Як отримати ваш Amazon Fire TV, працюючи над телевізором у готельному номері

Ми живемо в неймовірний час миттєвого доступу до найкращих у світі телевізорів та фільмів, які легко транслюються із тонких та зручних пристроїв на масивні телевізори з плоским екраном. То чому б ми хотіли відмовитись від цього - і змусити платити в готелі абсурдно високі збори за ті самі шоу та фільми - коли ми подорожуємо?

Ну, не потрібно. Якщо у вас є такий стример, як Amazon TV Fire Stick або Fire TV Stick 4K, ви вже маєте все необхідне для трансляції своїх улюблених шоу, де б ви не поклали голову. Це весело, легко, і ми покажемо вам, як це зробити. Давайте почнемо!

Що вам знадобиться:

  • Amazon Fire TV Stick або Fire TV Stick 4K
  • Пульт дистанційного керування Fire TV
  • Кабель живлення, подовжувач HDMI та адаптер живлення, що входять до комплекту
  • Необов’язково: кабель USB подовженої довжини

Крок 1: Знайдіть порт HDMI на телевізорі готелю

Amazon Fire TV Stick у телевізорі 2

Цей перший крок є критичним. Телевізор у вашому готельному номері повинен мати відкритий порт HDMI, до якого ви можете отримати доступ, інакше гра закінчена. Спочатку перевірте боки телевізора, або якщо ви можете отримати до нього доступ, огляньте задню панель. Вони повинні бути чітко позначені як HDMI 1, HDMI 2 тощо. Поки ви шукаєте, візьміть до уваги, чи вже до телевізора підключений кабель HDMI. Якщо така є, можливо, вам доведеться відключити її в одному з наступних кроків. Після того, як знайдено вільний порт, підключіть Fire TV Stick. Якщо місця недостатньо, використовуйте подовжувач HDMI, що постачається разом із Fire TV Stick.

Крок 2: Знайдіть трохи сили

Кабель USB, що постачається разом із вашим телевізійним накопичувачем Fire TV, призначений для відключення живлення від доступного USB-порту на телевізорі, але оскільки не всі телевізори мають один із них, вам обов’язково слід мати із собою настінний адаптер USB. Якщо на телевізорі немає порту USB, огляньте стіл або консоль, на якій встановлений телевізор - дедалі більше готелів встановлюють порти USB для живлення біля телевізорів саме для такої ситуації. Якщо це не спрацює, пора шукати поблизу розетку. Якщо у відстані від довжини вашого USB-кабелю немає відкритого, це складна дилема. Можливо, вам доведеться щось відключити, або, якщо все інше не вдається, надто довгий шнур мікро-USB може врятувати вам багато горя.

Крок 3: Переключіть входи

Пульт дистанційного керування Sony XBR-65X950B

Настав час увімкнути телевізор і перевірити, чи можете ви переключити джерело на вхід HDMI вашого Fire TV Stick. Пульт дистанційного керування телевізором може мати кнопку введення або кнопку джерела, але часто готель замінює пульт виробника на власний, що може унеможливити перемикання входу. Якщо так, перевірте сам телевізор - більшість моделей матимуть кнопку вибору входу поруч із кнопками живлення та гучності. Він може бути розташований з боків телевізора або рідше вздовж нижнього краю.

У разі успіху на екрані завантаження повинен з’явитися логотип Fire TV Stick. Якщо у вас виникають проблеми з перемиканням входів (можливо, тому, що телевізор просто не дозволяє це зробити), пора спробувати план B: Якщо ви виявили, що кабель вже підключений до порту HDMI на кроці 1, відключіть його та поміняйте на своєму Fire TV Палиця. Звичайно, це означає, що ви втратите готельні телевізійні канали, але ви завжди можете поміняти їх місцями після того, як переглянетеТом Клені - Джек Райан.

Крок 4: Підключіться

Якщо ви зайшли так далеко, це (сподіваємось) останній крок. Якщо у вашому готелі використовується стандартна настройка Wi-Fi, вам повинен бути представлений список доступних мереж Wi-Fi. За допомогою пульта дистанційного керування Fire TV виберіть той, який відповідає інструкціям, даним вам під час реєстрації (остерігайтеся копіювальних та локальних клавіш), і введіть наданий пароль.

Деякі готелі використовують так званий портал для Wi-Fi. Це означає, що підключення до мережі Wi-Fi здійснюється в два етапи. Спочатку ви підключаєтеся до відповідної назви мережі, а потім через кілька секунд відкриється вікно браузера. Ви побачите інструкції готелю для входу. Це може бути загальнодоступний пароль, номер кімнати або варіант прийняття умов використання мережі. Використовуйте пульт дистанційного керування для навігації між полями - з’явиться екранна клавіатура, якщо вам потрібно ввести текст.

Вітаємо! Ви готові розпочати трансляцію!

Останні повідомлення