Як зробити скріншот на Nokia Lumia 920 (або будь-який Windows Phone)

Nokia Lumia 920 та Lumia 820Так само, як і Android перед тим, як Windows Phone не підтримував легкий знімок екрану, коли він був вперше випущений, але Windows Phone 8 виправляє це упущення. Ви можете легко сфотографувати екран вашого Lumia 920 та поділитися макетом головного екрана або отримати допомогу щодо усунення несправностей програми.

Ось як зафіксувати цей знімок екрана на Lumia 920:

  • Одночасно натисніть кнопку живлення та кнопку Пуск.

Ви знайдете кнопку живлення в середині правого відділу хребта, а кнопка Пуск - це сенсорна кнопка внизу екрана посередині. Екран блиматиме, і ви почуєте звичайний звук "фотографування", що вказує на успішне захоплення.

Щоб переглянути свої знімки екрана, перейдіть до Фотографії та виберіть альбом під назвою Знімки екрана. Якщо ви хочете поділитися знімком екрана, просто натисніть і утримуйте його, і з’являться параметри спільного доступу, що дозволить вам надіслати його електронною поштою, SMS або поділитися через Facebook та інші соціальні мережі.

Lumia 920 - це чудова апаратна частина, наші останні оглядові огляди, і один із найкращих пристроїв Windows Phone 8, який ви можете придбати, але має кілька недоліків, здебільшого пов’язаних із початком роботи операційної системи Microsoft. І все ж, якщо ви готові спробувати щось нове, ви не можете помилитися з Lumia. Nokia за кілька коротких років не пощастило, пройшовши шлях від провідного виробника телефонів до керівника борючої операційної системи. Це падіння благодаті можна простежити ще до метеоричного підйому Apple та Samsung. Другий шанс Nokia включає проїзд на універсалі Windows Phone до перемоги, але, якщо попередній Lumias не зумів досягти значної тяги в загальному руслі, чи варто 920 переходити на інший?

У нашому огляді зазначалося, що Lumia 920 справді не дуже любить як апаратне забезпечення. Якщо розмір не відключає вас, справжній телефон міцний, гарний і міцний. Камера більш ніж здатна замінити вашу точку і знімати, і характеристики задовольнять вас принаймні на пару років. Як і завжди для Windows Phone, програмне забезпечення насправді стримує це.

Останні повідомлення