Як користуватися камерою Xiaomi Mi A1 та портретним режимом

Xiaomi Mi A1Xiaomi Mi A1 - один із найдоступніших телефонів популярної китайської компанії, оскільки на ньому встановлений Android One, а не власний користувальницький інтерфейс Xiaomi MIUI. Додайте це до дуже доступної ціни, яка робить телефон великою цінністю, і ми рекомендуємо вам взяти його. Коли ви це зробите, настав час дослідити камеру, яка має дві лінзи на задній панелі, щоб отримати ефект розмитого фона в стилі боке.

Ось наш путівник, як отримати найкраще від камери Xiaomi Mi A1. Якщо ви шукаєте конкуруючий телефон, який, можливо, буде легко придбати, то обов’язково перевірте Honor 7X, а також інші наші рекомендації щодо кращих дешевих смартфонів.

Технічні характеристики камери Xiaomi Mi A1

Перш ніж ми розберемося, як ним користуватися, ось характеристика камери Mi A1. На задній панелі Mi A1 є дві лінзи, обидві з 12 мегапікселями. Основна ширококутна лінза має діафрагму f / 2,2 та розмір пікселів 1,25 мкм, тоді як телеоб'єктив має діафрагму f / 2,6 та розмір пікселів 1,0 мкм. Це забезпечує функцію 2x оптичного збільшення, плюс камера має режим HDR та різні режими зйомки. Сюди входять квадратний кулачок, зміщення нахилу, групове селфі, панорама та ручний режим.

Знайдіть режими камери Xiaomi Mi A1

Xiaomi Mi A1

Це легко. Відкрийте програму камери та торкніться кнопки Параметри над спусковою кнопкою затвора. З'явиться новий екран із усіма доступними режимами. Це працює в режимі основної камери, а також у режимі відео та селфі. Якщо ви хочете знайти такі параметри, як сітка, звуки камери, позначка часу та інші параметри, торкніться значка шестірні у верхньому правому куті екрана меню.

Щоб перейти у режим відео, торкніться піктограми відео поруч праворуч від кнопки спуску затвора у режимі видошукача, а щоб перейти до режиму селфі, торкніться кнопки, що обертається, праворуч від кнопки Параметри. Ліворуч від кнопки параметрів знаходиться клавіша фільтра. Торкніться цього, щоб отримати широкий спектр фільтрів, включаючи забавний фільм "мозаїка", який потрібно спробувати на своїх друзях.

У верхньому правому куті екрана видошукача знаходиться кнопка HDR, яка за замовчуванням вимкнена, тому вам доведеться її активувати вручну. У режимі селфі цю кнопку замінює режим краси. Торкніться цього та виберіть режим Smart або Pro. У розумному режимі є три варіанти внизу екрана, додаючи Низький, Середній або Високий рівень прикраси. Виберіть Pro, і ви можете вручну налаштувати тон шкіри та стрункість обличчя.

Використовуйте портретний режим на Xiaomi Mi A1

Xiaomi Mi A1

Щоб отримати ефект розмитого фону за допомогою Mi A1, спочатку потрібно знайти потрібну тему. Скажімо, ви вибираєте статую, як у прикладі нижче. Відкрийте програму камери і торкніться піктограми портрет у верхній частині видошукача, якщо телефон перебуває в книжковій орієнтації. Це активує портретний режим, і тоді ви помітите, що у видошукачі все набагато ближче, завдяки тому, що телефон поєднує ширококутний і телеоб’єктив для знімка.

Xiaomi Mi A1 Приклад портретного режиму, знятий за допомогою Xiaomi Mi A1

Камера надає кілька порад щодо налаштування зображення. Наприклад, він попередить вас, якщо занадто темно, або якщо вам потрібно відійти далі від об'єкта зйомки. Важливо також натиснути на об'єкт, який ви хочете сфокусувати, це допомагає камері зробити знімок, який ви хочете. Не забувайте, ви можете використовувати фільтри в портретному режимі. До них можна отримати доступ за допомогою кнопки «Фільтр» ліворуч від кнопки «Параметри» на центральному екрані.

Xiaomi Mi A1

Вам цікаво, як ви знаєте, коли ви зробили знімок саме для ефекту боке? Шукайте сповіщення про ефект глибини поблизу спуску затвора для підтвердження. Якщо ви задоволені обрамленням, торкніться спуску затвора, щоб зробити знімок.

Знаходьте та редагуйте свої фотографії

Xiaomi Mi A1 використовує Android One як свою операційну систему, тому не має автономної програми Gallery, а використовує Google Photos. Вийдіть із програми камери та торкніться Google Фото. Щоб знайти всі картинки, збережені у вашому телефоні, торкніться опції Альбоми внизу екрана або перегляньте список під опцією Фотографії. Ви помітите, що знімки, зроблені в портретному режимі, мають на мініатюрі маленький портретний символ.

Xiaomi Mi A1Xiaomi Mi A1Xiaomi Mi A1

Знайшовши потрібне зображення, торкніться його. Внизу екрана знайдіть піктограму, схожу на три повзунки. Торкніться його, щоб додати фільтри, змінити аспекти фотографії, обрізати або повернути та вирівняти зображення. Якщо ви встановили програму Snapseed або будь-яку іншу програму для редагування фотографій, ви можете швидко отримати до них доступ, використовуючи піктограму сітки в крайньому правому куті.

Ось і все, ви готові максимально ефективно використовувати камеру Xiaomi Mi A1. Насолоджуйтесь телефоном!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found