Як зробити підстаканники NFC, які підключають гостей будинку до вашого Wi-Fi

У цьому світі впевнені лише три речі: смерть, податки та той факт, що гості будинку з часом запитають ваш пароль Wi-Fi. Безперечно також, що, незалежно від того, наскільки простим є ваш пароль, вас неминуче будуть засипати питаннями після того, як ви його продекламуєте. “Всі малі літери? Будь-які пробіли? Як пишеться полковник? Чому ти так одержимий KFC? "

Що ж, якщо вам нудно проходити одну і ту ж пісню і танець, і ви хочете отримати більш гладкий і безпечний спосіб дозволити своїм гостям отримати доступ до вашої мережі, ми отримали для вас просте рішення "зроби сам": підставки для напоїв NFC, які надають гостям доступ до просто краном.

NFC - одна з найкрутіших технологій за всю історію. Скорочене від Near-Field Communication, це, по суті, метод бездротової передачі даних, який виявляє пристрої в безпосередній близькості, а потім дозволяє їм спілкуватися без необхідності з’єднання з Інтернетом або Bluetooth. Крім того, для роботи тегів NFC не потрібні батареї. Вони можуть зберігати невелику кількість інформації пасивно, тому вам ніколи не доведеться заряджати підставки.

А ще краще, незважаючи на те, наскільки чудовими та технічними є ці підставки, їх також неймовірно просто побудувати. Ви можете легко зробити їх цілий набір менш ніж за годину, з мінімальними матеріалами та досвідом. Перш ніж розпочати, варто зазначити, що ви це зробите потрібен смартфон із підтримкою NFC під управлінням Android 5.0 або новішої версії, щоб виконати наведені нижче дії. Є способи досягти того ж результату за допомогою iPhone, але вони набагато складніші. Вибачте користувачів iPhone!

Також варто зауважити, що якщо у вас вже є підставки, які вам подобаються, ви можете пропустити цілу частину цього підручника "зробіть власну з бетону" та оновити наявні. Просто зачепіть деякі наклейки NFC, покладіть їх на дно підставок і виконуйте кроки 6 та 7 цього посібника.

Ось як це робиться!

Інструменти та матеріали
Саморобні підставки для NFC
  • Невеликий мішок з швидкосохлим бетоном
  • Відро для змішування
  • Пластикові чашки Петрі
  • Стікери NFC (NTAG 216)
  • Пробкові прокладки на клейовій основі

Інструкції

Крок перший
Саморобні підставки для NFC

Змішайте бетон відповідно до інструкцій на мішку. Кількість води, яка вам знадобиться, буде залежати від типу бетону, який ви використовуєте, і кількості, яку ви хочете зробити. Взагалі кажучи, для виготовлення повного набору цих підставок вам, мабуть, не знадобиться більше півлітра бетону, а це значить, що вам знадобиться лише пара унцій води. Однак це не точна наука, тому сміливо регулюйте свою суміш, поки вона не отримає приємну густу консистенцію. Зробіть його занадто соковитим, і бетон не тільки буде довше сохнути, але і виробить слабкі підставки, які, швидше за все, зламаються.

Порада професіонала: якщо у вашій бетонній суміші є багато великих порід, перелийте її через металеве сито, щоб просіяти кремезні речі. Це призведе до отримання більш гладкої та однорідної бетонної суміші.

Крок другий
Саморобні підставки для NFC

Налийте невелику порцію мокрого бетону на дно кожної з ваших чашок Петрі. Ви хочете достатньо, щоб створити надтонкий шар. Постукайте посудом по робочій поверхні, щоб вирівняти суміш і залишити її. Знову ж таки, це не точна наука, і вона не повинна бути досконалою.

Крок третій
Саморобні підставки для NFC

Візьміть свої наклейки NFC і покладіть їх у центр наповненої бетоном чашки Петрі. Неважливо, перевернуті вони догори ногами або праворуч - вони будуть працювати однаково незалежно від орієнтації.

Крок четвертий
Саморобні підставки для NFC

Налийте ще трохи бетону в чашки Петрі. Ви хочете достатньо, щоб повністю прикрити наклейку NFC, але не настільки, щоб ваші підставки в кінцевому підсумку були занадто товстими. Просто впустіть невелику пупку і кілька разів постукайте по блюду, щоб усе владналося. Не турбуйтеся про те, щоб верхня частина була ідеально рівною - це насправді буде нижньою частиною вашої гірки, тож нічого страшного, якщо вона грудка і м’яко нерівна. Після цього дайте бетону просохнути принаймні 24 години, або як не рекомендується в інструкції на мішку.

Крок п'ятий
Саморобні підставки для NFC

Вийміть висохлі підставки з чашок Петрі. Для цього, швидше за все, знадобиться трохи постукати, штовхнути та підняти, - але не будьте надто грубими з ними, інакше ви ризикуєте зламати підставки, перш ніж ви навіть мали нагоду ними скористатися. Вони повинні виходити безкоштовно досить легко, після чого ви можете вільно покласти пробкові прокладки на дно. Використовуйте три колодки для кожного підстаканника, щоб уникнути хитань, і спробуйте розмістити їх посередині між зовнішнім бортом і центром, щоб уникнути поломки під навантаженням.

Крок шостий
Саморобні підставки для NFC

Щоб запрограмувати наклейки NFC, виконайте такі дії. Спочатку увійдіть у меню Налаштування та увімкніть NFC. По-друге, переконайтеся, що ви підключені до мережі Wi-Fi, яку ви хочете запрограмувати в теги. По-третє, увійдіть у меню Wi-Fi свого телефону та тривалий раз натискайте на мережу, до якої ви вже під’єднані. Повинно з’явитись контекстне меню з опцією «записати в тег NFC». Торкніться цієї опції, а потім покладіть телефон на підстаканник. Це перенесе інформацію про вхід в мережу до тегу NFC.

Примітка. Можливо, вам доведеться трохи поекспериментувати, щоб знайти точне місце зчитувача NFC вашого телефону. Більшість з них розташовані поблизу центру або зверху, але це відрізняється від телефону до телефону. Просто розводьте пристрій, поки не знайдете найкраще.

Крім того, якщо ви не бачите опції "писати в тег NFC", і ви впевнені, що NFC увімкнено, перевірте свої мережеві дозволи. У деяких випадках більш обмежені мережі не дозволяють копіювати їх інформацію та записувати її на зовнішній запам'ятовуючий пристрій.

Крок сьомий

Повторіть процедуру «писати в тег NFC» для решти підставок, і все готово! Щоб перевірити, чи все працює, просто від’єднайтеся від мережі Wi-Fi і торкніться телефону на підставці. Якщо все пройшло спокійно, вам слід відкрити спливаюче меню із запитом, чи хочете ви підключитися.

Після цього залишиться лише залишити цих лохів по всьому дому! Тільки пам’ятайте, що перед тим, як натискати на підставки, вам і вашим гостям потрібно буде ввімкнути NFC - інакше телефон не буде читати теги.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found