OkCupid відмовляється від імен користувачів та викликає повстання користувачів

справжні іменаХоча це може еволюціонувати, якщо включити їх, справжня любов, звичайно, ніпочатиз фальшивими іменами. Тож, природно, веб-сайт, присвячений відкриттю справжнього кохання, не може містити псевдонімів та псевдонімів. OkCupid погоджується і вирішив, що насправді існує aбагатов імені. Таким чином, веб-сайт для знайомств видаляє імена користувачів OkCupid, починаючи з тестової групи, а потім розповсюджуючи на всіх користувачів.

Однак цей крок не пройшов без суперечок, і останні відгуки програми відображають це. Tech Crunch повідомляє, що більше половини оглядів за грудень дали програмі одну зірку. До оновлення справжнього імені лише третина відгуків про програму була настільки низькою. App Store більше не вимагає від розробників скидати свої рейтинги після випуску нової версії своїх програм, тому OkCupid все ще зберігає свій рейтинг 4,2 зірки.

Ціль, зазначає сайт, полягає в тому, щоб користувачі "оновлювали свої профілі так, як вони хочуть, щоб їх називали дати". Тож якщо ви насправді не їдете на LittleBunnyFuFu, вам доведеться змінити своє ім’я на OkCupid.

Обгрунтування рішення, зазначає OkCupid у дописі в блозі, насправді стосується користувачів. "Ми виявили, що [справжні імена] насправді працюють найкраще - краще, ніж імена користувачів - коли йдеться про спілкування з людьми", - написав сайт знайомств. Тож навіть якщо ви вважаєте, що ваше ім’я користувача є особливо описовим, або фіксує суть того, ким ви є, швидше за все, воно не настільки ефективне, як ви думаєте у пошуку свого партнера.

Незважаючи на те, що це може здатися задоволенням від знайомств в Інтернеті, ми повинні зазначити, що переважна більшість інших інструментів цифрових знайомств, особливо інструментів різноманітних програм, ніколи навіть не мали можливості для введення імені користувача. Наприклад, Tinder і Hinge пов’язані з профілями користувачів у Facebook, тож якщо ваша прихильність до помилкової ідентичності не проходить через усі присутності в соціальних мережах, ви, швидше за все, представляєте правдивішу версію себе в цих додатках для побачень. Тож OkCupid не повинен відрізнятися.

Зрештою, сайт писав: «[Імена користувачів] - це біль, яку потрібно придумати, і біль, яку потрібно запам’ятати. І ми сподіваємось, що замість цього ви можете використовувати свій профіль, щоб дати людям уявлення про ваші інтереси ".

Звичайно, ця зміна має безліч питань щодо конфіденційності. Через політику відкритого обміну повідомленнями OkCupid, користувачі не повинні підключатися, щоб почати заливати один одного повідомленнями. І як тільки справжні імена вводяться в суміш, деякі стурбовані тим, що це може відкрити двері для переслідування та цифрового переслідування.

OkCupid запевняє користувачів, що він все одно не збиратиме повні імена, але, скоріше, заохочує учасників викласти ім’я, яке вони хотіли б називати на очній зустрічі. І швидше за все, це не PrincessBananaHammock. І ей, ти завжди можеш використовувати псевдонім!

Оновлення:Додано примітку про невдоволення користувачів новим форматом імен.

Останні повідомлення