці чи у вікні відображати спливаючі сповіщення через інтерфейс за замовчуванням для ОС Chrome. Це налаштування не рекомендується.
  • Запитуйте, коли сайт хоче показувати сповіщення (опція за замовчуванням). Ця опція змушує веб-сайти запитувати ваш дозвіл перед тим, як відображати сповіщення. Вашу відповідь, так чи ні, можна змінити пізніше - див. Нижче.
  • Не дозволяти жодному веб-сайту відображати сповіщення. Ця опція робить саме те, що сказано, але сама ОС Chrome все одно може показувати сповіщення (як-от повідомлення про оновлення чи знімки екрана), а також розширення та програми.

Виберіть будь-який варіант, який хочете. Якщо ви хочете дозволити або вимкнути сповіщення з певних сайтів, незалежно від вашого вибору вище, натисніть кнопку «Керувати винятками».

винятки із сповіщень Майкл Крайдер / Цифрові тенденції Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

У цьому вікні ви можете дозволити або вимкнути веб-сайти, які ви раніше ввімкнули або заборонили їм доступ. Ви також можете додати певні веб-сайти до списку розширень, хоча, як правило, простіше просто перейти на веб-сайт і дотримуватися екранного вказівки, як це видно на початку цієї статті.

Додатки та розширення Chrome

Програми Chrome і розширення Chrome також можуть відображати сповіщення в основному інтерфейсі ОС Chrome. Вони не мають універсального меню налаштувань - щоб увімкнути або вимкнути їх, вам потрібно буде перейти в індивідуальне меню налаштувань кожного і змінити його вручну. Клацніть головне меню Chrome, потім наведіть курсор миші на “Інші інструменти” та натисніть “Розширення”.

виберіть розширення Майкл Крайдер / Цифрові тенденції Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Клацніть на посилання “Параметри” під відповідним розширенням у списку. Якщо ви зберігаєте розширення, яке хочете змінити, на основному рядку URL-адреси, клацніть правою кнопкою миші відповідне та натисніть «Параметри» у контекстному меню. Зверніть увагу, що не кожне розширення включає меню Параметри.

меню розширень Майкл Крайдер / Цифрові тенденції Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Кожне розширення керує своїми параметрами по-різному, але сповіщення зазвичай мають помітне посилання або вкладку, присвячену керуванню. Деякі дозволяють різні розміри або більше або менше інформації, деякі включають просте перемикання. Якщо немає можливості видалити сповіщення з розширення, на жаль, це означає, що єдиним способом їх вимкнення є видалення самого розширення.

Останні повідомлення