Як імпортувати музику без iTunes у MacOS Catalina

Коли Apple випустила MacOS Catalina, вона назавжди винищила iTunes, замінивши її на Apple Music, Apple TV та Apple Podcasts. Одним із наслідків є те, що ви більше не можете використовувати iTunes для синхронізації музики на вашому Mac та з нього. Але не хвилюйтеся, ця функція не зникла - її просто перенесли.

Замість того, щоб в iTunes, ви тепер використовуєте Finder для імпорту музики в MacOS Catalina. Всього за кілька кліків ви зможете синхронізувати всю свою музику, фільми, аудіокниги тощо.

Крок 1: Підключіть пристрій

Перш за все, відкрийте Finder. Це крайній лівий значок на доці, який виглядає як синьо-біле усміхнене обличчя. Потім підключіть пристрій до Mac за допомогою кабелю USB. Ваш пристрій повинен почати заряджатися автоматично.

Крок 2: Виберіть свій пристрій у Finder

Тепер ваш пристрій повинен бути вказаний на бічній панелі Finder ліворуч; натисніть його, щоб відкрити сторінку Finder. На цьому етапі вам може бути запропоновано довіряти йому, тому натисніть Довіряти, щоб продовжити.

Тепер вам має бути представлена ​​сторінка деталей вашого пристрою, включаючи його назву, скільки місця в ньому доступно та рівень заряду акумулятора. Нижче наведено перелік вкладок, таких як Загальне, Музика, Фільми тощо. Клацніть Музика.

Крок 3: Вирішіть, що синхронізувати

Відразу під рядком вкладок встановлений прапорець біля фрази Синхронізувати музику на [ім'я пристрою]. Поставте прапорець, а потім виберіть, чи хочете ви синхронізувати всю свою музичну бібліотеку на пристрій або лише вибрані виконавці, альбоми, жанри та списки відтворення.

Ви також можете вибрати, чи синхронізувати відео, чи автоматично заповнювати вільний простір піснями.

Крок 4: Синхронізуйте лише вибраний вміст

Якщо ви вирішили синхронізувати лише вибрані виконавці, альбоми, жанри та списки відтворення, ви можете вибрати, яких із них включити, використовуючи вкладки та поле пошуку внизу вікна. Поставте або зніміть позначку над вмістом, який ви хочете синхронізувати, або скористайтеся вікном пошуку, щоб знайти певний запис.

Крок 5: Клацніть Sync

Тепер залишається лише натиснути «Синхронізувати» або «Застосувати» залежно від того, чи вносили ви якісь зміни. Якщо у вас багато вмісту для синхронізації або оновлення, це може зайняти деякий час.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found