Як слухати радіо Beats 1 на Android (таємне рішення)

Як слухати Apple Music Beats 1 Radio на версії Android 1435739588Нова послуга передплати Apple Music на сьогодні є суто справою iOS та iTunes - додаток для Android з’явиться лише пізніше цього року. Однак, якщо ви абсолютно прагнете зайти на перший поверх, хитрий користувач Android придумав спосіб вирвати один елемент досвіду, глобальну Інтернет-радіостанцію Beats 1, з огородженого саду компанії. Однак з тих пір його зняли.

Оновлено 07.01.2015 Кайлом Віггерсом:Apple дає, а Apple забирає - веб-сайт містера Румбла був завалений трафіком, а потім вимкнений. Якщо ви відчайдушно хочете запустити Beats, радимо перейти до цього зручного потоку Reddit, щоб переглянути найновіші URL-адреси.

Вам знадобиться пристрій iOS під управлінням iOS 6 або новішої версії або пристрій Android, що працює щонайменше 4.1 Jelly Bean. Вам також потрібно буде проживати в одній із країн запуску Beats 1 (або використовувати VPN на базі). Після того, як ви виконали ці вимоги, спілкування із Зейном Лоу, Ебро Дарденом, Джулі Аденуга та рештою команди Beats 1 стає таким же простим, як відтворення потоку з цього веб-сайту, який з тих пір було знято. Це спрацювало, пояснив у Twitter творець Бенджамін Рамбл, натиснувши на "незашифровану URL-адресу HLS [HTTP Live Streaming]" у Beats 1, або в основному використовуючи ще не виправлену діру в безпеці Apple Music.

Здавалося, що URL-адреса працювала майже на будь-якому додатку з вбудованою підтримкою HLS до того, як його було видалено. Chrome на Android та iOS та Safari на OS X відмінно справлялися з потоком, як і XiiaLive, TuneIn Radio, Media Player Home Classic, iTunes 11 та Quicktime X.

Це було лише питанням часу, коли Apple не підтримала URL-адресу. Це мало поважну причину: Румбл та інші, хто розміщував посилання, швидше за все, підривають будь-який захист вмісту, який Apple застосовує в iTunes та додатку Apple Music. Але не сподівайтесь, що для того, щоб стримати розробників від поповнення пропозиції потоків - вже зараз потік на Reddit постійно оновлюється посиланнями на неофіційні URL-адреси Beats 1. Незалежно від того, щоб зашифрувати всі передачі своєї радіостанції, Apple вирішила для цього роботу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found