Як безкоштовно відредагувати запис масштабу за допомогою YouTube

Якщо вам просто потрібно внести незначні зміни у запис Zoom, для цього вам не потрібно програмне забезпечення для редагування відео преміум-класу. Насправді ви можете редагувати свої записи Zoom безкоштовно на YouTube. Все, що вам потрібно, це обліковий запис YouTube і ваш відеофайл Zoom. Ось як можна безкоштовно редагувати запис масштабу на YouTube.

Крок 1: Після запису вашого відео знайдіть файл на своєму комп’ютері

Збільшити знімок екрана файлу запису скріншот

Щоб полегшити редагування запису Zoom на YouTube, вам потрібно знати, де програмне забезпечення для відеоконференцій зберігало ваш відеофайл. Якщо ви вперше записуєте зустріч на Zoom, тоді Zoom просто створить для вас автоматично папку на комп’ютері для зберігання вашого відео. Швидше за все, ви знайдете свій файл у папці з міткою Збільшити а потім у підкаталозі, названому після наради, з якої ви записали відео. Ця підкаталог міститиме три файли. Вам потрібен файл із позначкою zoom_0. Це ваш відеозапис і той, який ви завантажите на YouTube.

Крок 2: Увійдіть у свій обліковий запис YouTube і завантажте своє відео

Збільшити завантаження відео YouTube скріншот

Дізнавшись, де зберігається ваше відео, перейдіть на YouTube і увійдіть у свій обліковий запис. Потім натисніть Створити піктограми у верхньому правому куті екрана (це схоже на відеокамеру зі знаком плюса посередині). Потім у меню, що з’явиться, виберіть Завантажити відео. На наступному екрані натисніть синій Виберіть Файли і виберіть своє масштабування відео з файлового провідника вашого комп’ютера.

Крок 3: Заповніть деталі вашого відео та додайте інші елементи за бажанням

Опис завантаження відео на YouTube скріншот

Потім ви потрапите на екран, на якому потрібно буде ввести деяку інформацію про своє відео (заголовок, опис тощо). Потім клацніть Далі. Після цього вам буде надана можливість додавати до вашого відео інші елементи, наприклад картки чи кінцевий екран. Клацніть Далі.

Крок 4: Підтвердьте налаштування видимості та збережіть своє відео

Знімок екрана налаштувань видимості відео YouTube скріншот

На цьому екрані ви можете вибрати видимість свого відео з трьох варіантів: Громадський, Не входить до списку, або Приватна. Вибирайте Приватна якщо ви просто хочете відредагувати своє відео, не публікуючи його на потоковому веб-сайті або не надаючи його за посиланням, яким можна поділитися. Вибираючи Не входить до списку робить ваше відео доступним для перегляду за спільним посиланням. Ви також можете запланувати, щоб ваше відео вийшло загальнодоступним пізніше. Після підтвердження налаштувань видимості натисніть синій Зберегти кнопку.

Крок 5: Клацніть на своє відео, а потім виберіть Редактор

Кнопка редактора відео YouTube скріншот

На цьому етапі ви повернетесь на інформаційну панель вашого каналу, де на вас має чекати щойно завантажене відео. Щоб відредагувати своє відео за допомогою відеоредактора YouTube, натисніть його ескіз, а потім виберіть Редактор з лівого меню.

Крок 6: Редагуйте своє відео у відеоредакторі YouTube

Виберіть синій Розпочати в нижній половині екрана, і ви потрапите на сторінку редагування відео для вашого нещодавно завантаженого запису масштабування. Оскільки відеоредактор YouTube є базовим редактором без оголених кіл, насправді є лише дві основні речі, які ви можете зробити із вашим записом масштабування: обрізання та додавання розмитості до вашого відео.

Обрізка відео в YouTube 1 скріншот

Подальше читання

  • Як завантажити відео YouTube
  • Кращі безкоштовні сайти для завантаження музики
  • Apple Music проти Spotify

Обрізка

Крок 1: Виберіть Обрізати. У нижній половині редактора сині вікна оточують ваші відеокліпи. У цьому полі виберіть початок сегмента, який потрібно видалити, а потім виберіть Спліт знизу екрана.

Крок 2: Повинна з’явитися більш товста вертикальна синя смужка. Виберіть цю панель і перетягуйте її, поки не дійдете до кінця сегмента, який потрібно видалити.

Крок 3: Клацніть Попередній перегляд знизу екрана. Торкніться відео у верхній частині екрана, щоб переглянути обрізане відео.

Якщо ви задоволені виконаною обробкою, натисніть синій Зберегти у правому верхньому куті, щоб зберегти зміни. Або ви можете натиснути Більше (три вертикальні крапки) і виберіть Зберегти як новий щоб зберегти ваші редагування як нове відео та зберегти оригінальне відео цілим.

Знімок екрана YouTube Video edit trim 2

Обрізання початку або кінця вашого відео

Крок 1: Виберіть Обрізати. Коли з’явиться синє поле, перетягніть протилежні сторони вікна, доки воно не буде містити лише ту частину відео, яку ви хотіли б зберегти.

Крок 2: Клацніть Попередній перегляд. Торкніться відео у верхній частині екрана, щоб переглянути відредаговане відео.

Якщо вам подобаються зміни, натисніть синій Зберегти кнопку або виберіть Зберегти як новий після натискання на Більше значок (три вертикальні крапки).

Розмиття редагування відео YouTube скріншот

Розмиття облич тощо

Клацніть Додати розмиття внизу сторінки відеоредактора. Потім ви перейдете на іншу вкладку, де ви отримаєте два варіанти розмиття: Розмити обличчя або Спеціальне розмиття. Розмити обличчя Ця функція дозволяє YouTube обнуляти всі чіткі обличчя ваших відео, а потім надає вам можливість розмити їх, вибираючи в меню ескізів обличчя, щоб вибрати, які обличчя у вашому відео розмиваються.

Спеціальне розмиття функція дозволяє вибирати конкретні об'єкти у вашому відео, щоб отримати розмитість. Щоб використовувати будь-який варіант розмиття, виберіть Редагувати біля опції, переліченої на Додати розмиття сторінки, а потім дотримуйтесь підказок на екрані, щоб розмити ваше відео. Щойно ви застосуєте розмиття, вам буде показано попередній перегляд розмитого відео. Якщо ви задоволені змінами, виберіть Зберегти як нове відео або блакитний Зберегти кнопку. Якщо вам не подобаються зміни, натисніть Повернутися до оригіналу.

Крок 7: Завантажте відредаговане відео

завантажити відредагований знімок відео з YouTube скріншот

Коли YouTube завершить обробку вашого нещодавно відредагованого відео, ви можете завантажити його на свій комп’ютер. Для цього поверніться на інформаційну панель свого каналу та виберіть Відео з лівого меню. Потім наведіть курсор на вибране відео за допомогою миші. Піктограма з трьома вертикальними крапками повинна з’явитися, коли ви це зробите. Виберіть цей значок, а потім виберіть Завантажити зі спливаючого меню. Дотримуйтесь підказок на екрані, щоб закінчити збереження відредагованого запису масштабування на комп’ютері.

Останні повідомлення