Як робити фотографії продуктів за допомогою смартфона

product-feature-image-2

Заснувати власний інтернет-магазин простіше, ніж будь-коли раніше, щоб ви могли продати свої товари всьому світу. Але без фотографій професійної якості ніхто не захоче вести бізнес із вашим магазином. Отже, що ти повинен робити?

Завдяки своєму смартфону та декільком аксесуарам ви можете перетворити будь-яку кімнату у своєму будинку на студію зйомки товарів. Не витрачайте гроші на професійні фотографії, поки не прочитаєте цю статтю.

Використовуйте камеру смартфона

samsung-galaxy-s10-plus

Вам не потрібна дорога дзеркальна камера з високою роздільною здатністю або бездзеркальна камера для розміщення простих фотографій товарів в Інтернеті. Ви можете чудово обійтися будь-яким популярним смартфоном iPhone або Android, проданим протягом останніх кількох років. Наприклад, телефони iPhone 11 або Android, такі як Google Pixel 4 та Samsung Galaxy S10, чудово працювали б для цієї мети. Ми вже зібрали найкращі камери для смартфонів.

Понюхайте виріб

мишка і коробка

Очистіть пил, бруд та сміття з виробу. Пухкайте взуття, одяг і гаманці, щоб вони не здавалися такими, ніби вони віком лежали у вашій шафі, полірували ювелірні вироби, брали без пилу тканину для мишей, клавіатур, камер та побутових штучок. Якщо у вас є оригінальна упаковка для будь-яких предметів, додайте її на малюнок разом із будь-якими аксесуарами, що входять до комплекту. Не використовуйте стокові фотографії з веб-сайтів. Закрийте всі дефекти, які може мати виріб. Ніхто не очікує досконалості від використаного предмета; клієнти просто хочуть знати, чим вони займаються, тому показуйте це найбільш реалістично, але з найкращою перевагою.

Ізолюйте продукт

миша

Зробіть свій знімок простим і незайманим, зробивши виріб основною точкою фокусування та єдиною річчю у кадрі. Ніхто не хоче бачити ваш брудний кухонний стіл або диван у вітальні. Виріжте всі сторонні предмети з фону. Не використовуйте реквізит, межі та текст безпосередньо на зображенні. Щільно наблизьте об'єкт так, щоб він здебільшого заповнював рамку, але залиште трохи місця з усіх боків, щоб приємно розглянути предмет та приміщення для обрізання, якщо це необхідно.

Використовуйте природне світло

Сонячне світло - найкращий спосіб зробити знімок. Природне світло у вашому дворі, на палубі чи течії з сонячного вікна - найкраще, найлесливіше світло для будь-якого об’єкта. Природне світло висвічує справжні кольори ваших предметів, а зйомка рано вранці або пізно вдень забезпечує найбільш приємне освітлення. Уникайте використання спалаху, оскільки він може кидати неприємні тіні. Не використовуйте цифровий зум або будь-які декоративні фільтри або фони, які можуть відволікати покупців або здаватися, що ви приховуєте недоліки.

Використовуйте внутрішнє освітлення

портативна-фото-студія-коробка Повільний Дельфін через Амазонку

Якщо сонячне світло не для вас, або у вас немає доступу до достатнього сонячного світла в приміщенні, ви все одно можете зробити тонку настройку, використовуючи штучне світло та рулон з білого паперу, або навіть простирадло чи рушник, як тло. Інші варіанти включають матовий картон, пінопластові картки для відмов, рулон з білим папером або плакат для плакатів, який доступний у різних кольорах, а також може використовуватися в умовах природного освітлення в приміщенні. Покладіть один аркуш на підлогу або стіл, а другий аркуш притисніть до стіни. Іноді вам потрібен лише один аркуш. Контрастуйте темні предмети зі світлим фоном і навпаки. Ви також можете виготовити або придбати портативний світловий короб за доступною ціною, якщо ви фотографуєте предмети в об’ємі або хочете уникнути поштучного налаштування.

Отримати всі кути

Не дотримуйтесь лише одного пострілу. Сфотографуйте свій предмет з різних сторін. І обов’язково фіксуйте всі недоліки або зношені деталі, які ви описуєте. Не забудьте очистити об'єктив камери смартфона, щоб на ньому не було плям від рук та кишень.

Використовуйте штатив

Штативи для смартфонів - це невеликі витрати, які допоможуть вам стабільно керувати телефоном під час зйомки. Якщо у вас стабільна рука або ви можете покласти телефон на тверду поверхню, ви можете врятуватися без неї. Якщо ви знімаєте переважно дрібні предмети, настільний або міні-штатив, як Joby GorillaPod Mobile Mini або Kenu Stance, стане в нагоді.

Використовуйте програми

Камера FV-5 Android

Звичайно, вбудована камера вашого смартфона чудово працює, але подумайте про те, щоб скористатися багатьма програмами камер, створеними для вашого телефону, які можуть зробити вам кращий знімок. Це не критично, але якщо ви знімаєте в обсязі, можливо, вам варто витратити свій час, щоб інвестувати в додатки більш рівня. Деякі з найкращих опцій для iOS та Android включають VSCO, Lightroom, Snapseed, ProCamera та Camera + 2 (iOS), Camera FV-5 (Android) та багато інших, які пропонуються безкоштовно або коштують менше 10 доларів.

Редагуйте свої знімки

редагування пострілу продукту -

Немає необхідності бути повноцінним експертом з редагування фотографій, але обов’язково проаналізуйте свої фотографії, перш ніж публікувати їх, щоб виправити основні речі, такі як експозиція та чіткість, щоб зробити фотографії ваших товарів популярними. Можливо, ви захочете перенести свої фотографії на робочий стіл і скористатися безкоштовною програмою Apple Photos або Adobe Photoshop Elements (99 доларів США) для простої ретуші. Не перестарайтеся з виправленнями; використовуйте програмне забезпечення лише для скромних естетичних покращень загальної фотографії, а не для того, щоб ваш виріб виглядав краще.

Знати правила розміщення

Деякі сайти, такі як eBay та Amazon, публікують конкретні вказівки щодо того, як ваш образ буде виглядати якнайкраще на їхньому ринку. Обов’язково дотримуйтесь цих правил до кінця.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found