Виклики Fortnite Season 3 Week 5: Як ловити рибу на скелястих скелях

SІсан 3 тиждень 5 викликів живуть в Fortnite, і одна з них вимагає, щоб ви зловили п’ять риб у місці, яке називається Скелясті скелі. Як саме ви займаєтеся цим? Не хвилюйтеся - у цьому посібнику ми покажемо вам, як знайти Скелясті скелі, де взяти вудку та, що найголовніше, як ловити рибу.

Подальше читання

  • Найрідкісніший Fortnite шкури всіх часів
  • Найкращі місця для посадки Fortnite
  • Як їздити на Loot Sharks та знаходити Loot Shark місця

Пошук скалистих скель

Можливо, найважчою частиною вирішення цього завдання є пошук Скелястих скель. Ця область знаходиться у верхній частині карти, на північ від ферми Шаленства. Скелясті скелі в значній мірі оточені водою, тому у вас не повинно виникнути проблем із пошуком місця для риболовлі. Перш ніж це зробити, вам потрібно буде взятись за жердину. На щастя, їх неподалік дуже багато. Коли ви стрибаєте з парашутом до місця призначення, ми рекомендуємо вам розташуватися на даху Cap’n Carp, на південь від будівлі Sticks.

Схопивши вудку

Після того, як ви приземлитесь, вирушайте всередину Cap’n Carp, і там ви знайдете бочки з вудками. Ви також можете знайти стовпи в багатьох інших місцях в Скелястих скелях. Де б ви його не знайшли, хапайте жердину та обладнуйте її.

Ловля риби

Тепер настав час почати ловити рибу. Для цього натисніть на будь-який курок, який ви використовуєте для стрільби з пістолета (R2 для PlayStation 4, RT для Xbox One та RZ для Nintendo Switch), і ви кинете свою лінію у воду. Ми рекомендуємо стояти на даху сусідньої будівлі. Якщо ви бачите рибу у воді, киньте в їх бік, щоб отримати більший шанс отримати укус. Ви відчуєте, як ваш контролер бурчить, коли у вас щось є, тому використовуйте курок ще раз, щоб накрутити його. Багато разів отриманий предмет взагалі не буде рибою, тому продовжуйте, поки зловили п’ятьох.

Зверніть увагу на сусідніх акул, які нападуть на вас і зруйнують будь-яку будівлю, на якій ви стоїте. Якщо ви бачите, що хтось наближається до вас, найкраще знайти нове місце, оскільки вони можуть зупинити ваш прогрес, спробувавши вас вкусити. Ви також можете випадково зафіксувати його. Якщо ви це зробите, ви можете використовувати акулу, щоб водити вас, коли ви катаєтесь на водних лижах по всій місцевості. Це комічна особливість (і за це ви отримуєте XP), але це не допоможе вам ловити рибу.

Це може здатися очевидним, але ви отримуєте кредит за цей виклик лише ловлячи рибу в Скелястих скелях. Якщо ви поїдете в інше місце, ви можете ловити рибу цілими днями (або доти, доки вас не завадить шторм), але ви не досягнете успіху в цій проблемі.

Нагорода за вилов риби

Зловивши свою п’яту рибу, ви виконаєте виклик і будете винагороджені 35000 XP - непогано за мінімальні зусилля. Це допоможе вам досягти успіху в удосконаленні бойового пропуску і, сподіваємось, зрештою ви отримаєте кілька смаколиків.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found